dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 222 288 zł80 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na osiedlu, które zapewni Ci komfort codziennego funkcjonowania! Jeśli chcielibyście zamieszkać na osiedlu z dala od zgiełku miasta, jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Legnica,dolnośląskie

850 000 zł123 m² 6 927,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego. Omawiane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 001 zł58 m² 10 752,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowice/park/3pok/7pietro/media miejskie/port popowice! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,9 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł85 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Jeżeli cenisz duże zyski, a jednocześnie uwielbiasz styl miejskiej kamienicy i nowoczesność to ta nieruchomość jest ideana dla Ciebie :-) Faktycznie to kupujesz trzy niezależne kawalerki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

375 396 zł34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament stan deweloperski ul.STASZICA GARAŻ GRATIS DO KOŃCA WRZEŚNIA Oferuję Państwu do zakupu nowo wykończony apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł57 m² 5 866,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje z balkonem Przylesie ul. Sokola Mieszkanie o pow. 57,1 m 2 , położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu w budynku 8 piętrowym z windą po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plutona

Legnica,dolnośląskie

300 000 zł39 m² 7 712,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w pełnym prawie własności w bloku czteropietrowym przy ul. Plutona w Legnicy - osiedlekopernika. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł51 m² 5 164 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą urokliwego 2 pokojowego mieszkania w Centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia: 51,31 m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w Sobótce lecz ofert jak na lekarstwo, a ceny przyprawiają o zawrót głowy? Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie,oddalony o kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: jagodno, metraż: 58 m2, piętro: 0/4, pełna własność. Rozkład: salon, - sypialnia, - pokój, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - do mieszkania przynależy taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, wyjątkowe mieszkanie - pięknie wykończone! Po przekroczeniu progu wkraczamy w inny świat. w świat elegancji, stylu, luksusu. Lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska ul. Kaparowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł45 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. Jest to mieszkanie w nowym budownictwie. Nowe, zamknięte osiedle które otacza bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

662 400 zł51 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu z tarasem i ogródkiem, znajdującego się na nowym osiedlu na Psim Polu. Mieszkanie zostało oddane do użytku pod koniec 2023r. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoka,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 736,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania przestronne 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 2008 r. w miejscowości Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł48 m² 13 776,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2- pokojowe położone na Wrocławskich Krzykach (jagodno), przy ulicy Komedy. Mieszkanie zadbane ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 48,27 m2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 990 zł52 m² 12 511,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klecina- szparagowa | 2pok | Garderoba!.| Rewelacyjnie zlokalizowane dwupokojowe, 53 metrowe mieszkanie. Lokal znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku w kameralnym osiedlu. Dookoła niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

559 900 zł38 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - łazienka - salon z aneksem kuchennym - sypialnia Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Świebodzice,dolnośląskie

255 000 zł46 m² 5 579,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferta Biura Nieruchomości Mój Dom Sprzedaż 2-pokojowego mieszkania Lokalizacja: świebodzice, ul. Bolesława Chrobrego Położenie: 2 piętro Cena: 255 000 zł Metraż: 45,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

190 000 zł38 m² 4 949,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kani

Wałbrzych,dolnośląskie

151 000 zł38 m² 3 991,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Bronisława Kani 6/2 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

980 346 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

435 435 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca dla swojej rodziny lub inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Nowodworskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł26 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronna kawalerka w centrum Wrocławia. Z racji doskonałej lokalizacji mieszkanie idealne pod inwestycję. Przeznaczone dla 1-2 osób (pary). Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł80 m² 12 479,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 1109000.00 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 000 zł52 m² 11 248,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakończenie budowy październik 2024r. Wyjątkowa inwestycja na Lipie Piotrowskiej. Nowoczesne mieszkania, funkcjonalny układ i wysoki standard. Inwestycja podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 124 500 zł86 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - budowa zakończona! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyremontowane, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 , na nowym osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Uwaga sprzedaż bezpośrednio od właściciela, która gwarantuje oszczędność do 4% wartości mieszkania. Mieszkanie dostępne od zaraz. Cena podlega negocjacji! Sprzedam mieszkanie na osiedlu Różanka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

200 000 zł36 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Położone na III piętrze. Powierzchnia 36 mkw. Składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc oraz kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam na prezentację 4-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie bez barier architektonicznych! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł64 m² 11 601,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie wraz z dużym balkonem, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł62 m² 11 274 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chcesz mieć wszędzie blisko? Dobrą komunikację miejską i jednocześnie zieleń drzew za oknem? Marzysz by w pokojach zmieścić więcej niż tylko łóżko i szafę? Cenisz pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł102 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam mieszkanie wykończone z dwoma łazienkami mieszkanie na ul. Cynamonowej, północna część Wrocławia (lipa Piotrowska). Kuchnia będzie gotowa pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

559 000 zł86 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m 2 , na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł50 m² 15 128,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pak inwestycyjny - mieszkanie po kapitalnym remoncie ze świetnym przychodem. Możliwa obsługa przez profesjonalną firmę. - świetnie prosperujący i oceniany obiekt, - pasywny dochód, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł47 m² 5 962,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej okolicy i lubisz spędzać czas pośród natury? Omega Estate prezentuje mieszkanie z ogrodem przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu. Mieszkanie (46,8m2) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

592 773 zł60 m² 9 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej! Inwestycja będzie obejmowała budowę zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij