dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł39 m² 19 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 38,65 m2 położone jest na II piętrze w kamienicy w paryskim stylu przy ul. Łaciarskiej. Budynek posiada zadbaną klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł33 m² 18 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesną, świeżo wykończoną kawalerkę o pow. 33 m2 na topowej inwestycji we Wrocławiu - Browarach Wrocławskich. - 25-metrowy, zielony taras, - wysoki standard wykończenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

598 900 zł42 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/krzyki/vivaldiego/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Blankowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 26, dużo miejsc parkingowych. Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji .Idealne dla rodziny lub pod wynajem. W okolicy duza ilosc parków , bardzo dobry dojazd do pracy oraz na uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 990 zł46 m² 15 806,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piłsudskiego/roi 12%/centrum/inwestycja/3pok./top!/premium Gotowiec inwestycyjny! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w samym centrum Wrocławia! Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chocianów,dolnośląskie

270 000 zł62 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferowane na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie to atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 62,5 m2, usytuowana na II piętrze solidnego bloku z cegły w samym centrum Chocianowa (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

456 661 zł41 m² 11 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dobrze doświetlona kawalerka z przestronnym salonem i miejscem na aneks kuchenny o łącznej powierzchni 40,81 m , położone na urokliwym wrocławskim osiedlu - Ołtaszynie. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żubrza

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł59 m² 10 068,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,6m2 na Popowicach. Mieszkanie składa się z: * kuchni * salonu * sypialni * sypialni * łazienki * przedpokoju Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 900 zł74 m² 3 627,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja/tanio/dolnobrzeska/wrocław/okolicaleśnicy/3p/75m2!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Radwanice,dolnośląskie

839 000 zł86 m² 9 744,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym oraz działką rod - Radwanice Metraż: 86,10 m2 + dodatkowo działka rod 344m2 Piętro: 1/3 bez windy Blok z 2005 roku Opłaty: czynsz 380 zł + wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł58 m² 10 273,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stan deweloperski/tanio!/nowy dwór/centrum/komorowska/krzyki/4pok./piwnica Okazja! Mieszkanie w trakcie remontu! Stan deweloperski! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

748 999 zł99 m² 7 558,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

100m2/smolec/marmurowa/premium/4pok./parking/balkon/piwnica/top! Nowa kuchnia na gwarancji! Montaż w styczniu 2024r.! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusicka

Trzebnica,dolnośląskie

448 100 zł59 m² 7 543,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

centrum/tanio!/trzebnica/prusicka/3pok./rozkład/balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z działką 650 mkw na Pilczycach! Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 40 mkw, zlokalizowane na drugiej kondygnacji w dwurodzinnym domu położonym na Pilczycach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł49 m² 10 838,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze mrówkowca przy ul. Drukarskiej. W bloku wymieniona została elektryka, wykonane docieplenie oraz remont klatki schodowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

304 000 zł26 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 374 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 501 zł55 m² 14 440,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 800 zł42 m² 10 446,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/toplokalizacja!/rynek/1pok./42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 587,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 000 zł60 m² 10 448,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Obniżona cena!/siechnice/ratusz/parking i komórka w cenie!/3pok/centrum/balkon/premium Okazja! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł58 m² 13 712,70 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na Wyjątkowym Osiedlu Olimpia Port Serdecznie zapraszam do zakupu 3 pokojowego nowocześnie wykończonego mieszkania o metrażu 58,34 m2 położonego na zielonym, atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 002 270 zł69 m² 14 504,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle w zgodzie z naturą i nowoczesnością - Wyobraź sobie swoją oazę spokoju w samym sercu miasta! Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Spokój i bliskość natury /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

694 000 zł49 m² 14 233 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja - duży wybór mieszkań - osiedle Z bogatą zielenią oferta bez prowizji I podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Inwestycja będzie się składać z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 315 000 zł85 m² 15 445,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, całkowicie nowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji Wrocławia - na Kępie Mieszczańskiej, w nowoczesnym budynku Atmo. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 024 zł52 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł49 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Maślice | 2pok | Rozkład |komórka! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, 2-pokojowe z osobną kuchnią, balkonem, na drugim piętrze w bloku 4-kondygnacyjnym na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2, zlokalizowane na 2 piętrze z windą. Świdnica - Plac Ludowy W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł34 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie na Wrocławskich Maślicach - 34,5 m .Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Wrocław,dolnośląskie

509 990 zł33 m² 15 454,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie własnościowe, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym ocieplonym budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 500 zł47 m² 13 462,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/hit/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na 2 piętrze bloku w Świdnicy Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł51 m² 14 220,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

R e Z E R W A C J A ! na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń! lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Hugona Kowarzyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł56 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie na osiedlu Kopernik. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, pokoju, sypialni, łazienki, wc i korytarza. Metraż; 55.50 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 283 625 zł183 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkową propozycję mieszkania o imponującej powierzchni 182,68m2, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Drobnera, w samym sercu Wrocławia. Atrakcyjny Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł136 m² 12 915,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy i wyjątkowy apartament dwupoziomowy o pow. 135.5m2 z dwoma Tarasami i dwoma balkonami zlokalizowany we Wrocławiu, w zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

456 661 zł41 m² 11 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie 1-pokojow o łącznej powierzchni 40,81 m , położone na urokliwym wrocławskim osiedlu - Ołtaszynie. Standard deweloperski na najwyższym poziomie, zapewniający komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku, zlokalizowanym pomiędzy Szczawnem-Zdrój, a Wałbrzychem(dzielnica Biały Kamień) Nieruchomość składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł33 m² 3 273,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Szukasz gotowego mieszkania pod inwestycję? Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanko idealne pod inwestycję bądź do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł39 m² 5 541,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Pożądana lokalizacja, okolice ul. Nałkowskiej i Makuszyńskiego. Forma własności: pełna.