dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka w wysokim budownictwie z świetnym widokiem na miasto. Dodatkowym atutem tej kawalerki jest fakt, że budynek, w którym się znajduje, jest objęty profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł38 m² 10 779,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie charakteryzuje się pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

659 999 zł55 m² 11 993,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Siechnice/3pok./balkon/top/parking/komórka/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m. Mieszkanie zostało odebrane od dewelopera Atom w 2020 r. (Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 398,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania do wprowadzenia w zadbanej kamienicy, w pobliżu terenów zielonych przy Odrze i 5 przystanków tramwajowych do ścisłego Centrum Wrocławia koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

272 000 zł44 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Chrobry w Głogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł42 m² 16 469,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowców inwestycyjnych o powierzchni ok 42m Wrocław - Psie Pole - Lipa Piotrowska, przy ulicy Lawendowej. Lokale składać się będą z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 182 zł39 m² 14 930,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,26 m2, z tarasem. Inwestycja znajduje się na wrocławskich Krzykach, w okolicy toru wyścigów konnych, oraz innych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł55 m² 13 605,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację nieruchomości w dzielnicy krzyki/wojszyce. Nieruchomość znajduje się na ulicy Asfaltowej z własnym ogródkiem. Dobrze skomunikowane Wszystko zostało starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 950 zł40 m² 14 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Premium blisko centrum po remoncie/park Słowiański Na sprzedaż fajne mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum przy Parku Słowiańskim. Na lokal 40.01m2 składają się z: kuchnia łazienka z WC korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 6 162,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w ofercie mieszkanie znajdujące się przy ul. Gwarków dwupokojowe na podwyższonym parterze. Z uwagi na stan prawny interesuje nas oferent tylko gotówkowy - wiecej informacji udziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferta Biura Nieruchomości Mój Dom S.C. Sprzedaż nieruchomości z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań Lokalizacja: świebodzice ul. Ofiar Oświęcimskich Cena: 199 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

832 000 zł81 m² 10 250,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , cena została obniżona aż O 93tyś rabatu na zakup mieszkania (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

668 716 zł53 m² 12 641,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł22 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka z komórką lokatorską na Muchoborze Wielkim - przy ul. Godlewskiego Metraż: 21,70 m2 Piętro: 1 z 4 Blok z 2005 roku Czynsz: 370 zł Ogrzewanie centralne miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 700,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie w ok. ul. Legnickiej (ul. Kruszwicka) - w apartamentowcu z portiernią z początku XXI wieku. Co istotne, za sprawą usytuowania bezpośrednio dojedziemy do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł65 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

373 632 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje blisko Rynku w Głogowie na ul. Głowackiego Oferta Deweloperska zapewnia klientowi brak podatku pcc oraz innych ukrytych kosztów. Największe atuty inwestycji: -liczne tereny spacerowe, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł24 m² 16 828 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka przy Sky Tower, po remoncie. Kawalerka na czwartym piętrze z aneksem kuchennym, w centrum, o łącznej powierzchni 24 m2 w budynku z windą z lat 80-tych. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł28 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

W doskonałej lokalizacji obok wrocławskiego Aqaparku i uniwersytetu Ekonomicznego. Aktualnie mieszkanie wynajęte (sprawdzony terminowo płacący najemca) z długoterminowym najemcą. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł49 m² 8 436,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,6 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Promocja do31.07.2024 Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją! Mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul. Mosiężnej. Osiedle wybudowane przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

914 000 zł46 m² 19 986,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Zapraszam do zakupu nowego, premmium mieszkania 2 pokojowego 45,70 mkw. Bez prowizji, pcc i gotowe do zamieszkania. Wyjście z mieszkania do Parku Centralnego. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł62 m² 14 954 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Unikatowe mieszkanie na 5 piętrze w prestiżowej inwestycji atal przy Wroclavii! Opiekun oferty: układ pomieszczeń: - pokój z aneksem 21,13 m2 - Pokój 13,67 m2 - Pokój 10,55 m2 - wc 3,74 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł82 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 * Spokojna okolica Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł47 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun nieruchomości: tel. Dwu pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 49,46 m2, zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie w budynku z 2000 roku. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł63 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! zapraszamy na dni otwarte -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 048 077 zł84 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł56 m² 9 939,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł42 m² 10 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/toplokalizacja!/rynek/1pok./42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusicka

Trzebnica,dolnośląskie

448 000 zł60 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzebnica/prusicka/centrum/tanio!/3pok./rozkład/balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

194 000 zł35 m² 5 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jednostronne, z piwnicą, bez balkonu, z wyposażeniem, na start lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

558 500 zł51 m² 10 865,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja!/borek/saperów/3pok./loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji na Borku przy ul.Saperów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia