dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Górza. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, oddzielnej jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 625,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przepiękny, rozkładowy, dwustronny Apartament 2-pokojowy o pow. 45,1 m2 + komórka lokatorska o pow. 6.2 m2 co daje nam łączną pow. 51.3 m2 wpisanaj na jednej KW. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł81 m² 11 703,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

559 901 zł41 m² 13 556,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lipa Piotrowska/tanio/premium/obniżona cena!/waniliowa/taras/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

338 999 zł20 m² 16 617,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

superlokalizacja/topinwestycja/krzyki/borek/jastrzębia/1pok./winda Toplokalizacja! Megainwestycja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament mieszczący się na 9-tym piętrze 11-piętrwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

859 998 zł64 m² 13 416,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Krzyki/klecina/jutrzenki/premium/3pok/loggia/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Klecinie - Krzyki, przy ulicy Jutrzenki. Powierzchnia to 63,8 m2 (uwzględniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 998 zł41 m² 15 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Wrocławskie -odra Top Apartament z tarasem /lux!top Polecamy Panstwu na sprzedaz apartament w promenadach wrocławskich wraz z komórką- lokatorską oraz możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

383 571 zł43 m² 8 930,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 995 zł31 m² 14 070,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie!top /hit! Lyx Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Top Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł73 m² 9 949,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73,26 m2, usytuowanego na drugim piętrze kamienicy, przy ulicy Wysokiej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie jest wyremontowane (bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

512 990 zł39 m² 13 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

centrum/kamienna/krzyki/2pok./winda/Toplokalizacja! Edit: mieszkanie aktualnie jest w trakcie remontu! Możliwość kupna nieruchomości w stanie aktualnym! Wymieniane są wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

199 900 zł23 m² 8 616,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

tanio!/kawalerka/toplokalizacja/gliniana/wroclavia Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszczący się na 5-tym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 r. przy ul.Glinianej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

519 500 zł35 m² 14 675,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zaporoska/centrum/krzyki/2pok. /premium/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,69m2 mieszczące się na 2-gim piętrze 4-piętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

597 801 zł54 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

okazja/gaj/krynicka/toplokalizacja/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

499 850 zł58 m² 8 559,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komorowska/krzyki/nowy Dwór/centrum/3pok./piwnica/tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Komorowskiej, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

598 990 zł48 m² 12 401,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja/krzyki/drukarska/2pok./inwestycja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy z 1972r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł66 m² 8 595,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, trójstronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66.2m2 blisko centrum na 1 piętrze. Do lokalu mieszkalnego jest przynalezna piwnica o pow. 11 m2 co daje nam łączną pow. 77.17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 450 000 zł99 m² 24 747,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronny apartament z 178 metrowym tarasem w inwestycji Angel River z widokiem na rzekę. Prezentowany apartament o powierzchni 99 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

601 600 zł31 m² 19 134,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

374 990 zł67 m² 5 563,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/centrum/wolska/leśnica/4pok./tanio/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej w Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 139 340 zł89 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, dwurodzinne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Konduktorska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 408 zł34 m² 12 896,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,15 m2 zlokalizowany na parterze budynku o nowoczesnej architekturze w Siechnicach. Inwestycja łączy w sobie minimalizm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

409 000 zł65 m² 6 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie, mam do zaoferowania: mieszkanie z wielkim potencjałem do własnej adaptacji na ulicy Słowackiego w Brzegu Dolnym! Biuro nie pobiera prowizji! O mieszkaniu: 65 m2 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł42 m² 12 530,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli szukasz mieszkania na start lub pewnej inwestycji o dobrej stopie zwrotu, czytaj dalej, bo ta oferta może Cię zaciekawić. Na sprzedaż bardzo jasne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 900 zł26 m² 21 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 871,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

362 840 zł31 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

511 980 zł54 m² 9 481,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 618 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W monitorowanej kamienicy po kapitalnym remoncie I termomodernizacji zlokalizowane W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł53 m² 15 721,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, znajdujące się w centrum Wrocławia przy ulicy Krętej. Budynek położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej Zajezdni Tramwajowej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

531 423 zł42 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja na start. Kameralna niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

536 500 zł58 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

105 000 zł34 m² 3 052,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o pow. 26m2 położoną na pierwszym piętrze bloku na przedmieściach Ścinawy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł52 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m2 na 3 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Powstańców Śląskich ( Krzyki-Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

419 999 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zakupu jasnej słonecznej kawalerki z pięknym widokiem , mieszkanie przechodziło generalny remont dodatkowo ostantio odświeżone gotowe do zamieszkanie bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Legnica,dolnośląskie

820 000 zł73 m² 11 232,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3-pokojowe - wysoki standard, w nowym budownictwie, na zamkniętym osiedlu, oferta bezpośrednio od Właściciela. Mieszkanie umeblowane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Białym Kamieniu przy ulicy Daszyńskiego. Spokojne miejsce, blisko las, w około dużo zieleni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

663 663 zł50 m² 13 273,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 50m2, z trzema pokojami oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron wychodzą.