dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł47 m² 7 784,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie tuż przy parku. Położone na IV piętrze w bloku. Składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, balkonu i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie dwupokojowe (71,3 m2) w stanie deweloperskim z loggią (2,6 m2) w nowopowstającej inwestycji oddalonej o ok. 2,5 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł55 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot292-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 2-stronna: północny- zachód, południowy-wschód - antresola 30m2 - taras 16m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

562 733 zł55 m² 10 300,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krotoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

349 801 zł41 m² 8 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

DO remontu!/tanio/popowice/osobowice/krotoszyńska/2 pok obniżona cena! megaokazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41m2 mieszczące się na 1-szym piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

210 000 zł46 m² 4 551,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie. Lokal położony jest na wysokim parterze w małej kilkurodzinnej kamienicy. Składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

941 941 zł53 m² 17 772,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu apartament idealny dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowane w centrum miasta! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł55 m² 10 812,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/łęczycka/centrum/staremiasto/rozkład/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 995 zł60 m² 11 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony!top.| Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miechowska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł39 m² 14 227,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Złotniki, w pobliżu ulicy Miechowskiej. Mieszkanie urządzone, zadbane, mierzące 39,01m2, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Trzebnica,dolnośląskie

960 000 zł96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o powierzchni 96 mkw w apartamentowcu na ulicy św. Jadwigi w Trzebnicy oferuje komfortowy styl życia z liczba korzyści, które sprawiają, że to miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

511 980 zł54 m² 9 481,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 100 zł118 m² 8 027,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 128 900 zł55 m² 20 344,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

782 500 zł72 m² 10 793,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

412 500 zł33 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie z antresolą gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł34 m² 17 698 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Wrocławia! Wydanie w III kwartale 2024! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

639 000 zł62 m² 10 273,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,2m2 w miejscowości Psary. Odległość od granicy Wrocławia to zaledwie 500m! W niedalekiej odległości przystanek autobusowy , dużo zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

598 501 zł54 m² 11 001,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa/3pok./TOP/GAJ/KRZYKI/KRYNICKA/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 056 199 zł87 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

623 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 187 650 zł91 m² 13 001,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy z osiedlami Klecina, ołtaszyn i Wojszyce. W obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 położone jest na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Omawiane mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

190 000 zł35 m² 5 397,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35, 20 m2 w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

547 259 zł33 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję nową kawalerkę na sprzedaż, usytuowaną w świetnej lokalizacji w okolicach ul. Komuny Paryskiej i ul. Kniaziewicza. Ta nieruchomość jest idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

193 000 zł35 m² 5 514,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na IV piętrze zadbanej kamienicy Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

868 750 zł56 m² 15 552,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 900 zł42 m² 14 724,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z dużym ogrodem w Leśnicy/las/cisza parking Oferujemy na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem w Leśnicy niedaleko lasu. Mieszkanie w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul.Żelaznej na parterze. Bardzo dobra lokalizacja blisko do rynku, niedaleko tramwaj,autobus ,tereny zielone. Pełna własność W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł74 m² 13 545,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atmo- na styku sfer Odkryj własną wyspę wygody w samym centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew, z dala od zgiełku ulic. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

898 000 zł67 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w wyremontowanym bloku, zlokalizowanym na Piaskowej Górze - ulica Długa. Nieruchomość składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

649 000 zł73 m² 8 909,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

789 225 zł53 m² 14 984,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Toplokalizacja/centrum/krzyki/pereca/2pok./PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze 5-ciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

909 000 zł68 m² 13 405,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł69 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania trzypokojowego z dwoma balkonami oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Ten elegancki apartament o powierzchni 69.33 m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij