dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 140 ogłoszeń

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone w meble i sprzęty których nie widać na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł89,29 m² 4 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na III parterze w kamienicy. Powierzchnię 84m2 tworzy umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ Prywatny taras 40 m2 Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł94 m² 9 138,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. O ofercie lokale mieszkalne o pow. 94mkw.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,60 m² 10 820,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje, osobna kuchnia w centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 mkw, położone przy ul. Krynickiej we Wrocławiu.Idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokoje są dość przestronne bo mają 14 i 17 metrów. Kuchnia ok 8 metrów, do tego ustawna łazienka. Wszystko gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł102,30 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Sprzedam mieszkanie 102,3 m - centrum Jeleniej Góry, widok na deptak! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,3 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

489 552 zł33,72 m² 14 518,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w nowoczesnym budynku w rejonie Nowego Szczepina, tuż obok centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł40,75 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie położone na wygodnym parterze w wielorodzinnym budynku przy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 400 zł168,01 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

549 300 zł26,91 m² 20 412,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka w centrum Wrocławia - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości foxhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w Bolesławcu przy Alei Tysiąclecia. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 250 zł53,75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2, położone na 1 piętrze w budynku przedwojennym przy ul. Mjr Jana Piwnika Ponurego. Lokal składa się z kuchni z aneksem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, ciepłe i przestronne mieszkanie w Boguszowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. - powierzchnia 78 m2 -3 pokoje -garderoba -łazienka z w.c. -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł29 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 29 M2 +komórka lokatorska na poziomie 0. Umeblowane i wyposażone ,gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie elektryczne+ kominek Okna od podwórka ,mieszkanie ciche. Idealne na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,33 m² 10 393,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,10 m² 7 221,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 3 pokoje, 69,1 m2, sprzedam, 499000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach ul. Rynek. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Księga wieczysta. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67,80 m² 6 622,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - parter w domu wolnostojącym/ ogród w Wilczycach pod Wrocławiem Wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie ( samodzielny lokal).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w budynku po remoncie kapitalnym zewnętrznym i wewnętrznym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,40 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świebodzicach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie o powierzchni 50,40 mkw zlokalizowane jest na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł44,18 m² 14 599,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w górach z widokiem na las i ciszą, której dziś naprawdę trudno znaleźć. Na sprzedaż lokal o powierzchni 69 m położony w stylowym domu sudeckim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Ścinawskie Wzgórze w Ścinawce Dolnej sercu malowniczej Kotliny.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł55 m² 11 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem, komfortowe - Lubin, ul. Jana Pawła II Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 797 zł55,03 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł109 m² 7 798,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem w Kiełczowie. Zakup bez prowizji i pcc! Promocja cenowa jest ograniczona w czasie i dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! sprzedaż mieszkanie kudowa-zdrój bardzo dobra lokalizacja centrum miasta przy ul Norwida w pobliżu ul. Zdrojowej, mieszkanie w pełni rozkładowe : dwa pokoje, wygodna kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się przestronne lokum, w którym każdy ma miejsce dla siebie? Stawiasz na wygodę i komfort w kwestii lokalizacji osiedla? Chciałbyś czuć się swobodnie w swojej przestrzeni?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 44 m Jelenia Góra, zabobrze do remontu Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone na III piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,96 m2, na 2 piętrze z balkonem od południowej strony. * bez prowizji i bez podatku pcc * Gwarancja najniższej ceny. *.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł50,01 m² 4 839,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone w pięknej zielonej okolicy w Jedlinie Zdroju przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie o powierzchni 50,01 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł21,75 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m . Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 239 zł88,79 m² 6 827,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1998r. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 186 zł55,78 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowy Dwór to doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od.