dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 007 zł59 m² 13 442,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Olimpia Port 60m2 /3 pok/graz x2/top! Polecamy sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku (rok budowy 2017) na osiedlu Olimpia Port położonym tuż nad brzegiem Odry. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł133 m² 9 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 132,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lux Przy Kościuszki/ gotowe po remoncie/cisza Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 2 pokoi, otwartej kuchni i łazienki. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koralowa

Obora,dolnośląskie

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! apartament, 4-pokojowy, z możliwością adaptacji poddasza! gotowy do wprowadzenia się! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie: 4-pokojowe, położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość usytuowana na parterze budynku powstającego przy ul. Herbsta na wrocławskich Sołtysowicach. Jest to inwestycja dla miłośników praktycznych układów w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

638 950 zł54 m² 11 810,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże rozkładowe przy ue,Aquapark, zieleń/iwestycja parking za szlabanem Oferujemy do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 432,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

869 900 zł70 m² 12 356,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec /wrocław / 3 pokoje / ogród 100 M2 / miejsca parkingowe Przedstawiam Państwu rozkładowe, dwustronne mieszkanie 70.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 299 900 zł109 m² 11 925,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław wojszyce / 3 pokoje / garaż / taras/ogród Przedstawiam Państwu przytulne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

610 470 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane przy ulicy Indonezyjskiej na wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, z ogródkiem oraz dodatkowym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł63 m² 11 009,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,40m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł65 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./top/komórka/balkon/winda Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 999 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Hit! / kozanów / 4 pok / park / klimatyzacja / 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 75,60 m.kw, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 1991r we Wrocław / Fabryczna/ Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

872 682 zł51 m² 17 233,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia! Budynek powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15 minutowego miasta. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł64 m² 10 011 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z loggią do własnej aranżacji. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, negocjacji harmonogramu wpłat itp. Zapraszam do kontaktu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

371 327 zł43 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem o bardzo praktycznym układzie, znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za wrocławskimi Bieńkowicami. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł59 m² 13 198 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,1m2. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w sześciopiętrowym bloku mieszkalnym z 2015r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

604 900 zł72 m² 8 397,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka z antresolą do własnej aranżacji z balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowe pokoje mogą pełnić rolę pokoi dziecięcych lub gabinetów do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł118 m² 8 026,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

494 995 zł41 m² 12 043,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Kutrzeby / 2009r. / taras, komórka, parking Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 750 zł37 m² 12 692,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/PIWNICA/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

703 595 zł70 m² 9 988,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 384,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 040 000 zł104 m² 9 961,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

czteropokojowe mieszkanie dwustronne, rozkładowe z ogrodem na całej długości mieszkania, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu. Nieruchomość o powierzchni 104,4 m2, usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mongolski

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 084 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w południowo-wschodniej części Wrocławia w dzielnicy Brochów. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 700 zł29 m² 15 723,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum i jednocześnie parków? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ogłoszenie! Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na 1. piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jaracza piekny apartament 3pok/rozklad/57m2/2003r Wrocław Śródmieście ul. Jaracza, nowe budownictwo. Do sprzedania przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 57m2 z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

725 001 zł59 m² 12 286,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Krzyki- jagodno 3 Pok -59,20m2 Garaż Balkon` Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł20 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/borek - w pobliżu ul. Racławickiej. Kawalerka o powierzchni 20m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł36 m² 14 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Klient kredytowy akceptowany! Polecam przytulne mieszkanie składające się z 2 pokoi z aneksem kuchennym i balkonem. Budynek z 2016r. Zamknięte osiedle. Krzyki Jagodno ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pok*2 ogródki*5 min ch borek!*10 min aquapark! Cena: 679.999zł DO NEGOCJACJI 2-pokojowe dwustronne mieszkanie czeka na nowych mieszkańców! Dwa ogródki! Świetna lokalizacja! ^ Typ: Mieszkanie ^.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

218 000 zł43 m² 5 034,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość w Dzierżoniowie. Na powierzchni 43,30m2 mieszkania znajdują się dwa pokoje , bardzo jasna słoneczna kuchnia z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 036 729 zł90 m² 11 551,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowej i ustawnej przestrzeni do życia - rodzin z dziećmi, singli, seniorów, ale również inwestorów chcących zabezpieczyć swój kapitał przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

518 500 zł46 m² 11 247,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Staropolska/psiepole/niskiczynsz/premium/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł47 m² 16 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Krzyki-Rodzinna | 2 pok | Duży ogródek! Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na Krzykach o powierzchni 47 m/kw z ogródkiem 60 m w bardzo korzystnym układzie, które sprawia, że wydaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

657 980 zł69 m² 9 591,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla rodziny o powierzchni niemal 70 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.