dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł39 m² 9 128,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Św. Wincentego/ Centrum Piwnica Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w kamienicy przy ul. Św. Wincentego na wrocławskim Nadodrzu. Położone na pierwszym piętrze, jednostronne z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem! Oferta idealnie sprawdzi się dla rodziny, miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie życie z dala od zgiełku miasta, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 576,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/HIT/PIWNICA/KOMÓRKA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

439 000 zł68 m² 6 408,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand **** Duże, cztero pokojowe mieszkanie o pow. niemal 70m2! Położone na wysokim parterze w zadbanym, niskim bloku. Mieszkanie ma doskonały potencjał aranżacyjny! Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 800 zł37 m² 12 697,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/PIWNICA/TOP Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł76 m² 10 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór Wielki/2/3pok./parter/taras/ogród/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./PARKING/LUX./WINDA/PIWNICA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojoe mieszkanie o pow. ok. 57 m2 z dużą, ponad 5-metrową komórką lokatorską. - media miejskie, - gotowe do wprowadzenia się, - blok z windą. Układ mieszkania - Dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

605 000 zł72 m² 8 400,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Siechnice/2pok./PARKING/LUX/KOMÓRKA/BALKON/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siechnic. Powierzchnia całkowita mieszkania to 44,75 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

179 000 zł49 m² 3 622,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ciekawym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie 47,82 m2 składa się: - z kuchni otwartej na salon i wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 001 zł55 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł66 m² 12 213,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./hit/komórka/balkon/winda/hit Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem na Wrocławskich Krzykach opis Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł104 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: tel.: Idealne miejsce dla rodziny! Polecam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 104,4 m2 z ogródkiem ok. 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

637 560 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowy pokój może pełnić rolę pokoju dziecięcego lub biura do pracy zdalnej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

314 999 zł54 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 54m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku, w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł63 m² 13 489,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./TOP/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

673 000 zł41 m² 16 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 064 zł95 m² 8 641,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Rabat! minus 35 000 do 31-03-2024 mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

798 950 zł69 m² 11 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

!Bez pcc z ogródkiem/nowe wojnów/parking/las Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Karpacz,dolnośląskie

759 000 zł46 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty w Karpaczu - trzypokojowego apartamentu na parterze z dwoma tarasami, ogródkiem, własną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł55 m² 14 427,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz/k2-1-9 Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do oddania - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne dwu pokojowe mieszkanie mieszczące się w pobliżu Wrocławskiego Rynku, na rogu ulic Kuźniczej i Kotlarskiej. Mieszkanie znajduje się w całkowicie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł30 m² 20 898 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

- kawalerka w nowo oddanym apartamentowcu, mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane, bez wkładu własnego. - do dyspozycji dla mieszkańców strefa spa (sauna sucha, fińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pogalewo Małe

Pogalewo Małe,dolnośląskie

419 000 zł56 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam umeblowane mieszkanie 2-pokojowe wraz z garażem murowanym oraz piwnicą. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze bloku w miejscowości Pogalewo Małe, koło Brzegu Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł81 m² 4 320,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne klimatyczne trzypokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy położone na 1 piętrze w kamienicy. Ogrzewanie gazowe, na ścianach gładzie okna drewniane starego typu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

174 100 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w budynku czterorodzinnym ogrodzonym z miejscami parkingowymi na tym terenie ogrodzonym. Budynek ma własną kotłownię. Mieszkanie ma własne liczniki na ciepło, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 351 000 zł100 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Neptuna

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 936,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania jasne, przestronne trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,90 m , ulokowane na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku, zlokalizowanym na osiedlu Kopernika z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł24 m² 20 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24m2 na Nadodrzu. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka z kabiną prysznicową i wc, mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

284 000 zł47 m² 6 081,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - II piętro ul. Bieszczadzka. Mieszkanie o pow. 46,7m 2 + balkon, rozkładowe z jasną kwadratową kuchnią położone na II piętrze w budynku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł61 m² 12 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsap Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Sołtysowicach. Lokalizacja: sołtysowice Ilość pokoi: 3 Metraż: 60,53 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zajęcza

Kłodzko,dolnośląskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka położona na parterze, o powierzchni 25 m2 składa się z oddzielnej kuchni, jednego pokoju oraz łazienki. Mieszkanie na ulicy Zajęczej przeszło gruntowny remont, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł40 m² 14 946,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Fajne Grunwald/inwestycja/na start/ogr.Botaniczny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ( jeden pokój ciemny), z aneksem kuchennym, łazienką i osobna toaletą o powierzchni ok 40 mkw.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij