dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

500 200 zł37 m² 13 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Inwestycja u zbiegu ulic Braterskiej, przyjaźni i alei Karkonoskiej W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego Sklepy, restauracje i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł60 m² 23 147 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta, a jednocześnie chcesz mieć bliski kontakt z przyrodą i dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych? Chciałbyś, aby Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł44 m² 11 884 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn charakteryzuję się niską zabudową, licznym gastronomiami i innymi punktami rekreacyjnymi tj. tor wyścigów konnych Partynice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

458 789 zł32 m² 14 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł126 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstaje w południowo wschodniej części Wrocławia, na Ołtaszynie w jednym z najbardziej uznanych miejsc do życia. Ceniona lokalizacja jest usytuowana w luksusowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 644,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowy apartament z dwoma balkonami Przedmiotem oferty jest apartament o statusie mieszkalnym, z księgą wieczystą, miejscem postojowym w hali garażowej, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł50 m² 14 626,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania Powierzchnia 49,84m2 na 1 piętrze w apartamentowcu z windą: - balkon 11m2 na całej długości mieszkania - przestronny salon - korytarz z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga niższa cena tylko do końca marca 2024 340.000ZŁ Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Kłodzku. Położone na czwartym piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,70 m2, znajdujące się w dzielnicy Krzyki na osiedlu Gaj w okolicy ulicy Orzechowej Położone na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

639 000 zł86 m² 7 430,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 440 zł33 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecamy na sprzedaż apartament 1-pokojowy na ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu - lokalizacja w centrum Wrocławia, na Starym Mieście - dwa pięciokondygnacyjne budynki: zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

434 000 zł36 m² 12 122,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - dzielnica Kozanów. Mieszkanie mierzące 35,8m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ok galerii Domonikasnka 2 pok/40m2 okazja cenowa! Atrakcyjne mieszkanie położone 2 km od Starego Rynku, dobrze skomunikowane. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedskole, żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

452 024 zł32 m² 13 929,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł57 m² 14 773,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg235-rz/l1-0-1 Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - łazienka i osobne wc - balkon ok. 8m2 - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do odbioru - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamiennogórska

Bolków,dolnośląskie

430 000 zł79 m² 5 443,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu to urokliwe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 125 000 zł60 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Centrum cena 249 tys. Rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w budynku po termomodernizacji, blisko szkoły podstawowej, parkingu oraz sklepów. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferuję kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 28m2 w okolicy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie jest tanie w utrzymaniu, przestronne i komfortowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po remoncie: wszędzie gładzie, nowe podłogi drewniane, ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca gazowego nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł47 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,39 m2. Modne, jasne, kameralne, pełne zieleni, zamknięte osiedle z zadbanymi częściami wspólnymi, placami zabaw, fontannami oraz szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 171 000 zł75 m² 15 613,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł60 m² 8 204,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro Nieruchomości team4home prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 366 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot301-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: wschód, północny-wschód, południowy-zachód - taras z ogrodem ok 80m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym w Świdnicy.Mieszkanie obecnie jest wynajmowane,4 lata temu przeszło generalny remont obecnie do odświeżenia, zlokalizowane w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem, na parterze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 232/1 Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg299-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - cena 13 114zł/m2 w centrum - 2 łazienki - garderoba - korytarz z miejscem na dużą szafę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł25 m² 19 040 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²