dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Główna

Sokołowsko,dolnośląskie

215 000 zł27 m² 7 933,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane Na sprzedaż -kawalerka usytuowana na parterze przedwojennej kamienicy w Sokołowsku (miejscowość uzdrowiskowa, położona w otulinie Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

610 624 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp275-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - łazienka ok 5m2 - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 387,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Cena do negocjacji dostępne od zaraz! dwa balkony! umeblowane! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Kamieńcu Wrocławskim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone 2,5km od Wrocławskiego rynku, w okolicy ul. Zaporoskiej. Mieszkanie mierzące 47m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 1 pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

551 924 zł52 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp259-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow A8 - niska zabudowa, budynki 2-piętrowe - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 17 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z 2017 roku. Mieszkanie o powierzchni 40,44m2 położone na 3 piętrze w apartamentowcu z 2017 roku zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

611 100 zł31 m² 19 406 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w ścisłym centrum, idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem lub jako pierwsze mieszkanie. Jest to jednopokojowy apartament z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 001 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gadow Maly/2 pokoje/ Hynka/50m2 /rozkład! Polecamy na sprzedaz dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Gądowie we Wrocławiu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania urocze mieszkanie o powierzchni 57 m2 w okolicy ul. Jaworowej, po generalnym remoncie w 2022 roku. Mieszkanie rozkładowe z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

668 715 zł53 m² 12 617,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

776 682 zł76 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na obszarze o powierzchni prawie 2 ha powstanie w 3 etapach osiedle liczące ok. 500 mieszkań, 15 lokali usługowych, dwa place zabaw oraz infrastruktura towarzysząca. Wszystko zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

354 999 zł45 m² 7 941,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy po kapitalnym remoncie o powierzchni 44,7 m 2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

426 750 zł67 m² 6 369,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia Michał Kampa na podstawie art. 953.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

743 375 zł56 m² 13 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

349 615 zł42 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w IV kwartale 2025 Dwupokojowe mieszkanie tuż przy granicy Wrocławia W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

552 060 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Interesująca inwestycja W centrum Z widokiem na ogród botaniczny Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem podatku pcc (podatek od Czynności Cywilnoprawnych). Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł118 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak English (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł52 m² 10 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Gądowie Małym, przy ul. Hynka Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,8 mkw (49,40 mkw cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

59 900 zł30 m² 1 994,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Boguszowie Gorcach przy ulicy Sienkiewicza 44. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość przeznaczona do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

923 993 zł140 m² 6 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nowe osiedle zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej, na przedmieściach Wrocławia. W ramach inwestycji powstanie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł55 m² 11 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, świeżo wyremontowanego mieszkania , powierzchnia lokalu to 55 m2 + dodatkowo piwnica. Znajduje się ono na drugim piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 42m plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2003roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu z wejściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 349 999 zł130 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie wolnostojącej z pięknym ogrodem w miejscowości Mokronos Dolny, położonej tuż obok Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na niewielkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

130 000 zł19 m² 6 831,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 19 m2, z balkonem, na wysokim parterze 4 piętrowego budynku, w Chocianowie. Lokal w dobrym standardzie, posiada 1 pokój, aneks kuchenny, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł38 m² 12 506,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gaj/krzyki/orzechowa/2pok./WINDA/TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 11-piętrowego budynku z windą z 1987 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł52 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

362 500 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe jasne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone zaledwie 5 minut od Wrocławskiego Rynku. A dwie minuty do bulwarów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

653 500 zł37 m² 17 899 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 36,51 m2, znajduje się na 4 piętrze, 6-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł58 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,40 m2 znajdujące się na parterze bloku przy ulicy Popowickiej. Lokal posiada loggię, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz toaletę. Ponadto do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

511 980 zł54 m² 9 481,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł31 m² 17 460 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: okolica Ostrowa Tumskiego jak i Ogrodu Botanicznego to miejsce o dużym walorze estetycznym, naukowym i rekreacyjnym, stanowiąca atrakcyjne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

464 500 zł58 m² 7 994,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w gotowej części inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 998 zł45 m² 15 486,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Premium/krzyki/piękna/2pok./BALKON/GARAŻ TOPLOKALIZACJA! STANDARD PREMIUM! Przedstawiamy Państwu komfortowy apartament 2-pokojowy, gotowy do zamieszkania, mieszczący się na 2-gim pietrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

588 000 zł50 m² 11 643,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 2pok. o powierzchni 50,5 m2 na wysokim parterze w Apartamentowców na zamkniętym osiedlu "cichy Zaułek ", na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie jest świeżo odnowione, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł37 m² 12 540,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł57 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dobrze utrzymane rozkładowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Inflanckiej we Wrocławiu. Mieszkanie Mieszkanie jest położone w cichej, spokojnej okolicy, z widokiem na osiedlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy o optymalnej pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowemieszkanie 51,61 m2 * 2.piętro * 2 osobne pokoje (18m2 i 17m2), oddzielna kuchnia 8m2, przedpokój 5 m2, łazienka 4 m2, balkon * ogrzewanie miejskie * kuchenka gazowa * nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł80 m² 16 862,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 80m2 zlokalizowanego przy ul. Młynarskiej na Wrocławskiej Różance. Nieruchomość znajduje się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij