dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

454 999 zł36 m² 12 816,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.36,40 m2, położone w dzielnicy Fabryczna CENTRUM, okolice ul. Szczęśliwej Usytuowane jest na piętrze 8/10p., bloku z 1986r., po termoizolacji (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

323 300 zł30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Nasi eksperci przygotują Państwa pod program Bezpieczny Kredyt 2% Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne na start. Mieszkanie ma 30,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilczycka

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł57 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Eleganckie Mieszkanie w Zabudowie Szeregowej z Dostępem do Ogrodu Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania w narożnej zabudowie szeregowej z 2014 roku. To niezwykła oferta dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

899 000 zł59 m² 15 330,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Łowejko Nieruchomości prezentuje nowoczesny, trzypokojowy apartament zlokalizowany w Świeradowie - Zdroju przy ulicy Zakopiańskiej. Turystyczna lokalizacja 400 m od ski&sun Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

559 800 zł31 m² 17 783 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Ostatnia wolna kawalerka W inwestycji; zadzwoń i zarezerwuj 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 31,48 m2, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,70 m2, znajdujące się w dzielnicy Krzyki na osiedlu Gaj przy ulicy Orzechowej Położone na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania we Wrocławiu, na Pilczycach, o powierzchni 48 m . To doskonała propozycja dla inwestorów z myślą o wynajmie lub dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

329 000 zł47 m² 6 933,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku. Położone na czwartym piętrze, w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z kuchni, salonu, sypialni, pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 233,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz tylko teraz możliwy rabat nawet 40000 zł! zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł41 m² 18 387 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osoba prowadząca Tel: do zakupu całkowicie nowe mieszkanie dwupokojowe, 40,79m2, zlokalizowana na osiedlu "planty Racławickie" z dostępem do clubu fitness tylko dla mieszkańców tego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

903 500 zł67 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerową prowizją dla biura oraz zerowym podatkiem pcc. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór

Nowy Dwór,dolnośląskie

359 999 zł37 m² 9 730 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na wyższym parterze. Nieruchomość jest położona w cichej i przyjemnej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 800 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i aż dwoma ogródkami, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,58m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

895 100 zł67 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 66,85 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze, 4-piętrowego, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

623 100 zł41 m² 15 123,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jagielnica

Jagielnica,dolnośląskie

360 000 zł86 m² 4 177,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1845

Niższa cena tylko do końca roku! Wyjątkowa oferta mieszkania w pałacu z romantycznym parkiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/TOP/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

594 750 zł52 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

429 990 zł33 m² 13 030 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojwe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 33m2 przy ul. Borowskiej na Krzykach - Gaj we Wrocłśawiu Atuty mieszkania: - dobra komunikacja - Lokalizacja - Rozkładowy układ - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

619 920 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj na zielonym Oporowie! Trzypokojowe mieszkanie z tarasem o projektowanej powierzchni 55,35 m2 znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku z windą. * oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

619 585 zł63 m² 9 834,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

476 999 zł43 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

W sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w pełni rozkładowe oraz dwustronne położone w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Grabiszyn w okolicy ulicy Nasturcjowej piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł47 m² 13 509,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,3m2 z piwnicą na wrocławskim Grabiszynie. Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł47 m² 12 251,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z antresolami o łącznej powierzchni 47,26m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 951,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie/ parter! Tylko u nas! Zadbana nieruchomość o powierzchni 53,08 m2 zlokalizowana jest w centrum miasta przy ul. Krasickiego. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

861 300 zł67 m² 12 806 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 67,26m2 znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Termin realizacji/ zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 998 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ok Oltaszyn 77m2/3 pokoje ogrodek M.Postojowe!TOP Dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie 77m2 z miejscem parkingowym w cenie! Wybudowane w 2018 roku, znajduje się w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mam do zaoferowania kawalerkę na II Piastowie na ul. Piasta Kołodzieja. Nieruchomość o powierzchni 35m2 położona na czwartym pietrze w bloku po termomodernizacji. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł37 m² 14 046 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun ofert: tel: dwa pokoje, idealne pod najem. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Starym Mieście w dzielnicy Szczepin, w sąsiedztwie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 012 700 zł73 m² 13 844 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Loft/centrum miasta/ogród botaniczny Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym, o projektowanej powierzchni 73,15 m2, znajduje się na 5 piętrze, 6-piętrowego, budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł44 m² 15 862 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Piękne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu z 2018 roku. Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubiąż,dolnośląskie

205 000 zł80 m² 2 546,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przestronne, bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Lokal ustawny, rozkładowy i wysoki, położony w dużej miejscowości wiejskiej, w gminie Wołów (ok.15km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł43 m² 11 069,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł31 m² 17 460 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Opiekun oferty: tel. (***I speak English scroll down***) Kawalerka o projektowanej powierzchni ok. 31,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

849 010 zł69 m² 12 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

747 000 zł60 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. (rok budowy 2021) Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku apartamentowym. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

513 000 zł35 m² 14 754 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 34,77 m2, znajduje się na 1 piętrze, 4-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie idealne pary. Mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij