dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł46 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Grabiszynie na ulicy Ołowianej. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,1 m2 położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Piony wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 825 zł49 m² 11 540 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze. Oferta bez prowizji od strony kupującej. Odległość od autobusu : 180m Odległość od tramwaju : 530 m Odległość od pociągu : 1 570.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

854 728 zł68 m² 12 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Rozkładowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

653 400 zł51 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 30,95m2 znajduje się na 5 piętrze 6 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Termin realizacji/ zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł52 m² 5 036,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu, śliczne, wyremontowane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,95 m2, zlokalizowane w centrum Jelenie Góry. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

584 163 zł42 m² 13 941,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Idealne na start, niestandardowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 611,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na 11 piętrze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,94m2 (powierzchnia użytkowa 50,70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 384,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na Osiedlu Kopernika. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 359 000 zł102 m² 13 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży 4 pokojowe ,komfortowe mieszkanie o powierzchni 102 m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z 2018r przy ul .Stanisławowskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

699 600 zł53 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp Nieruchomości: "zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura nieruchomości".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

498 585 zł27 m² 18 466,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Polecam na sprzedaż śliczną kawalerkę o powierzchni 27m2, która usytuowana jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z 1966roku. Kawalerka położona jest nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

534 900 zł31 m² 16 986 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w świetnej lokalizacji, w inwestycji która łączy ze sobą nowoczesność i klasykę. Deweloper zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł31 m² 19 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w cichej i spokojnej okolicy Przedmiotem oferty jest apartament o statusie mieszkalnym, z księgą wieczystą , miejscem postojowym i kompletnym wyposażeniem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł42 m² 11 227,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41.86m2, możliwość zrobienia antresoli. Nieruchomość: mieszkanie posiada piwnicę, księgę wieczystą bez obciążeń. 2 nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

942 700 zł86 m² 11 013 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkań , położonych w bliskiej odległości od centrum Wrocławia - 8 km. Mieszkania o powierzchni od 37,90 m2 do 85,60 m2 - 2,3,4 i 5 pokojowe. Ceny od -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

389 000 zł87 m² 4 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: - 4 pokoi (28,26 m2 21,45m2 13,43m2 11,5m2) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w mp.House Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym w dobrej lokalizacji ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

899 000 zł117 m² 7 700,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 116,74 m2 81 m2 (piętro) oraz 35m2 (poddasze) pełnego wymiaru i 80m2 po jego podłodze. Ogród 86 m2 mieszkanie: stan deweloperski podwyższony: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

899 750 zł82 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Expert Ds. Nieruchomości Expander Nieruchomości T: e: cześć Przyszły Mieszkańcu! Jeśli marzysz o doskonałym połączeniu spokoju z nieograniczoną mobilnością, to właśnie znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu duże mieszkanie o powierzchni 98 m2 usytuowanego na parterze w budynku z 2020 roku w niskiej zabudowy na przepięknym, nowoczesnym osiedlu na południu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

841 375 zł72 m² 11 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, mieszkanie 4 pokojowe na Książu Wielkim we Wrocławiu ul. Blizanowicka II etap osiedla już w sprzedaż. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe o pow. 72,5 m2 na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

343 125 zł30 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Nasi eksperci przygotują Państwa pod program Bezpieczny Kredyt 2% Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne na start. Mieszkanie ma 30,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku Balkon, piwnica Spółdzielcze własnościowe Przestronne mieszkanie od atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 7 piętrze przy ulicy Żmigrodzkiej, w skład lokalu wchodzi: - kuchnia, - 3 pokoje, - przedpokój, - łazienka, - wc, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

634 000 zł75 m² 8 419,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle zamknięte, monitorowane! Ogród 46mkw! Na sprzedaż komfortowe 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł53 m² 14 383,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52,57 m Usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. To miejsce, które łączy w sobie komfortowe wnętrza, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł22 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu mikro kawalerki (lokale użytkowe) w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie przy spokojnej i cichej ulicy otoczonej zielenią. Wszystkie kawalerki to jednopokojowe lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, polecam do zakupu mieszkanie do remontu, kuźniki/wrocław ul. Hermanowska - budynek z lat 90 tych, piętro 1, media miejskie. Czynsz administracyjny około 640 zł , jeden właściciel, lokal bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Murarska

Bolesławiec,dolnośląskie

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Witam sprzedam kawalerkę 25 m położoną blisko centrum miasta budynek odnowiony ocieplony. Kawalerka jak widać na zdjęciach jest do remontu. W mieszkaniu jest wymieniona instalacja wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoosadnicza

Oława,dolnośląskie

659 000 zł66 m² 10 061,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane W centrum miasta oławy przy ul. Nowoosadniczej. Gotowe do zamieszkania, niskie koszty utrzymania Powierzchnia lokalu to 65,5 m2, cztery pokoje, dwa balkony oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

357 553 zł30 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

861 300 zł67 m² 12 806 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: włodzimierz Niemirowski tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 67,26m2 znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

593 110 zł46 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Idealne na start mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde - to nie tylko budynek! Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

816 600 zł64 m² 12 699,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z dwoma tarasami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

520 098 zł51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.