dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 145 ogłoszeń

415 000 zł62,80 m² 6 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Podzamcze składające się z: - 3 pokoi ( w tym duży rozstawny salon z wyjsciem na balkon ) - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł34,40 m² 18 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w prestiżowym apartamentowcu atal City Square z roku 2023. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł68,90 m² 10 435,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam mieszkanie przy ul. Nyskiej, położone na 7. piętrze zadbanego, zmodernizowanego budynku, to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, komfort i rewelacyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,20 m² 13 819,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej ok. 54,2 m , wzbogacony o dwie funkcjonalne antresole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 783 zł61,33 m² 10 643,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz bliskość natury, z zachowaniem szybkiego dostępu do tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł139,50 m² 4 014,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu piękne, duże mieszkanie w kamienicy przy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Nieruchomość położona na 1 piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania z tarasem na dachu Wrocław, klecina! Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokojowy oś. Piekary B + miejsce postojowe W garażu podziemnym mieszkanie: komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2016 roku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gmina Jaworzyna Śląska- kawalerka na parterze Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie w budynku kilkurodzinnym- jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61,97 m² 6 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,10 m² 3 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Starym Zdroju, o pow. mieszkalnej 89,10m2. (po podłodze ok 104m2). Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł77 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pok | Dwupoziomowe | Balkon 10m2 | 2 Łazienki | Osobna Kuchnia | Blisko Tramwaju | Szkoła 50m | Piławska Numer oferty w biurze: 417/4186/oms budynek I osiedle Piętro 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

259 981 zł28,89 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na trzecim piętrze z balkonem! Stan deweloper ski. Metraż to 28,89m2 plus balkon 4,80m2. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. W budynku dostępne komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,50 m² 5 488,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie w Lubinie przy ul. Jaśminowej o powierzchni użytkowej 63,5 m 2 na 4 piętrze na mieszkanie dwu pokojowe do 2 piętra na tym samym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł67,77 m² 13 619,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1842

Szukasz gotowego mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na wielu pokojach i osobnej kuchni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł62 m² 11 403,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, wrocław, ul. Stefana Drzewieckiego. Do sprzedania przestronne, słoneczne, mieszkanie posadowione na 2 piętrze budynku wielokondygnacyjnego, otoczonego zielonymi skwerami. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,46 m² 6 599,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle przytulne i stylowe mieszkanie z dwoma ogródkami, zlokalizowane w urokliwej i kameralnej miejscowości Bukowiec. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

236 900 zł36,80 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie , znajdujące się w centrum Lubina. Mieszkanie posiada dogodny układ, znajduje się na VI piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,62 m² 9 977,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gorcach. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Ogrzewanie co z kotłem znajdującym się w piwnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie 43,1 m słoneczne gotowe do zamieszkania kuźniki Cena: 510 000 zł Powierzchnia: 43,1 m Piętro: 1/4 Forma własności: pełna własność z kw Dodatkowo: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,60 m² 7 202,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie tuż obok Karkonoskiego Parku Narodowego! To przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102 m2, posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 656 zł86,48 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł116,30 m² 6 440,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiżarniami, komórka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Łużyckiej w centrum Kłodzka Z uwagi na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 111m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 75m2 zlokalizowany w Bolesławcu przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34,60 m² 12 976,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko W naszym biurze! Słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul Włościańskiej. Idealna nieruchomość dla osób chcących pracować i wypoczywać we własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł49,47 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują do sprzedaży wyposażone mieszkanie w centrum Kowar. Lokal znajduje się na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 49,47 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,34 m² 4 720,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij