dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

111 111 zł51 m² 2 178,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam odstępuję atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Opolskiej Wrocław. Spółdzielcze w systemie tbs z niewielkim miesięcznym czynszem. Koszt do uzgodnienia. Można odrazu zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

542 504 zł60 m² 9 096,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

508 980 zł56 m² 9 040,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

478 842 zł61 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana w podwrocławskich Zacharzycach przy ul. Kościuszki obejmująca kompleks k ameralnych, wielorodzinnych budynków o niskiej zabudowie. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

541 551 zł56 m² 9 693,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy z dobrąkomunikacją z centrum? To mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie na trzecim pietrze składa sie z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana na zamkniętym osiedlu na Wojszycach w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się zaraz obok uroczego stawu. Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

259 710 zł30 m² 8 559,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowa kawalerka w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz teraz rabat 500 zł/m2! cena transakcyjna 624150 zł Narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł53 m² 11 698 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 53 m2 przy ulicy Grabiszyńskiej. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 283,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, 3- pokojowe, rozkładowe, 48,3 m2 z dodatkową loggią 2m2 lokalizacja: w sąsiedztwie akwaparku, kilkaset metrów od dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 000 zł100 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku z, które posiada 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł55 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do tej wyjątkowej oferty mieszkania, która połączyła wygodę, funkcjonalność i piękno w jednym miejscu. To trzypokojowe mieszkanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

742 561 zł71 m² 10 458,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie toru wyścigów konnych na Partynicach. Układ mieszkania: * Sypialnia 9m2. * sypialnia2 11m2. * salon 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

734 557 zł71 m² 10 287,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena okazyjna tylko do końca lutego 2024 0% prowizji od kupującego / brak podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z nowoczesną odsłoną miasta w mieście. Spokojna okolica i rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

666 230 zł39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Biały Kamień powstaną w miejscowości Świeradów Zdrój, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego od 2008 roku, prestiżowego kompleksu hotelowego Hotel & Medi-spa Biały Kamień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w ścisłym centrum przy ul Daszyńskiego. Lokal położony jest na 2 piętrze kamienicy. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł51 m² 7 323,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania, usytuowanego na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Świdnicy. Charakterystyka mieszkania: powierzchnia: 50,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 283 175 zł142 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny dom w Zielonym Otoczeniu stworzony dla Ciebie! Bez podatku pcc 2%, bez prowizji. Lokalizacja: bliskość natury i zaledwie 6 km od centrum - żyj w zgodzie z zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

342 271 zł38 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Celem jest zbudowanie małego miasteczka z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi, placami zabaw, niedaleko miasta, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

397 000 zł48 m² 8 214,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Em5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m2 w cichej lokalizacji w Jeleniej Górze. To wyjątkowe mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Em5 prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 45 m2 w skład powierzchni użytkowej wchodzi Pokój dzienny Dwie sypialnie Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76m2. Układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje (każdy o powierzchni ok. 25 metrów) - łazienka - kuchnia z jadalnią i dużym oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł28 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Sprzedam przestronna kawalerka w pięknej dzielnicy Biskupin ol. pętli tramwajowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki (prysznic, pralka). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 100 zł66 m² 12 192,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/komórka/balkon/winda Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł65 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Duży apartament z widokiem na góry Przedmiotem oferty jest kompletnie wyposażony lokal z przynależnym miejscem postojowym, księgą wieczystą oraz dużym, narożnym balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie jest dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł46 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w pełnym rozkładzie - 46mkw. Składa się: - pokój 1 (ok. 15m2) - pokój 2 (ok. 14m2) - kuchnia (ok. 8m2) - łazienka (ok. 4m2) - korytarz (ok.5m2) Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na parterze w budynku 3 piętrowym Powierzchnia 56 m2; taras, ogródek. Mieszkanie jest ciepłe, jasne, składa się z pięknego i przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł111 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Idealne zamiast mieszkania. Gotowe do wprowadzeniamożliwość zrobienia 5 pokoi. Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek skrajny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

522 073 zł33 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 6 piętrze w 7 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

598 990 zł52 m² 11 499,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok | Wojnów- perkusyjna | duży parking!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. Dwa oddzielne pokoje plus pokój z aneksem kuchennym. Pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 756 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią. Bardzo ciche, mimo że zlokalizowane przy jednym z najbardziej popularnych skrzyżowań na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł53 m² 10 387 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52,95 m2, położone na cichym osiedlu Maślice. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Maślice. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł53 m² 10 394 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty: telefon oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni 52,82 m2, znajduje się na 3 piętrze w 8-piętrowym budynku na Grabiszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł76 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, tuż przy Parku Wschodnim! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na kameralnym, luksusowym osiedlu "księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł25 m² 15 182 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Piękna kawalerka w loftowym stylu o powierzchni ok. 25 m2 z balkonem, znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na Strachowicach. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł37 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun nieruchomości: tel. Bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 36,60 m2 w budynku z lat 70-tych na Legnickiej. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł16 m² 14 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Opiekun oferty: tel. Kawalerka do generalnego remontu - idealne mieszkanie na start lub wynajem Otoczenie nieruchomości: kamienica usytuowana blisko Placu Pereca. Wokół wszystkie sklepy, miejsca do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij