dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł76 m² 10 782,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór Wielki/2pok./parter/taras/ogród/top/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 plus bezobsługowy ogródek 12m z wyjściem z salonu. Mieszkanie znajduje się w budynku na nowym osiedlu o niskiej zabudowie z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

618 000 zł72 m² 8 582,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 001 zł60 m² 14 978,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gaj/2xbalkony/3pok./LUX./WROCŁAW/TOP/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

240 000 zł58 m² 4 136,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Nowej Rudzie-Słupiec. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, dwupiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

650 000 zł58 m² 11 257,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Siechnice/lux./3POK./BALKONX2/PARKING/OD ZARAZ/TOP prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, wyposażone mieszkanie w Siechnicach. Inwestycja "willa Róża" Atom Deweloper. Mieszkanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

882 500 zł75 m² 11 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 74,7m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 500 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddane do użytku * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

797 500 zł55 m² 14 494,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9mkw z przynależnym balkonem,położenie zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 384,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/OD ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł39 m² 15 070,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Super inwestycja, tzw. dwupak -lokal składający się z dwóch kawalerek, idealne pod wynajem. Roi 8%, stale wynajmowane. Miesięczny dochód 4 tys. Oferta na wyłączność. Lokalizacja: - wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje / balkon / piwnica / ok. Jana Pawła Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 w super lokalizacji, położone tuż obok Pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

280 000 zł52 m² 5 353,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4 pietrowym przy ul. Kmicica w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 3 odrębnych pokoi, oddzielnej kuchni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem i klimatyzacją tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 999 zł54 m² 10 720,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | rozkład | Psie Pole - Kiełczowska. Polecam na sprzedaż słonecznego, rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na 1 piętrze w budynku z lat 80 tych. Kameralny blok 4 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym apartamentowcu z 2020r. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

480 000 zł49 m² 9 775,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Siechnicach. Idealne dla 2-3 osób. Mieszkanie bardzo ciepłe i w cichej okolicy. Przy użytkowaniu trzech osób czynsz wynosi 800zł. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

755 006 zł57 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Żerniki nowe /3 pokoje apartament/56m2./2xGARAZ! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55.81 m2 przy ulicy Tadeusza Brzozy. Zbudowane w 2017 roku. Nowoczesne budownictwo z windą. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

914 000 zł92 m² 9 989,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na I piętrze kamienicy z 1939 roku w prestiżowej dzielnicy Grabiszyn. Doskonała lokalizacja, blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,63 m z ogrodem, usytuowanego w zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Maślice, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 368,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Teren zamknięty 5 km od Rynku Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

630 236 zł63 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp281-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 990 zł44 m² 14 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok | Klecina- jutrzenki | od zaraz!. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Klecina - Jutrzenki, w pobliżu parku Klecińskiego. Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

569 995 zł47 m² 12 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zielone Maślice _ Kozia | 2pok | rozkład!.|!. Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej , spokojna i cicha okolica , dookoła dużo zieleni , plac zabaw , ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 896 zł49 m² 12 566,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super park,borek lokalizacja al.Dębowa/dla Rodziny! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

360 000 zł61 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m 2 zlokalizowane w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim, usytuowane na 3 piętrze w bloku. -salon z wyjściem na balkon, -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 007 zł78 m² 9 884,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Maślice do wykończenia duże dla rodziny+balkon bez pcc dni otwarte! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do wykończenia z dużym tarasem na parterze w budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

695 994 zł63 m² 11 047,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Top!duże Rozkładowe na Gaju duże/winda/inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

349 124 zł31 m² 11 262,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 z balkonem przy ulicy Boiskowej na wrocławskich Bieńkowicach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 001 zł55 m² 11 363,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne na Krzykach z balkonem/zieleń/partynice! top Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 54 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

784 953 zł77 m² 10 187,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Park Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/!top/centrum korona/balkon/! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

694 991 zł56 m² 12 353,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top Piękne z balkonem na maślicach/park/jeziorko!top! Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 56m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

244 999 zł39 m² 6 282,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu winda Z poziomu 0 Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 319 055 zł56 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, duże 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

500 976 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 35,28 m2. Znajdziesz je 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

688 999 zł80 m² 8 612,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/lipapiotrowska/pełczyńska/3pok./TARAS/OGRÓD Duże, przestronne mieszkanie z ogródkiem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

654 295 zł72 m² 9 033,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 689 336 zł71 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław, stare Miasto, plac Jana Pawła II, ul. Sikorskiego, prestiżowy apartament z dużym tarasem 27m2 tuż przy Odrze. Gotowy już za 5 miesięcy! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij