dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia prezentuje Państwu lokal mieszkalny do wykończenia według własnych potrzeb o pow. 49,5 m2 na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Kleeberga w Bolesławcu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

617 238 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp296-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji, oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie południowe - korytarz z miejscem na szafę - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

157 000 zł30 m² 5 233,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratowych. To niewielkie, ale przytulne mieszkanie oferuje wiele udogodnień. Lokal znajduje się na parterze i ma osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe oddany do użytkowania Apartament 3 pokojowy o pow. 63,4m2 , dwustronne, przeciwległe w jednej z atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

594 900 zł45 m² 13 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w centrum Wrocławia - idealne dla rodziny lub inwestycję. Mieszkanie: całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

389 991 zł28 m² 13 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ślężna ok. Uniwersytet Ekonomiczny |duża Kawalerka./TOP. Bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Ślężnej zaledwie 1 km od Akademii Ekonomicznej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piekarska

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 256,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości osoby, które cenią sobie rekreację, zieleń, ciszę, a równocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż ciche mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie urządzone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą. Budynek został wybudowany w 2021 r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 428,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Klient kredytowy mile widziany! Zapraszamy do Naszego Wyjątkowego Mieszkania we Wrocławiu! Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie dobrze skomunikowane. Balkon, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne pod inwestycję, 3 min do Galerii Dominikańskiej, 5 min do serca Rynku. We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

734 900 zł63 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe idealne dla rodziny lub na wynajem w doskonałej lokalizacji! Dwa balkony, klimatyzacja i piwnica! Jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

309 000 zł55 m² 5 577,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,4 m2 położone na IV piętrze w budynku VIII piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pok | 100m2 odródek! Polecam na sprzedaż mieszkanie 45 m2 plus duzy 100m2 ogródek z tarasem. Mieszkanie znajduje sie przy ulicy Agrestowej na Oltaszynie. składa się z : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 370 zł75 m² 9 794,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z 2 balkonami. Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł47 m² 11 578,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lipa Piotrowska | 2 pok | rozkład | garaż! Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 30m2 przy ul. Czarnuszkowej. Duży salon rozkładany stół oraz rozkładana sofa, sypialnia, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

492 476 zł54 m² 9 119,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lutynia,dolnośląskie

371 987 zł48 m² 7 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witamy w Kompas Nieruchomości! Prezentujemy kolejną fascynującą ofertę na rynku nieruchomości. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Państwu do sprzedaży lokal w atrakcyjnej dzielnicy Karpacza Apartament znajduje sie na wysokim parterze zadbanego klikunastoletniego apartamentowca z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł51 m² 6 347,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie na Podzamczu. Stan mieszkania bardzo dobry. Nie są konieczne żadne nakłady finansowe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

920 678 zł75 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

491 226 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Funkcjonalne mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tel: na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

529 899 zł46 m² 11 646,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,50 m2, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 7/10p., ocieplonego bloku z 1965 r. Budynek jest po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

708 998 zł60 m² 11 876 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn/partynice/top/wysoka/3pok/ogródek/parking! okazja! top - partynice ołtaszyn - 59,5m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe - pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

298 901 zł74 m² 4 012,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

675 500 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

528 997 zł37 m² 14 297,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

404 953 zł38 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszkanie w spokojnej okolicy W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Krzyki/klecina/cukrowa/2pok./BALKON/GARAŻ/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow.49,6 m2 mieszczące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 001 zł57 m² 11 927,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*premium Partynice 57m2 Zielona Okolica* Na sprzedaż mieszkanie 57 M2, na parterze w 3 piętrowym bloku Krzyki Partynice. Pierwotnie składało się z kuchni, łazienki i dwóch pokoi, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Bolesławiec,dolnośląskie

325 000 zł35 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości przedstawia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Bolesławca. Lokal usytuowany na 2 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Fabrycznej. Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w Domu wielorodzinnym (4 Mieszkania) do kapitalnego remontu, kuchnia , 3 pokoje , 2 łazienki, mozliwośc wydzielenia 2 lokali po 30m3 Mieszkanie bezczynszowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

531 000 zł38 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane w okolicy Drzewieckiego. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, idealnie nadaje się jako inwestycja. W pobliżu znajdziemy pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł58 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Szukasz wyróżniającej się, dobrze zlokalizowanej, gotowej do zamieszkania nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Klimatyczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Jelenia Góra,dolnośląskie

760 000 zł77 m² 9 870,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Świetna oferta dla rodziny ( infrastruktura miejska tuż obok) lub jako inwestycja - najem długo lub krótkoterminowy. Ładne mieszkanie w nowym budynku, wykończone w 2020r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Maślice do wykończenia duże dla rodziny+balkon bez pcc dni otwarte Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do wykończenia z dużym tarasem na parterze w budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 833 zł39 m² 18 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,76m2 i drugim oddzielnym pokojem o pow. 11,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

563 000 zł42 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 42m plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2003roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu z wejściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł63 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63,2 m2, z cudownym widokiem z kuchnią w aneksie, balkonem oraz garderobą na terenie cichego osiedla. Otoczenie nieruchomości:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij