dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

440 000 zł73 m² 6 035,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 72,9 m , położone na parterze, w bloku. Mieszkanie funkcjonale idealne dla rodziny. Całe mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zesłańców Sybiru

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

449 695 zł51 m² 8 860,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Slavita Park to nowoczesne i komfortowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - w samym centrum Kudowy-Zdroj w sąsiedztwie Gór Stołowych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Piekary A. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 61 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie O pow 49,90 M2 w Jagniątkowie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego Jeleniej Górze dzielnicy Jagniątków o pow całkowitej 49,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

558 997 zł47 m² 11 888,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum ok. Wzgórze Partyzantów | 2 pok!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 47m usytuowane na 4 piętrze w bloku, przy ulicy Komuny Paryskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł50 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 znajdujące się przy ulicy Zemskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc (łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł63 m² 13 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./HIT/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł82 m² 7 309,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Marzyłeś kiedyś o mieszkaniu w kamienicy? , a o mieszkaniu w kamienicy z wyjściem na ogród, do którego dostęp mają tylko jego mieszkańcy? A do tego wszystkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

488 993 zł35 m² 13 931,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021! Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 301 940 zł48 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

749 997 zł59 m² 12 701 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux- krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Balkon/ Garaż` Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy w ofercie mieszkanie 34m2, w nowym budynku, z licznymi udogodnieniami. w spokojnej lokalizacji na Legnickich Bielanach. Mieszkanie w spokojnej lokalizacji na Legnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Trzebnica,dolnośląskie

399 999 zł67 m² 5 979,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w samym Centrum Trzebnicy, ul. Bochenka! Mieszkanie w kamienicy z niezależnym wejściem od podwórza! Idealna nieruchomość dla klienta ceniącego niezależność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł77 m² 12 707,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: 1. pełna własność księga wieczysta 2. 5 jednoosobowych, zamykanych na klucz pokoi (obecnie zaaranżowano 5 pokoje, ale istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego rozkładu do 4 wstawiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wszystkich Świętych

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł38 m² 18 523 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam na sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w prestiżowej kamienicy z 2012 roku w samym centrum Wrocławia. Idealne miejsce dla pary lub pod inwestycję. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje / balkon / piwnica / ok. Jana Pawła Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 w super lokalizacji, położone tuż obok Pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł44 m² 4 977,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł54 m² 11 108,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | Grabiszyn- grochowa | balkon. Polecam na sprzedaż mieszkanie , dobra spokojna okolica , blisko komunikacja, sklepy i szkoły. Budynek docieplony , klatka po remoncie , słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 254 960 zł46 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

565 002 zł50 m² 11 414,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Lokalizacja Nowy Dwór 2 pok/49,6 m2 Piwnica Balkon Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 znajdujące się na ulicy Zemskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż mieszkanie z osobną sypialnią w nowej inwestycji przy ulicy Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł55 m² 12 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 655,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie na ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam nowoczesne, rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy Muchoboru Wielkiego. Na powierzchnię 57m kw. składają się 3 ustawne pokoje, w tym przestronny salon (16 m kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł89 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 606,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wrocławia Psie Pole Strachocin przy ul. Strachocińskiej. Osiedle spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Wrocław,dolnośląskie

1 215 000 zł87 m² 14 000,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe mieszkanie budynku z 2010 roku na osiedlu Borek, bardzo blisko Parku Południowego. Nowe budownictwo, jedynie 9 mieszkań w całym budynku, budynek ogrodzony. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł74 m² 9 995,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam mieszkanie 4 pokojowe w centrum, śródmieście, przy bocznej, spokojnej ulicy. Mieszkanie idealne dla rodziny, ale także doskonała lokata kapitału jako mieszkanie na wynajem. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł52 m² 7 361,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta mieszkania 2 pokojowego z podziemnym miejscem parkingowym. Proponuję Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze budynku z windą, który znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 231,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, 53,06 m2, 2-pokojowe z kuchnią otwartą na przedpokój, łazienka, dużym balkonem i piwnicą + maluch, polski fiat 126 gratis przy podpisaniu umowy wstępnej jeszcze w tym 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł47 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/TOP/OD ZARAZ! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia! Mieszkanie składające się z trzech osobnych pokoi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

800 035 zł71 m² 11 331,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw291-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie zachód- wschód - przestrzałowe z dwoma tarasami - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

349 924 zł30 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 z balkonem przy ulicy Boiskowej na wrocławskich Bieńkowicach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada praktyczny układ.