dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 120 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,07 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze w pełni wyposażona kuchnia (osobna), łazienka elektryczne ogrzewanie wody i pomieszczeń balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

369 999 zł75 m² 4 933,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam przestronne mieszkanie o pow 75m zlokalizowane przy ul. Senatorskiej. 1 piętro w niskiej 4 piętrowej zabudowie. Tylko 2 mieszkania na piętrze, duży parking przed budynkiem. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

741 440 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,34 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Doskonała lokalizacja - ulica Basztowa, blisko ogródki działkowe, przystanek, szkoła oraz sklepy. Mieszkanie na parterze, dwustronny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 995 zł37 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok! | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze budynku mieszkalnego z 1960 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Dąbrowskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł47 m² 12 951,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 położone na Gądowie Małym, przy ul. Balonowej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

758 995 zł65 m² 11 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | wysoki standard!. Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie! Nieruchomość milart z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, s5! Oferuję pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł70 m² 12 160,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krzyki/ołtaszyn/ułańska/3pok./BALKON/GARAŻ/PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie w kameralnym apartamentowcu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Borek, w dzielnicy Krzyki. To mieszkanie jest idealne dla osób ceniących przestrzeń, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedam umeblowane 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum. na wrocławskim Szczepinie do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie o powierzchni 39mkw w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka! | ok. dworca - Więckowskiego Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę 33m2 na parterze przy ulicy Więckowskiego we Wrocławiu. Kamienica jest po kapitalnym remoncie 20 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9m2 zlokalizowane przy ulicy Świdnickiej obok placu Kościuszki. Nieruchomość jest dwustronna z osobną kuchnią, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 500 zł40 m² 11 430,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł38 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 995 zł40 m² 13 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Toplokalizacja!/centrum/krzyki/zielińskiego/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielinskiego na 2-gim piętrze 10-ciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 998 zł54 m² 9 123,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

536 900 zł56 m² 9 587,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oporow 3 pokoje lux/57m2!/park grabiszynski! Do sprzedania rozkładowe - 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią + piwnica na wrocławskim Oporowie Mieszkanie mieści się przy ul. Balzaka. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / rozkładowe / piwnica / ok. Sky Tower Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Wałbrzych,dolnośląskie

186 000 zł42 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdroju. Dwa pokoje do wejścia, okna od strony południowo-wschodniej; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

688 998 zł80 m² 8 591 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/lipapiotrowska/pełczyńska/3pok./TARAS/OGRÓD Duże, przestronne mieszkanie z ogródkiem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frankowskiego

Bielawa,dolnośląskie

176 000 zł41 m² 4 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji na I piętrze w Bielawie. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka i 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

627 900 zł46 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł47 m² 16 465,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż stylowe i widne mieszkanie 2-pokojowe o podwyższonym standardzie z pięknym widokiem. Mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze z windą w budynku z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł64 m² 11 807,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z historycznym sąsiedztwem. Mieszkanie przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Top ul. Żeromskiego 2 pok/56,6 m2 Balkon Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie 56,6m2 przy ul. Żeromskiego (okolice Jedności Narodowej, nowowiejskiej, wyszyńskiego, daszyńskiego, mostów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie o pow. 54 m2 w skład którego wchodzi 2 pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy także piwnica i komórka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 601 195 zł91 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 91,27 m2 położona jest na ostatnim piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 995 zł55 m² 13 636,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Corte verona 3 pokoje lux /53mkw/garaz/top!top!hit Polecamy na przedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 370 zł75 m² 9 807,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł73 m² 11 186,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje* centrum* pełen rozkład* - na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie. Posiada oddzielną kuchnie i balkon. W pobliżu Dworzec Główny, rynek, galeria Dominikańska- wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł45 m² 2 632,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 45,20m2 skłądajace się z salonu,sypialni, ciemnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł44 m² 6 368,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 43,81m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni oraz dwóch przedpokoi z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

399 899 zł22 m² 18 344 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

ok. Grunwaldzkiego / kawalerka z ładnym widokiem Polecamy na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Na Grobli, nad samą Odrą! Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

708 998 zł60 m² 11 876 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn/partynice/top/wysoka/3pok/ogródek/parking! okazja! top - partynice ołtaszyn - 59,5m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe - pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne i Funkcjonalne Mieszkanie w Lokalizacji Marzeń! Lokalizacja: ołtaszyn, ul. Parafialna Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

678 000 zł57 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro z garażem podziemnym Nowy blok 2020r Po remoncie 2021r. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowe, wyremontowane mieszkanie na strzeżonym osiedlu Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 1 - Sypialnia 2 - Łazienka z wc i wanną * Do mieszkania przynależy duży.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij