dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 146 ogłoszeń

Rynek pierwotny

399 101 zł32,01 m² 12 468,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł46,50 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niska cena be prowizji I podtku pcc mieszkanie górne 420 000 zł (obniżka ceny z 450 000 zł) Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu nowe miłoszyce na sprzedaż o pow. 46,5 m2, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 52m2. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy ul. Piotra Skargi 19 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na czwartym piętrze klimatycznej kamienicy. Budynek jest odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z ogrodem i garażem Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż: komfortowy apartament w Karpaczu z wynajmem krótkoterminowym i wysoką oceną na Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 38,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty:Jakub Choja   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone niedaleko od ul. Powstańców Śląskich jednej z najlepiej skomunikowanych arterii Wrocławia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł53,83 m² 12 502,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem na Lipie Piotrowskiej. Lokal idealny dla rodziny. Położony w budynku o charakterze willowym, o nowoczesnej architekturze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Już w najbliższą sobotę 20 grudnia,

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 277 zł49,16 m² 17 825 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na własność bez konieczności podpisywania długoletnich umów operatorskich. Piękne widoki, natura i blisko centrum Szklarskiej Poręby! centrum zaledwie 1,5km Atrakcyjne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 793 zł53,54 m² 12 099,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Wrocławia, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort i wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Osiedle Chrobry, ul.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł58,11 m² 12 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone tuż obok Parku Skowroniego. Rezerwacja! Na mieszkanie składają sie : - trzy niezależne pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 410 zł46,07 m² 11 817,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,85 m² 11 504,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe, o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2), położone w Lubinie przy ulicy Jana Pawła II, znajduje się na niskim 1 piętrze w nowym 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł102 m² 12 245,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy ulicy Hallera. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje I 2018 I Ogródek I Taras I Garaż Na sprzedaż jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 z ogródkiem o powierzchni 42m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Stare Miasto, parter | 44,80 m | 280 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,80 m , położone na parterze w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem-33m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 33m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,50 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku. W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,69 m² 6 073,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty, w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu sklepy (dino,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,30 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. os. Zabobrze III. 1. piętro z windą Na sprzedaż mieszkanie położone na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam apartament o wysokim standardzie wyposażenia i wykończenia Komfortowy Apartament 2 pokojowy o powierzchni 42,58 m2, na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 82 m w odrestaurowanej kamienicy prestiż, klimat, inwestycja Oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 82 m , zlokalizowane w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 586 zł35,67 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,08 m² 9 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i. cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku. A wieczorem?.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Kaparowej we Wrocławiu. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł85,95 m² 4 246,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 85,95 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch sporych pokoi, małego pokoju/garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,22 m² 6 179,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Nowoczesny apartament usytuowany na drugim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 46,59m2. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący 2-pak inwestycyjny o łącznej powierzchni 50,83 m , zlokalizowany w ścisłym centrum - między ul. Świdnicką a Sądową, zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perełka na biskupinie | 27 m | kawalerka gotowa do wprowadzenia Idealna inwestycja lub komfortowe mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł96,20 m² 1 871,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada do sprzedaży na wyłączność mieszkanie w bukowcu. Mieszkanie do generalnego remontu w budynku 3-y rodzinnym znajdujące się na parterze, piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł36 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze: - salon - sypialnia z dużą szafą w zabudowie - oddzielna kuchnia (z możliwością.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij