dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piława Górna,dolnośląskie

198 000 zł54 m² 3 653,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,21 m2 Lokal znajduje się na pierwszym piętrze na ul. Staszica w Piławie Górnej. Składa się on z 3 pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł65 m² 10 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wygodne trzypokojowe, słoneczne w pełni rozkładowe mieszkanie dwustronne, posadowione na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku (bardzo zadbany, po termomodernizacji, wymianie wind,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

500 976 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 35,28 m2. Znajdziesz je 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 688 zł36 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł55 m² 12 596 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa atrakcyjna cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego tuż przy Placu Powstańców Śląskich na Krzykach! W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 250 000 zł200 m² 26 309 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, z nietuzinkowym prywatnym tarasem na dachu, który zapewnia spektakularny widok na panoramę miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł53 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z tarasem. Udogodnienia: plac zabaw, siłownia terenowa, ławki wraz ze organizowanymi miejscami wypoczynku dla mieszkańców. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Home Brand oferuje w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 na Wagnera. Lokal na pierwszym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na balkon - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

559 125 zł55 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp272-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 - niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 495,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,88 mkw. usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł57 m² 12 624,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem + 2 miejsca postojowe w garażu na Muchoborze Wielkim w kameralnym cichym osiedle obok Parku i jeziora! Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł69 m² 10 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko u nas! Witam polecam do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie budynku z 2001 r. na Ołtaszynie, doskonale położone w okolicy zieleni, terenów rekreacyjnych. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł56 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz gotowe mieszkanie Narożne mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł66 m² 11 557,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Jagodnie. Całkowita powierzchnia 65,76 m2. Położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2013 r. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

999 540 zł85 m² 11 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

899 100 zł118 m² 7 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane w samym sercu śródmieścia Wrocławia, przy malowniczym placu Grunwaldzkim, szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

472 900 zł27 m² 17 341 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerwą prowizją dla biura nieruchomości oraz zerowym podatkiem pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł60 m² 9 467,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Centrum Zielińskiego /top:60m2/2pok/rozkład!top. lokalziacja Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zielińskiego 39 w plombie nowej z lat 90tych Media miejskie Top Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Wilkszyn,dolnośląskie

849 000 zł119 m² 7 134,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy dwupoziomowy apartament znajdujący w budynku usytuowanym zaledwie 1,5km od granic Wrocławia. Apartament znajduje się na 2 piętrze w niskim budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł46 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 Mieszkanie -salon -sypialnia -oddzielna kuchnia -łazienka z wc i prysznicem * Ekspozycja okien salonu - wschód, ekspozycja okien kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

798 005 zł66 m² 12 109,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!lokazliazja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

791 820 zł64 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

437 380 zł73 m² 6 024,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o pow. 72,60 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Lwowskiej. Salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 669 zł33 m² 18 993,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,31 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na ulicy żelaznej (grabiszyn) Nieruchomość idealna pod inwestycję, lokatę kapitału lub pod zakup dla pary, rodziny! Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

952 200 zł61 m² 15 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe ostatnie mieszkanie w przepięknej inwestycji, z zachowaną historyczną zabudową i w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego w samym centrum Wrocławia! Numer mieszkania: C41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

579 484 zł66 m² 8 833,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neptuna

Głogów,dolnośląskie

288 000 zł63 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Neptuna w Głogowie. Mieszkanie jest na 3 piętrze. Elewacja zewnętrzna w bardzo dobrym stanie. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone domofonem. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł41 m² 4 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do sprzedania zadbane mieszkanie położone bocznej uliczce nieopodal centrum dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

835 960 zł67 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

455 293 zł60 m² 7 588,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w gotowej części inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

155 000 zł32 m² 4 821 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na ulicy Piaskowej w Świebodzicach. Na Mieszkanie(28,1m2) składa się: - pokój z aneksem kuchennym - łazienka z wc. Przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł98 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Krzyki - partynice - ul. Gen. Maczka / zwycięska Oferujemy do sprzedaży nowsze, zadbane mieszkanie o pow. 98m2, z wygodną antresolą bez skosów, przynależnym miejscem postojowym pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

958 296 zł74 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 74,3 m2 położone jest na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł73 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

593 000 zł44 m² 13 477,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 363,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł28 m² 15 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka - jak nowa Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2017 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku, z windą. Mieszkanie jasne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielawa,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 787,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Lokal stanowiący spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, usytuowany na 2 piętrze, o powierzchni 64,8m2, w skąd którego wchodzą 3 pokoje (największy ok 25m2 z bezpośrednim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij