dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 482 110 zł96 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Szczegóły.To one tworzą klimat.Ta wyjątkowa inwestycja zadowoli najbardziej wymagającego klienta! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie, położone w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra z widokiem na Zamek Książ. Mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł61 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy na os. Młodych w skład mieszkania wchodzą: i poziom: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł46 m² 10 074,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Wrocławia. Oferta idealna dla inwestora. Doskonałe mieszkanie na wynajem dla studentów, minimum 30 000 zł przychodu rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33 m2 na Osiedlu Młodych. Do mieszkania przynależy piwnica, mieszkanie słoneczne i ciepłe, po generalnym remoncie. Wymienione instalacje, glazura w kuchni i łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

540 513 zł51 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, świetna ekspozycja. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 51,04 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł52 m² 17 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta Deweloperska w Kompas Nieruchomości. Deweloper pokrywa wynagrodzenie biura Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

965 156 zł60 m² 15 982 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w luksusowej kamienicy z windą w mieszkaniu o wysokości 3,7m z własnym balkonem z sypialni. Zakończenie prac budowlanych w lipcu 2023 roku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 782 900 zł99 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Szczegóły.To one tworzą klimat. Inwestycja jedyna w swoim rodzaju - projekt Witolda 3840 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł25 m² 16 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowa, wykończona, gotową do zamieszkania kawalerka blisko centrum Wrocławia. Lokal zlokalizowany na 6-tym piętrze 12-to piętrowego budynku. Lokal składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

627 350 zł37 m² 16 946,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe przy Aquaparku, klima/armii Krajowej Oferujemy na sprzedaż piękne wykończone o wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni ok 37 m kw, z osobną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

335 000 zł66 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł31 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Inwestycja / duża kawalerka / super widoki / pod wynajem / blisko tramwaj / uniwersytet ekonomiczny Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - aneks kuchenny - przedpokój - łazienka Dodatkowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

523 000 zł35 m² 15 042 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 34,77 m2, znajduje się na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

308 470 zł28 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na stronę internetową apartinvestnieruchomosci, gdzie znajdziecie Państwo oferty sprzedaży nieruchomości wyłącznie z Szklarskiej Poręby. Apartamenty Złoty Horyzont to realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł31 m² 17 274 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis lokalizacji: centrum Wrocław Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 31,03 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich Sołtysowicach. Trzypiętrowy budynek z windą. Mieszkania o metrażach od 25mkw do 71mkw. Przemyślane rozkłady mieszkań. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

521 049 zł38 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący tel: 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

602 744 zł51 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 mkw usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

975 350 zł141 m² 6 917,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł62 m² 13 603,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje przy ul.Racławickiej, okolice Skarbowców, okolice górki Mamuta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

666 395 zł56 m² 11 878,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Plac Grunwaldzki / przy pętli / top lokalizacja! Idealne pod inwestycję, pełna komunikacja - autobusy i tramwaje, blisko uczelni: a.Medyczna, Uwr, Politechnika, AWF! Mieszkanie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł57 m² 7 524 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecamy nowy, wyjątkowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji w Świdnicy, przy ul. Parkowej. Wyjątkowość oferowanego apartamentu polega m.in. na tym, że: #1 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 670,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne Dwie kawalerki o łacznej powierzchni: 51,60 m2 przy ul. Strachocińskiej w Strachocinie składające się z dwóch niezależnych kawalerek o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł67 m² 7 476 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. 2 osobne pokoje tylko 15 minut na piechotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziennikarska

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł66 m² 5 648,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2 położone na IV piętrze w budynku IV piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł34 m² 16 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

kawalerka (35 m2) składająca się z pokoju o powierzchni 17m2, osobnej widnej kuchni o powierzchni 8 m2, łazienki oraz przedpokoju. Okna wychodzą na wewnętrzna stronę - podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

578 000 zł66 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam duże, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej, zielonej okolicy. Mieszkanie będzie świetnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

792 897 zł60 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj na nowo wybudowanym osiedlu z łatwym dostępem do nadodrzańskich wałów w popularnej lokalizacji! To miejsce na mapie Wrocławia nie straci na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł93 m² 9 582,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie Z dużym tarasem. Gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w budynku z 2000 r. na Wojszycach, ulica Oboźna. Generalny remont 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 005 300 zł80 m² 12 565 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 80,01 m2, znajduje się na 4 piętrze, 6-piętrowego, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy w atrakcyjnej części osiedla młodych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł63 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 62,74 m2, położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł31 m² 12 431,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnia dostępna kawalerka - osiedle Z całodobową ochroną - tylko 15 min. OD placu grunwaldzkiego oferta bez prowizji I podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Inwestycja będzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie w sercu Wrocławia. Umiejscowione w kamienicy, na pierwszym piętrze (jedno mieszanie na piętrze). Do lokalu przynależy piwnica w powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 900 zł72 m² 12 359,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wrocław jagodno - iwiny, św. Rity / 3 pokoje / garaż / ogródek Przedstawiam Państwu mieszkanie w Iwinach na Osiedlu Rodzinnym z 2013 roku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernarda

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na nowej części Osiedla Zawiszów. To niebanalne i przytulne mieszkanie, które charakteryzuje się dużą ilością naturalnego światła dzięki dwustronnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

268 000 zł56 m² 4 828,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

55,5 m 2 ustronie IV 2 pokoje Mieszkanie w korzystnej cenie - jedynie 4828 zł/ m2. Lokal w doskonałej lokalizacji w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł66 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 66m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego Rynku, w kamienicy z roku 1970. Mieszkanie jest dwustronne, a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł66 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 66m2 położone blisko ul. Waniliowej na osiedlu Lipa Piotrowska ( Dzielnica Psie Pole ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 045,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy, w skład którego wchodzą 2 pokoje (duży ok 25m2), kuchnia oraz łazienka o łącznej powierzchni 61,8m2. Przynależne 2 piwnice. Ogrzewanie gazowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij