dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł43 m² 12 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym znajdujące się we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jezierskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł64 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z piwnicą przy ulicy Jezierskiego. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kapliczna

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz Mieszkania na start w zacisznym miejscu Osobowic, sprawdź naszą ofertę. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Granatowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 152 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,26 m2 na Stabłowicach we Wrocławiu. Możliwość sprzedaży również miejsca postojowego w garażu podziemnym (30 tys.) Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 363 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł45 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe, przy ul. Żeromskiego, o powierzchni 45,02m2. O mieszkaniu: - w stanie gotowym do wprowadzenia, - zlokalizowane przy ulicy Stefana Żeromskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m2 położony na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Zlokalizowane na ul. Podwale 70 jet to róg ul. Komuny Paryskiej .Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł82 m² 4 285,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 81,68 m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze 3 - piętrowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

239 000 zł68 m² 3 499,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, wygodne mieszkanie, położone w uzdrowiskowej części Jedliny Zdrój. Salon z aneksem kuchennym , dwie sypialnie łazienka i przedpokój. Mieszkanie do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

535 000 zł76 m² 7 058,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2020). Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej części miasta - Tarninów Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63.69 m2 na II piętrze z Balkonem blisko ul.Stabłowickiej na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu Położone na spokojnym, zamkniętym oraz zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Azaliowa

Smolec,dolnośląskie

800 000 zł101 m² 7 897,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej - gotowe do zamieszkania - jedynie 9 km od Rynku we Wrocławiu! **informacje o Nieruchomości:** - Powierzchnia mieszkania: 101,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł87 m² 9 768,97 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż stylowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum Wrocławia. Apartament znajduje się na 8 i 9 piętrze budynku z windą, wybudowanego w 2001r. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

501 555 zł55 m² 9 119,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł51 m² 10 982,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

GAdow Lux 49m2 2 pokoje! top!lux Polecamy na mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe.odzielna kuchnia, media miejskie Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę, zmywarkę. W przedpokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 193 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m2 w Księdze Wieczystej (po podłodze ok. 90 m2) położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 863 zł58 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z 2 balkonami przy terenach zielonych Luksusowe osiedle Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,5m2 znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

751 000 zł60 m² 12 517 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje Z tarasem I ogrodem W centrum wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 60 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

637 300 zł37 m² 17 219,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux przy Aquaparku, klima/armii Krajowej Oferujemy na sprzedaż piękne wykończone o wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni ok 37 m kw, z osobną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł51 m² 10 984,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

GAdow Lux 49m2 2 pokoje! top Polecamy na mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe.odzielna kuchnia, media miejskie Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę, zmywarkę. W przedpokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 076,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko centrum / pod wynajem / tramwaj / osobna kuchnia / pl. Legionów / inwestycja Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - salon z wnęką (opcja na 3 pokój) - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

879 998 zł83 m² 10 594,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5M w centrum/traugutta/dla rodziny! Super Lokalizacja gotowe do wejścia - wyposażone! Duże fajne mieszkanie dla dużej rodziny lub jako inwestycja o łącznej powierzchni 83m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł52 m² 11 961,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Po remoncie, jasne 3 pok. m. balkon, komórka! english version below super lokalizacja! Tuż przy Ostrowie Tumskim, parków (słowiańskiego, staszica, edyty Stein, tołpy) oraz terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

579 800 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: 4 km od Rynku Doskonała komunikacja Linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 009 zł64 m² 10 893,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy top!premium polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł39 m² 5 166,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku w bardzo spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł69 m² 3 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Poniatowie - bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Oława,dolnośląskie

599 000 zł59 m² 10 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Pół roku temu zakończył się generalny remont. Nowoczesny wystrój, dwa duże balkony, to tylko niektóre z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł57 m² 10 402 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł31 m² 13 975,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł110 m² 19 990,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż , Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw. Wrocław, ul. Racławicka (krzyki-borek) Znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej willi o charakterze rezydencji pałacowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

817 000 zł58 m² 14 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 58 m2 z balkonem zadaszonym 6.56 m2 plus pomieszczenie gospodarcze 7.26 m2 oraz miejsce postojowe 14.63 m2. Pomieszczenie gospodarcze i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Asnyka

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł45 m² 6 026,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,80 m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal dwustronny, środkowy, jasny i ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

733 276 zł70 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dostępne od zaraz, mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia do własnej aranżacji. Nieruchomość złożona z: salon 14 m.kw łazienka 4 m.kw kuchnia zamykana bez okna 5 m.kw przedpokój 4 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m 2 , na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 799 000 zł437 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament Z tarasem na dachu na zielonych krzykach Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Centrum Kleciny na popularnych, wrocławskich Krzykach. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malczyce

Malczyce,dolnośląskie

179 000 zł36 m² 4 917,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,4 m2 w miejscowości Malczyce, nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w małej kamienicy i posiada udział w dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł124 m² 4 429,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie, bardzo duże 124m2, jasne i w bardzo dobrym stanie. Mieszczące się w jednej ze Świdnickich kamienic blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł58 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,9 m2 na ul. Buskiej. Media miejskie, pełny rozkład, możliwość założenia Księgi Wieczystej, mieszkanie: trzy pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł66 m² 9 090,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy z zaadaptowanym strychem - dodatkowe 47 m2! We speak English, call for more details! podstawowe informacje Cena: 599 000 zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij