dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

685 000 zł76 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie | Miejsce postojowe w cenie! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

730 001 zł69 m² 10 578,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux Apartament Gorlicka/ 3p/ 69m2/ 2013r. Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie na Podzamczu. Dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka i duży , ustawny przedpokój z miejscem na szafę. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Oława,dolnośląskie

319 000 zł165 m² 1 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania bezczynszowego znajdującej się na osiedlu Willowym przy ulicy Broniewskiego. Na elewacji widnieje nazwa tego domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł81 m² 4 433,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu w górnej spokojnej części Sobięcina. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł109 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 4 - pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 109 m2 z garażem przy ul. Poleskiej w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Mieszkanie dwukondygnacyjne składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w stylu loft w dzielnicy piaskowa góra. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jest po kapitalnym remoncie: -nowe instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Nowa Ruda Słupiec. Lokal o powierzchni ok.35m2 położony na parterze wielorodzinnej kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł31 m² 5 179,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 30.70 m2- Głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie ulokowane na 7 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na Armii Krajowej. Najważniejsze informacje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Wałbrzych,dolnośląskie

61 425 zł41 m² 1 498 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: lokalu mieszkalnego o pow. 40,83 m2. Miejscowość: ul. Traugutta 8/7, 58-300 Wałbrzych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

677 500 zł64 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw205-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne: północ- południe - widok na zielony dziedziniec - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł63 m² 12 560 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Bajana, idealne pod inwestycję lub dla rodziny! gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów finansowych. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

650 880 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekunka oferty tel. Dla ceniących komfort - apartament w pobliżu ronda Powstańców Śląskich - 5 min spacerem. Duży balkon przylegający do mieszkania - 6,56 m2 i dodatkowo wspólny taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł88 m² 16 466 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem dla wymagających klientów. Stylowe w pięknej poniemieckiej kamienicy usytuowane tuż nad Odrą w sąsiedztwie Mostu Zwierzynieckiego, parku Szczytnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

466 830 zł50 m² 9 336,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz połączenia zalet dużego miasta z ciszą i spokojem jakie daje bliskość terenów zielonych? ta oferta jest właśnie dla ciebie! -lokalizacja: oporów, wrocław -metraż: 49.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 560 000 zł116 m² 13 505 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament w Porcie Popowice Opiekun oferty: tel. *** tylko W sdp Nieruchomości *** 4-pokojowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 115,51 m2, położone jest na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku w Lubinie na ul. Paderewskiego (okolice dużego ronda) o powierzchni użytkowej 46m2+balkon+piwnica. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

669 269 zł50 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania: - balkon 11m2 - przestronny salon - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 320 690 zł99 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje przy rzece/centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek położony w Śródmieściu. W pobliżu trzy parki- park Słowiański, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz większego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, a dodatkowym atutem będzie osobne pomieszczenie pod gabinet/biuro? Mam dla Ciebie super ofertę. Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł50 m² 12 703,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe Na nowoczesnym nowym osiedlu Jagodno we Wrocławiu. w skład mieszkania wchodzi: *duży salon z aneksem kuchennym *sypialnia *łazienka z wc *bardzo duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł64 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia położone przy ulicy Worcella. Idealnie nadaje się jako inwestycja oraz do spełnienia własnych potrzeb mieszkaniowych. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

795 693 zł55 m² 14 378,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł46 m² 28 260,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Home Brand oferuje luksusowy apartament o powierzchni 46m2 na Księcia Witolda. Lokal na piątym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na balkon - otwarta i doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 883,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m2 położone na ulicy karola kniaziewicza (jest to ulica łącząca ulicę Dworcową z ulicą Kazimierza Pułaskiego, przebiegająca przez osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe słoneczne, przestronne, dwustronne w pełni urządzone, wyposażone, w pożądanej, rekreacyjnej i zielonej lokalizacji Wrocławia, o powierzchni 47.90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

366 000 zł28 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się przy ul. Kamiennej, 5 min. piechotą od Ronda Powstańców Śląskich. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! pełen rozkład: 3 pokoje zamykane na klucz, kuchnia, przedpokój, łazienka + piwnica świeżo po remoncie : umeblowana kuchnia, wyposażona łazienka, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

323 840 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy/kolejny etap w sprzedaży! Ruszyła sprzedaż! Inwestycja realizowana w podwrocławskich Zacharzycach przy ul. Kościuszki obejmująca kompleks k ameralnych, wielorodzinnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka - jak nowa Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2017 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku, z windą. Mieszkanie jasne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł64 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe / lata 90-te / do remontu / trójstronne Mieszkania rozkładowe z potencjałem, do generalnego remontu. Zapraszam na prezentację tel. Mieszkanie znajduje się w 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

729 603 zł59 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,29 mkw usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł34 m² 12 206 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do oglądania 2- pokojowego mieszkania na III piętrze kamienicy w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w kamienicy na Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł60 m² 15 944,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealne pod Inwestycję> 3 kawalerki w 1 Klucze do odbioru Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema. Lokalizacja Nr 1 we Wrocławiu! Kameralne Zamknięte Osiedle z własnym terenem zielonym-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

515 268 zł66 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana w podwrocławskich Zacharzycach przy ul. Kościuszki obejmująca kompleks k ameralnych, wielorodzinnych budynków o niskiej zabudowie. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł50 m² 7 979,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 w okolicy ulicy Mierniczej. Mieszkanie: * Mieszkanie 49,5m2 składa się z: - salon 25m2 - pokój - 9m2 - osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam na sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum wrocławskiego Rynku. Idealne dla pary lub dla inwestora pod wynajem. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

510 100 zł29 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja powstająca w centrum miasta, wokół pełnej infrastruktury. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

689 000 zł81 m² 8 507,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł51 m² 10 066,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,16 m . Położone jest na pierwszym piętrze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Piękne mieszkanie.