dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 139 ogłoszeń

740 000 zł40,30 m² 18 362,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

385 252 zł32,68 m² 11 788,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiam komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament, który znajduje się w nowoczesnym, kilkuletnim budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł46,75 m² 5 262,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jeleniej Górze Lokal mieszkalny numer 3 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku numer 5 i składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowejna wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! Proponujemy nieruchomość znajdującą się w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł86,77 m² 6 569,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m2. Położone na pierwszym piętrze w zadbanej, docieplonej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł61,20 m² 5 717,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 61 m na sprzedaż Duszniki-Zdrój Prezentuję mieszkanie zlokalizowane w Duszniki-Zdrój w samym centrum miasta, w świetnej lokalizacji. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł62,60 m² 3 019,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane na II piętrze kamienicy w zielonej części dzielnicy Śródmieścia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,70 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,89 m² 5 482,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieć oko na wszytko, nie mieć stukających nad głową sąsiadów, zaaranżować mieszkanie według własnego gustu, lub dopieścić gotowca na wynajem - to oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł74,48 m² 12 889,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż pięknie zaprojektowany, urządzony i wykonany apartament, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób. Położony w Leśnicy przy ul. Junackiej, w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,98 m² 12 057,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112,60 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Cię serdecznie na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania Lokal, który pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,04 m² 14 392,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 52,04 m zostało zaprojektowane z myślą o rodzinie lub osobach potrzebujących dodatkowego pokoju do pracy. Kupujący nie płaci 2% pcc Szczegółowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł60,66 m² 8 819,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze pięcio kondygnacyjnej kamienicy przy ul. Gajowej we Wrocławiu. Dach kamienicy został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,19 m² 16 037,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze nowoczesnego budynku znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia. Klucze już za kilka miesięcy. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł101,96 m² 11 269 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki. Mieszkanie z balkonem, bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? Zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 140 m , położone w klimatycznej kamienicy, które zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne Studio z Klimatyzacją, balkonem i Parkingiem Wrocław Centrum (2014 r.) Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie typu studio (kawalerka) o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,40 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,35 m² 5 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, przestronne mieszkanie, zlokalizowane w Lubaniu. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze bloku. Na powierzchnię użytkową 56,68 m2 składają się: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 000 zł83,94 m² 23 945,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pakiet 3 apartamentów typu studio, każde z balkonem. Mieszkania zlokalizowane w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomości wykończone i umeblowane w tym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poznaj ofertę wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania zarówno rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów zainteresowanych atrakcyjną nieruchomością pod.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73,40 m² 7 833,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych lokalizacji Legnicy - na osiedlu Zosinek. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94,69 m² 6 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,69 m2 położone na I piętrze w kamienicy plus przynależna komórka lokatorska oraz strych 15 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 469 zł33,54 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 33,54 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł61 m² 12 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na Jagodnie, usytuowane na bezpiecznym i cenionym osiedlu Cztery Pory Roku Archicom, zaprojektowanym z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,89 m² 2 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal usługowy nadający się do do łatwej adaptacji na mieszkanie. Przygotowana pełna dokumentacja techniczna z pozwoleniem na zmianę przeznaczenia. Funkcjonalny: salon z aneksem kuchennym plus.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem | Wrocław, lata 30-te Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe położone w solidnym, modernistycznym bloku z lat 30-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,60 m² 8 894,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne M2 + kawalerka+ garaż + ogród (ok. 200m2) Poszukujesz dla siebie mieszkania z ogrodem i garażem? A może masz w domu nastolatka, który również szuka swojej przestrzeni? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję gotowe do wprowadzenia, czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 92 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy na białym Kamieniu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł94,30 m² 4 240,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomości Apartament Izabella Paprocka   bliskość natury I miasto? tak! U nas to możliwe! zobacz nową inwestycję - zielony zakątek - bez

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie o powierzchni 51 m w pięknie na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy przy cichej uliczce w Śródmieściu. Mieszkanie po gruntownym remoncie, które obejmowało: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł63,08 m² 2 679,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje / 2 piętro w wyremontowanej kamienicy/ możliwy garaż murowany/ Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na II piętrze 3-piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wyzwolenia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na I piętrze w budynku z cegły przy ul. Ślężnej 151-153. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,65 m² 3 335,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania Duże, przestronne mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu, w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 3 piętrze, o powierzchni 77,65 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij