dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni 5,28 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł75 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe 64 m z tarasem 49,3 m , 2 balkony (3,2 m i 7,5 m ) to format, który pojawia się na rynku rzadko - a tutaj jest w pakiecie z wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Dworcu pkp Wrocław Nadodrze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż apartament, w nowoczesnym budynku w Szklarskiej Porębie- ul. Górna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 987 zł30,26 m² 12 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

932 733 zł46,66 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu, trzech sypialni, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,60 m² 17 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocław, przy ul. Zielonego Dębu. Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony - od strony południowej i zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu stylowy apartament typu loft, starannie wykończony wysokiej klasy materiałami, położony na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Legnica, dzielnica tarninów, ul. Jaworzyńska. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie: na powierzchnię użytkową 32,86 mkw składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 879 zł86,96 m² 15 201 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,96 m , położone na piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Daktylowej we Wrocławiu. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł47 m² 25 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie ma 46,5 m i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,92 m² 14 711,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Państwu na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na Krzykach przy ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie w tej lokalizacji to doskonały produkt zarówno na klientów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zaaranżowane na 3 pokoje, położone w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł46 m² 4 345,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,50 m² 15 107,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe w pełni urządzone i wyposażone dwustronne, ustawne mieszkanie z ogromnym potencjałem na wrocławskim Tarnogaju przy ul. Pięknej. To co wyróżnia tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie w kamienicy centrum miasta, II piętro Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta, w pięknej, zadbanej kamienicy z połowy XX wieku. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piętro w domu jedno/dwurodzinnym składające się czterech pokoi, kuchni z oknem i dwóch łazienek. Nieruchomość usytuowana na działce o wielkości 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,24 m² 15 525,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie parku i rzeki Ślęza | Klecina - Zielone Bulwary | Prestiż i natura Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu aut.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł151,10 m² 5 751,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która daje wolność. Dom dla osób, które nie mieszczą się w schemacie. To miejsce powstało nie z myślą o standardowym mieszkaniu, ale o życiu, które potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł77,43 m² 5 669,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny! lokalizacja Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,31 m² 11 056,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na kameralnym osiedlu, które łączy nowoczesne wykończenie, funkcjonalny układ oraz komfort życia zbliżony do domu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,34 m² 13 564,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowy, urządzony apartament w Szklarskiej Porębie Lokal o powierzchni użytkowej 45m2, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Duże przeszklenia w pokoju dziennym gwarantują słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 900 zł64 m² 7 029,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Złotoryja, wilków-Osiedle, mieszkanie, sprzedaż. Ostatnie dwa mieszkania W ofercie - zadzwoń już dziś   Mieszkanie położone w nowej inwestycji Leśny Zakątek w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,95 m² 6 480,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł53,87 m² 3 527,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na II piętrze w bloku w Wierzchowicach ( 10 km od Głogowa) Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47,13 m² 14 003,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam zadbane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jagodno. Zestawienie pomieszczeń -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój -balkon (wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,80 m² 6 473,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone w centrum Miłkowa, gm. Podgórzyn. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z : salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie z największym potencjałem w okolicy! Opiekun oferty Sebastian Matczak tel:   Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się w kamienicy w centrum miasta na ulicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij