dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 142 ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41,63 m² 13 788,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, ciszę i świetną komunikację z centrum? Ta oferta to idealny balans między kompaktowym metrażem a maksymalną użytecznością.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,90 m² 14 341 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

59,9 m | 3 pokoje | Nowe Żerniki | 2025 | Balkon | Garaż | 1 piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Żerniki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.56 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł37,33 m² 15 912,14 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia sypialni, o powierzchni 37,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł82,15 m² 8 143,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Chcesz zamieszkać w Oławie? Właśnie czytasz ofertę mieszkania dla siebie! Osiedle Sobieskiego, to jedno z najchętniej wybieranych miejsc do zamieszkania w Oławie. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 432 zł36,98 m² 15 993,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/3) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł67,79 m² 21 389,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z czytelnym podziałem funkcji. Taras na dachu stanowi naturalne przedłużenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 565 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem 42 m2, znajdujące się przy ul. Vasco da Gamy w ekskluzywnym kompleksie Olimpia Port zlokalizowanym na uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł80 m² 12 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 99 m , położonego przy ul. Zgorzeleckiej w ścisłym centrum. Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł41 m² 16 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny apartament położony w bliskiej okolicy stoku narciarskiego Karpatka oraz licznych szlaków turystycznych. To idealna lokalizacja dla miłośników gór i aktywnego wypoczynku przez.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje około 38 m przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu. Ze względu na bliską odległość od wrocławskich uczelni jest to bardzo dobra lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na Podzamczu w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym, muchobór Wielki Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 587 zł97,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie budowy znajdują się na piętrze i poddaszu użytkowym czterolokalowych budynków nr 1 - 7. Planowany termin oddania pierwszych lokali to początek drugiego kwartału 2026.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu przy ul. Żeromskiego - Śródmieście Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,95 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł37,38 m² 12 413,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

561 492 zł51,99 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Są mieszkania, które wymagają czasu, nerwów i remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tomasz Leiman   Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław - apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Duży salon ok. 18m2, sypialnia, kuchnia z dwoma oknami, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,91 m² 11 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Krzyki przy ul. Wielkiej, tuż obok Sky Tower. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą komunikację i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 500 zł58,21 m² 22 307,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

"ms" Istnieją wnętrza, w których od progu czuje się spokój i przestrzeń. Ten apartament na ostatnim, ósmym piętrze inwestycji Odra House przy ul. Długiej jest właśnie takim miejscem. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują funkcjonalne, przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej części Nowej Rudy Słupiec, na os. Wojska Polskiego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - mieszkania deweloperskie Z ogródkiem W podgórzynie "osiedle pod chojnikiem" Nowoczesne osiedle w spokojnej, zielonej okolicy - blisko Karkonoszy Na sprzedaż nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten etap budowy już się zakończył Oferowane 4-pokojowe mieszkanie jest oddane do użytku i można zacząć się w nim urządzać :) Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł20,70 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje studio - małą kawalerkę o powierzchni 20,7 m2 położoną na rynku w Radkowie u stóp Gór Stołowych, jednej z największych atrakcji Ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł64,40 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania do których po prostu dobrze się wraca. Takie w których od progu czuć światło, przestrzeń i spokój. I taka jest ta nieruchomość. Na sprzedaż słoneczne trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,64 m² 8 907,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego zlokalizowanego w Śródmieściu Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,30 m² 9 268,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34 m² 18 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 mkw z dużym balkonem, w budynku z windą z 2010r., na 2 piętrze/6, w świetnej lokalizacji - zaledwie 2 km do Rynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,10 m² 12 591,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie, które harmonijnie łączy wysoki standard wykończenia, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal o powierzchni 57,1.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij