dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Anna Parzyszek tel.   bez prowizji, bez pcc Zapraszam do zakupu pięknych, przestronnych i jasnych mieszkań w idealnej okolicy, blisko głównych arterii (aow, wow).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,07 m² 15 331,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 39,07m2 z balkonem i miejscem w garażu przy ul. Granicznej (wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki) lokalizacja Osiedle Graniczna jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,04 m , położone we Wrocławiu, dzielnica Krzyki, osiedle Gaj. Mieszkanie usytuowany jest na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w kamienicy. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - piwnica Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 338 zł42,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,19 m2(identyfikator mieszkania A1/5) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł87 m² 4 540,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 87 m2, 2 piętro, szczytnica, niskie koszty utrzymania. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m2, położone na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,89 m² 9 655,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie kupione od dewelopera - w budynku winda, w mieszkaniu klimatyzacja, pilot do bramy, ogrodzenie. Sprzedawane wraz z umeblowaniem. W pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,43 m² 10 605,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Aby obejrzeć nieruchomość i okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam piękny 2 pokojowy apartament o pow. 42,43m2 znajdujący się w kompleksie siedmiu budynków Czarna Góra Resort.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum miasta bez hałasu, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Możliwość zakupu wraz z działką rod pod miastem z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w Chocianowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł84,09 m² 14 258,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 84,09 m2 z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Drohobycka) - dostępne od zaraz, z miejscem postojowym na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla. - english version below.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przeszklony balkon ul. Mielecka 21 37,4 m + 3,6m2 (zabudowanego balkonu) Jasna Kuchnia II piętro Możliwość aranżacji na 2 pokoje z aneksem kuchennym Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł22 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka na parterze zlokalizowana na Oławskim Rynku, plac Starozamkowy. Budynek po remoncie dachu, nowe okna, wymieniona elektryka i pion. Metraż: 22m2 Rozkład: - kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 704 zł55,84 m² 21 001,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego, zwanym potocznie "wałbrzyskim Nikiszowcem".

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł127,70 m² 2 231,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania inwestycyjnego lub dla rodziny. Posiadam w swojej ofercie wyjątkowe mieszkanie w zielonej okolicy - Jugowice. Powierzchnię ponad 120 m2 tworzą obecnie 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł45,31 m² 4 612,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie częściowo umeblowane (duża szafa przesuwna, meble pokojowe), lokal składa się z: - dwóch pokoi (13 m2 i 11m2). - słonecznej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł47,26 m² 7 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego w Bielawie, pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36,73 m² 14 565,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł41,18 m² 9 691,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 930 zł59,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł80,54 m² 11 174,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,54 m , zadbany budynek z 2004 roku. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Pretficza a więc.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł32,40 m² 6 697,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 672 zł80,62 m² 9 298,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł43,97 m² 7 141,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje na 1. piętrze - ul. Spółdzielcza, kłodzko (bezpieczna lokalizacja) Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje ciekawe mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej. Lokal idealny do zamieszkania ale i na biuro, gabinet czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! Możliwość wykończenia mieszkania w 30 dni - wykończone mieszkanie sprzedawane jest wtedy za 14 900 zł/m2. Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł104,43 m² 8 618,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokoje ul. Miernicza Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do zamieszkania? Zależy Ci na lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,68 m² 19 673,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,68 m , kępa mieszczańska, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,68 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł42,50 m² 18 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - przy placu Nowy Targ, pomiędzy Rynkiem a Ostrowem Tumskim. Propozycja idealna pod inwestycje na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł79,26 m² 15 127,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 79,26 m , położone przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 3. piętrze kameralnego, ceglanego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie ok. 60 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, zabudowany ganek) w Rościsławicach, wraz z przynależnościami: - działka ok. 1600 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł76,48 m² 4 772,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł52,87 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem Jagodno Wrocław | 52,87 m | klimatyzacja | garażna sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Jagodnie we Wrocławiu o powierzchni 52,87 m z dużym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij