dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 146 ogłoszeń

639 000 zł61,55 m² 10 381,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam: nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 68 mkw z widokiem na Ostrów Tumski i Ogród Botaniczny, przy ulicy Wyszyńskiego, na 1-szym piętrze nowoczesnego budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł54,40 m² 5 238,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4- piętrowym po termomodernizacji przy ul. Fortecznej. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

658 995 zł44 m² 14 977,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pok | kameralne osiedle! | Ołtaszyn. Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m 2 pokoje, balkon, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 875 zł42,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 176 zł86,30 m² 8 310,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Zadzwoń i umów się już dziś! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 555 zł42,59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48,20 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjny dwupak inwestycyjny w nowym budownictwie na zielonym i spokojnym, kameralnym osiedlu na Brochowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych kawalerek,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż klimatyczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 850 zł93 m² 10 751,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł25,20 m² 17 817,46 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na Mińskiej na Muchoborze Wielkim. 74 m z ogromnym balkonem i widokiem na tereny zielone. Zapraszam na wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł68 m² 17 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie na Kuźnikach. Salon z aneksem, dwie łazienki, gabinet oraz sypialnia z garderobą. Stan oceniam na dobry, wszystkie meble są w zabudowie zamówione od stolarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 387 zł86,30 m² 8 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki idealne miejsce pod nowy dom - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,50 m² 8 990,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5m2 zlokalizowane w Centrum Świdnicy w bloku z balkonem. Nieruchomość składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze (z dostępem do ogrodu) , na Os. Zarzecze. Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 705 zł58,03 m² 13 436,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 3-pokojowe 58,03 m2 z balkonem ul. Jedności we Wrocławiu w prestiżowej lokalizacji. Oferta sprzedaży nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 586 zł35,67 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie pod Wrocławiem | [metraż] m2 | kwadratowy Układ | niska zabudowa Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

999 860 zł93 m² 10 751,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach dwulokalowych w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

276 500 zł46,30 m² 5 971,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na parterze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł92 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 3 pokoje 92m2 | taras na dachu! | podwójne miejsce postojowe W cenie | brak pcc | do własnej aranżacji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 92m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł61,66 m² 14 012,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni wykończonego, 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogródkiem, zlokalizowanego przy ul. Waniliowej na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Lipa Piotrowska.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,34 m² 10 034,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż przestronna kawalerka w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego. Nieruchomość o powierzchni ponad 41 m2 składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł35,60 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2 - pokojowe mieszkanie z widokiem na Patio i Tereny Zielone | 35,6 m2 | 4 piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 |.

Szczegóły ogłoszenia

519 990 zł27,75 m² 18 738,38 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!| Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy pokojowe mieszkanie na nowym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się; -pokój dzienny -2 sypialnie -zamykana kuchnia -łazienka z toaletą -przedpokój -duży balkon -do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32,13 m² 7 314,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Malczewskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła. Mieszkanie bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 304 zł45,85 m² 13 507,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 2-pokojowe 45,85 m2 z ogródkiem ul. Jedności we Wrocławiu w prestiżowej lokalizacji. Oferta w okazyjnej cenie ograniczona czasowo. Oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 406 zł58,66 m² 13 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oszczędzasz na starcie - brak pcc i prowizji! | 3 pokoje z balkonem | Wrocław Krzyki Tarnogaj Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,66 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł73,32 m² 6 792,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Kopernika, ul. Biegunowa Wysoki parter w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po remoncie. Wygodne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem. Powierzchnia 73,32 m2 4 pokoje (17,89 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł68,73 m² 8 802,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 68,73 m2 ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,70 m² 5 598,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach?.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł99,09 m² 9 879,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,20 m² 8 903,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 537 zł37,64 m² 13 882,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w grudniu 2 - pokojowy lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone przy ul. Bacciarellego 75a we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 304 zł38,91 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,36 m² 8 566,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Jeleniej Góry - na.