dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Rynek pierwotny

584 402 zł35,51 m² 16 457,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje na Krzykach Smart Home & opcja wykończenia Pod Klucz Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą? Ta oferta na styku Partynic i Kleciny to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku na nowym, kameralnym osiedlu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje z balkonem w kamienicy - serce Śródmieścia - ul. Barlickiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,10 m² 4 862,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na parterze bloku po termomodernizacji w Szczytnicy. Mieszkanie do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł95,80 m² 5 323,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie / 4 pokoje / wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,6 m , położone w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,50 m² 6 606,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze (klucze W biurze) W swojej ofercie posiadamy, wyjątkowa nieruchomość - Klimatyczne mieszkanie w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie nieruchomości w centrum Szklarskiej Poręby pod bazę wypadową? A idealnie gdyby mieszkanie było w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie świetną ofertę - lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - apartament o powierzchni 22,56 m w systemie condo, położony na drugim piętrze nowoczesnego hotelu Kyriad Karkonosze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze bloku w centrum miasta Jawora. Mieszkanie bardzo dobrze usytuowane, środkowe, ciepłe, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,44 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne w Karpaczu - dwie niezależne kawalerki | gotowiec pod najem krótkoterminowy | roi ponad 16% Serafin Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,23 m² 3 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy wałbrzyskiej 37b w Świebodzicach. Znajduje się ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71,71 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy w otoczeniu gór - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,71 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największe zalety! Świetna lokalizacja, centrum miasta Kamienica po remoncie 2 piętro Niski czynsz Gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł43 m² 1 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna w Przemkowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej kamienicy przy ul. Głogowskiej, w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 840 zł71,05 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Maksimum możliwości na każdym metrze. 4 pokoje i 2 łazienki przestrzeń, która nadąży za Twoją rodziną. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,40 m² 9 331,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie w bloku w malowniczym Świeradowie Zdroju. Mieszkanie na 3 piętrze w pełni rozkładowe. Na powierzchnię 37,4m2 składają się dwa pokoje o pow. 16.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł94 m² 7 393,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 94 m blisko Wrocławia Gajków, 2 miejsca postojowe, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na nowo powstałym osiedlu Pastelove Dom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49,30 m² 12 576,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto - Szczepin ul. Ścinawska opis: na sprzedaż ciepłe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 49,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

999 997 zł69,01 m² 14 490,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe praktycznie w centrum Wrocławia (huby) przy ul. Kamiennej 145 z bardzo dobrym dojazdem w każdą część miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 poziomowe z niezależnym wejściem, bezczynszowe, z ogródkiem! Lokalizacja: świdnica, blisko centrum miasta, spacerkiem ok.5 minut. W pobliżu park, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,60 m² 9 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 63,60 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy 10 minut od Wrocławia obwodnicą Wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,78 m² 11 151,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Karpacz, lokal niemieszkalny z miejscem garażowym | gotowy pod inwestycję | Serafin Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wyposażony lokal niemieszkalny o powierzchni 35,78.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pełni umeblowany i wyposażony, przestronny i luksusowy apartament z oddzielną sypialnią, łazienką i aneksem kuchennym. Apartament znajduje się w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,20 m² 6 591,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 62,2 m | centrum Oleśnicy | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Sejmowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Jeleniej Górze salon i sypialnia z wyjściem na balkon, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc panele i kafle na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 745 zł66,71 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Leśne Widoki to nowoczesny kompleks składający się z 6 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań dwupoziomowych. Każde z mieszkań oferuje przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 518 683 zł140,63 m² 17 910 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 140,63 m , znajdujący się na 10. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowa Pabianicka. Inwestycja: nowoczesne osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł31,77 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w Bilenach Wrocławskich, przy ul. Świerkowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 128,89 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 42 m . Składa się ono z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. W pełni rozkładowe. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty i meble.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł64,70 m² 6 182,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Połabskiej w Kłodzku. Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,70 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam na sprzedaż przestronne 3/4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2 w kameralnej zabudowie z dużym balkonem ok. 6,7m2 i tarasem ok. 6,24m2. We speak English,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij