dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Położenie tuż obok Parku Natura 2000 dodaje wyjątkowego charakteru temu miejscu, zachęcając do odkrywania bogactwa lokalnej fauny i flory oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł45,30 m² 21 832,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Madalińskiego! nieruchomość ma 45,30 m2 I składa się Z: - pokoju dziennego - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł76,45 m² 12 164,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój, naturę i wygodę życia w mieście? Ten wyjątkowy dom przy ulicy Drohobyckiej we Wrocławiu to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,97 m² 5 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie w centrum miasta - Kłodzko, ul. Łukasiewicza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,97m znajduje się na 3 piętrze kamienicy tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego Młyna i Izerskiej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł65,25 m² 13 256,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dla konesera na Sępolnie. Idealne dla rodziny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W otoczeniu dużo zieleni. Osiedle z lat 30-tych ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Wróbla we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań Luksusowe Apartamenty w Górach Odetchnij od cywilizacji i zadbaj o swoje zdrowie. Przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł48,80 m² 14 528,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł73,72 m² 12 791,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego. Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskich Krzykach sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Bolesława Ulanowskiego na Krzykach we Wrocławiu. Urocza zielona.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38,39 m² 9 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do kupienia nieduże, atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Nova Północ w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Lokal o pow. 38,39 m2 położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m , zlokalizowany w centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w kamienicy - nie szukaj dalej tylko dzwoń! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Lokal położony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 673 zł59,43 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: pokój dzienny z aneksem kuchennym -21,168 m2, sypialni- 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Radwanicach koło Wrocławia, przy ul. Gwiaździstej. To idealna propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł61,77 m² 11 170,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 61,77 m na wysokim parterze, które przeszło gruntowny remont, gotowe do własnej aranżacji. Istotne informacje: - nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla studentów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór dla studentów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem w willi z początku XX wieku lokalizacja Nieruchomość położona na piętrze stylowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,56 m² 8 958,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 73,56m2, na 1piętrze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3,7ara! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r . zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł53,73 m² 4 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz 2M po atrakcyjnej cenie? Masz dość ciasnego mieszkania? A może planujesz nabyć mieszkanie inwestycyjnie? Cenisz możliwość własnej aranżacji i nie boisz się remontu? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46 m² 12 932,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł54,11 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | Balkon |narożne | Gotowe do zamieszkania | Kleczków, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł40,36 m² 15 912,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze kamienicy przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 505 zł55,95 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,55 m² 10 722,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponujemy do sprzedaży ładne mieszkanie dwupokojowe położone w Jeleniej Górze Cieplicach w trzypiętrowym apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2019 roku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 15 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z dużym tarasem w Norweskiej Dolinie Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o swoim prywatnym azylu w górach i jednocześnie szukają stabilnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Tarninów, zaledwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł177,20 m² 33 295,71 zł/m²

 

Piętro:10/45

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: wyjątkowo rzadko pojawiające się.

Szczegóły ogłoszenia

760 312 zł58,49 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 m , zlokalizowane przy ul. Obornickiej we Wrocławiu, na 7 piętrze w budynku z windą (10 pięter). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,58 m² 8 958,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Zdrojowa Powierzchnia: 53,58 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 3 Media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie miejskie Czynsz: 550 zł Cena: 480 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł105,03 m² 4 751,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w Legnicy - dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Segra Nierchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, położne na Krzykach - Tarnogaju przy ulicy Pięknej w budynku z 2014 roku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij