dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Zgorzelec,dolnośląskie

770 000 zł153 m² 5 032,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników Nieruchomość złożona z dwóch mieszkań ( parter i przynależne mieszkanie poddaszowe) oraz ogrodu na działce o powierzchni prawie 800 mkw Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł64 m² 20 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 64,36 m . Do lokalu przynależy komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Wrocław,dolnośląskie

670 990 zł61 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! bez pośredników! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone we Wrocławiu przy ul. Jankiela (dzielnica Psie Pole). Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na III/IV p. niskiego budynku cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

4 750 000 zł190 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament dwupoziomowy, w pełni wyposażony, w centrum Wrocławia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich z widokiem na park. ulica Powstańców Śląskich do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

670 000 zł63 m² 10 651,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie premium w sercu Polanicy-Zdroju! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 62,92 m2 m , położoną na 1. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

854 900 zł57 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł64 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie do remontu w kamienicy. Piece akumulacyjne z drugą taryfą. Ciepła woda z junkersa. Możliwość ukształtowania układu mieszkania na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Brzeg Dolny,dolnośląskie

250 000 zł37 m² 6 754,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenia prywatne, bez prowizji. Mieszkanie na sprzedaż 37,01 m2 (dwustronne) na IV piętrze (V kondygnacja) - cicho I bezpiecznie. Z potencjałem, do remontu lub nowej adaptacji pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum- licencjaserdecznie polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł42 m² 5 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie, w Świeradowie Zdrój. Usytuowane na na pierwszym piętrze w kamienicy (niegdyś pełniący funkcję uroczego zameczku z 1911 roku)o powierzchni całkowitej 41,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka Starego

Świebodzice,dolnośląskie

595 000 zł82 m² 7 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Mieszkanie o powierzchni 82,4 m na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada cztery pokoje, balkon(taras), dwie piwnicę oraz pomieszczenia użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 995 zł44 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł28 m² 18 731,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!|. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 990 zł49 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Klecina | 2 pok +antresola |garaż. Wyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją Wrocław, klecina. Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł60 m² 10 831,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle_. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 990 zł52 m² 13 458,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3pok | mieszkanie po remoncie |siłownia | ochrona| Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

767 000 zł64 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 3pokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku z 2016r. w Kiełczowie. Dużym atutem mieszkania jest to że jest niezależne - bez części wspólnych z sąsiadami. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł39 m² 13 820,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczepin/2pok./winda/piwnica/balkon/francuski/top Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie tuż przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. Powierzchnia nieruchomości to 39 m , mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Krzyki/kawalerka/1pok./piwnica/uniwersytet/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, przy ulicy Komandorskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 670,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż narożne mieszkanie do remontu, tuż przy Dworcu Głównym. Jest położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy i posiada okna na trzy strony świata! Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wro/kawalerka/apartamentowiec/winda/garaż/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu z 2008 r. w centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł49 m² 15 089,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

NA sprzedaż dwustronne mieszkanie W ścisłym centrum kwiatkowskasuper Świetne miejsce obok centrum Handlowe Renoma, opera, w pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, punkty usługowe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Głogów,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł56 m² 9 367,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ciche mieszkanie 3-pokojowe Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2,5 i jest zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia. W odległości kilku, kilkunastu minut spacerem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

269 900 zł42 m² 6 426,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne. Pełna własność. Mieszkanie w tej chwili wynajmowane z super rzetelnym najemcą zainteresowanym najmem na lata. Nowe instalacje, panele, drzwi pokojowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 852,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Trzebnica,dolnośląskie

630 000 zł64 m² 9 862,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w Trzebnicy, tuż przy stawach - sielska, zielona okolica! Szukasz miejsca idealnego dla rodziny lub przestrzeni do spokojnego relaksu z widokiem na naturę? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miarki

Oława,dolnośląskie

599 000 zł66 m² 9 068,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

#Oława, karola Miarki centrum miasta 66 m dwupoziomowe z ogródkiem kamienica -> Szukasz nietuzinkowego mieszkania w ścisłym centrum Oławy? -> Lubisz kamienice, ale zależy Ci na własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu przy ul.L.Kubali! Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska - o pow. 4,41m2: dodatkowo płatna 15 500 zł - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł54 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33 m . Lokal został urządzony w wysokim standardzie z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

500 487 zł29 m² 17 064 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż dwa ostatnie gotowe mieszkania wykonane stanie deweloperskim podwyższonym: - 2 górne mieszkania: - mieszkanie O powierzchni 42 mkw+ balkon Cena 452000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

818 887 zł75 m² 10 864,90 zł/m²