dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

782 308 zł52 m² 14 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty/ Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 197 zł27 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

129 000 zł24 m² 5 420,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Jeśli kochasz Sokoliki, wspinaczkę i trekking po Rudawach Janowickich, a marzy Ci się własna baza noclegowa u podnóża Gór Sokolich, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł93 m² 9 649,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 93,17 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Chrobrego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 434,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,8 m z balkonem 3,49 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

267 760 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

934 915 zł85 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone w prestiżowej, willowej dzielnicy Zacisze we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 84,51 m składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 299 312 zł83 m² 15 741,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną, aż trzy sypialnie, funkcjonalna część wspólna i coś, co wyróżnia tę nieruchomość najmocniej: dwa duże tarasy oraz dodatkowy balkon przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Home&invest Oddział Wrocław Atrakcyjna oferta inwestycyjna możliwość wydzielenia 2 pokoi w cenie kawalerki | Wrocław, psie Pole Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł70 m² 10 610,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na kameralnym i zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: karłowice, ul. Chrzanowskiego, osiedle Cichy Zaułek. Karłowice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 000 zł53 m² 8 470,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 53 m2. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł47 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze z ogródkiem to coś, o czym marzysz? Rynek legnicki nie wypuszcza za często takich ofert! Jesteś ciekawy, co mam Ci do zaoferowania? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł64 m² 3 288,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego usytuowanego na I piętrze w bloku przy ulicy Drzymały w dzielnicy Podgórze. Powierzchnię 57,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łączna

Świebodzice,dolnośląskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dodatkową kawalerką Świebodzice, parter, 67 m Przedstawiam Państwu niepowtarzalną nieruchomość położoną w kilkurodzinnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł64 m² 20 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 64,36 m . Do lokalu przynależy komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł56 m² 12 303,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł47 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

575 000 zł98 m² 5 884,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny 3 pokojowy w stanie developerskim, położony w Kiełczowie przy ul. Polnej - z gotowym projektem aranżacji w cenie. 3 pokoje na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł53 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł26 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście - okolice Placu Jana Pawła II. Składa się z: - salonu - kuchni - przedpokoju - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Zapraszam do zakupu gotowego mieszkania, wykończonego pod klucz ze sprzętem agd. Funkcjonalne mieszkanie z jednym pokojem sypialnym oraz salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł63 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Semaforowej w inwestycji z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

700 297 zł67 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedno Z ostatnich takich inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

437 000 zł72 m² 6 069,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Polnym. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł52 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2006 roku. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł41 m² 19 228 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji we Wrocławiu o powierzchni 41,45 m, położone przy al. Jana Pawła II. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

818 997 zł75 m² 10 864,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 261 500 zł87 m² 14 503,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia atal City Square | 86,98 m | 2 balkony | 2 miejsca parkingowe Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w uzdrowiskowej części Jedliny-Zdrój. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze 2 piętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

335 000 zł52 m² 6 467,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,80 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, na osiedlu Kolorowym, położone w niskim bloku na 3 piętrze! Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 500 zł72 m² 11 166,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 499 000 zł160 m² 9 386,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż dom o niespotykanej architekturze położony w Cesarzowicach. To kameralna inwestycja w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł41 m² 14 141 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie położone przy ul. Inżynierskiej w budynku Corte Verona. Apartamentowiec otrzymał Wyróżnienie Nagrody Roku sarp 2010 za najlepszy obiekt architektoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł43 m² 18 112,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja cenowa / Walońska/ 43m2/ Centrum Wrocławia. Okazja cenowa. Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament przy ul. Walońskiej, na pograniczu Przedmieścia Oławskiego i Krzyków, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł63 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy ul. Świstackiego Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł63 m² 12 306,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij