dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m + balkon, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2006 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł101 m² 12 366,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 101 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: trzy duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

871 000 zł68 m² 12 791,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 68,09mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł35 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość na Białym Kamieniu w ciche, bocznej uliczce. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

559 700 zł58 m² 9 567,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

To mieszkanie w Siechnicach może Cię naprawdę zaskoczyć. Na papierze ma 58,5 m , ale dzięki dwóm poziomom i wykorzystaniu skosów zyskujesz aż ok. 100 m licząc po podłodze realnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł54 m² 8 358,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko u Nas! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł67 m² 8 681,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych oraz inwestorów szukających mieszkania dającego szerokie możliwości. Doradca klienta: tel: opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny wystrój, komfort życia w mieście z ciszą i zielenią za oknem to jest to! Mieszkanie: 3 ustawne pokoje idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł31 m² 22 835,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, designerskie studio z balkonem idealne na start lub pod inwestycję | Stare Miasto / Szczepin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 30,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 158,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł63 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

692 633 zł58 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł62 m² 15 383,40 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania, które daje wygodę na co dzień, dostęp do miasta w kilka minut i przestrzeń, z której naprawdę chce się korzystać - ta oferta przy ul. Zakładowej zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ładne , komfortowe mieszkanie położone w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

629 000 zł132 m² 4 750,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka wiosenna! "zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

789 304 zł62 m² 12 738,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przemyślany układ obejmuje jasny salon z wyjściem na balkon, oddzielną kuchnię, dwie ustawne sypialnie, łazienkę z wanną oraz komfortowy przedpokój, który dobrze organizuje całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

700 678 zł59 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma ogródkami i świetnym układem komfort, przestrzeń i prywatność na co dzień Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Trzebnica,dolnośląskie

440 000 zł44 m² 10 114,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia- ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu ofertę wyremontowanego i gotowego do wprowadzenia mieszkania w najlepszej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł72 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko U nas! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku Z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje, funkcjonalny układ i duży balkon przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 368 zł36 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł47 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Jagodno, przy ul. Krzysztofa Komedy. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

387 000 zł52 m² 7 428,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! wolne od zaraz! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, rozkładowe, dwu stronne. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 516 zł39 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - Kępa Mieszczańska, wrocław: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m zlokalizowane na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 825 zł31 m² 17 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł71 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

687 666 zł61 m² 11 308,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł83 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o pow. 83,10m2 w budynku z 2000r przy ul. Czajkowskiego 63a. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bolesławiec,dolnośląskie

510 000 zł74 m² 6 907,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karpacz,dolnośląskie

695 000 zł136 m² 5 127,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja. Mieszkanie w górach z dużą działką i pięknym widokiem na Śnieżkę. Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Oto wyjątkowa oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Oława

Oława,dolnośląskie

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój nowy dom czeka w Stanowicach! Poznaj Liliowa Park 2 Szukasz mieszkania, które łączy spokój podmiejskiego życia z błyskawicznym dojazdem do Oławy (tylko 1 km!) i Wrocławia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

818 716 zł66 m² 12 471 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Iwiny, 500m od granic Wrocławia! Gotowe w stanie deweloperskim ale z rynku wtórnego! Jesli nie chcesz czekać na wybudowanie. Mieszkanie typu 2w1- kupujesz jedno mieszkanie,ale jeśli chcesz masz.