dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

395 000 zł43 m² 9 101,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone tuż przy czeskiej granicy, w nowo wybudowanym apartamentowcu. Salon za aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka i przedpokój , i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

rezerwacja do 8 maja Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska! Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku : - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

[rezerwacja] mieszkanie od właściciela sprzedajemy prywatnie nie jesteśmy biurem nieruchomości. Koniecznie zobacz film! 3 pokoje | 47 m | balkon | ul. Sienkiewicza | jasne, dwustronne Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

174 900 zł32 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł38 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

179 000 zł78 m² 2 303,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ,pragnie przedstawić państwu mieszkanie w kamienicy na parterze, w malowniczej miejscowości Piechowice- górzyniec. Lokal o powierzchni 77,7m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł25 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Na sprzedaż jasna i bardzo przytulna kawalerka o powierzchni 25,13 m2, położona na 1 piętrze w budynku z windą przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

568 800 zł48 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Duże dwustronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z oknem, dwa samodzielne pokoje w świetnej lokalizacji w niskim bloku, wokół dużo zieleni i otwartych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

836 636 zł74 m² 11 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 966 zł36 m² 12 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł51 m² 3 879,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa. Mieszkanie przeszło generalny remont, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

699 950 zł62 m² 11 199,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / rozkładowe / komórka / słoneczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości, według projektu architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł80 m² 10 679,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne 4-pokojowe mieszkanie, niedaleko pl. Grunwaldzkiego. Rewelacyjna lokalizacja, niski budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia ciszę, a jednocześnie dojście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

407 972 zł30 m² 13 482 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na start! Bezpośrednio od Dewelopera, bez prowizji, bez podatku. Iwiny, 500m od granic Wrocławia. Cena- 407 972zł brutto za mieszkanie z miejscem postojowym! W tej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł56 m² 13 335,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ z osobnym pokojem do pracy odpowiada na potrzeby pary, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Oleśnica,dolnośląskie

509 000 zł65 m² 7 772,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez pcc) o powierzchni łącznej 65,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Groblice

Groblice,dolnośląskie

629 000 zł70 m² 9 043,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Przestronne mieszkanie z ogródkiem, groblice Marzysz o własnym ogrodzie i ciszy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do Wrocławia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł62 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Duża obniżka Cena przed obniżką 838 999,80 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z widokiem na krajobraz górski idealne dla pary lub pod inwestycje. Idealnie mieszkanie ,turystyczne' - bliskość szlaków pieszych, tras rowerowych. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł45 m² 17 238,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje przy Parku Grabiszyńskim | balkon | garaż | komórka | świetna lokalizacja Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku (2018r) z windą i garażem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł20 m² 18 004 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - niski czynsz 320 zł, - ogrzewanie miejskie, - miedziana instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł65 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

543 500 zł34 m² 15 985,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne na start lub inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : - widnej kuchni - trzech pokoi - wc - łazienki - przedpokoju. Nieruchomość dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe, 55 m Różanka, ul. Chorwacka Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł64 m² 5 966,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Są mieszkania poprawne. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Na sprzedaż proponuję mieszczące się na drugim piętrze, 2-stronne, jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

678 999 zł56 m² 12 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

209 000 zł54 m² 3 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w górskiej miejscowości w Boguszowie- gorcach- kuźnice II. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,95 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na ul. Spółdzielców , Polanica- zdrój Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

471 510 zł35 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł63 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje (opcja przywrócenia pierwotnego układu i zrobienia 3 większych pokoi), blisko Powstańców Śląskich Serdecznie zapraszam do zakupu 4. pokojowego mieszkania o metrażu 62,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 999 zł35 m² 15 339 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław Fabryczna Bez pcc -słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m ) z dużym ogrodem (28,53 m ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni wpisanej w kw 38 m2, jednak dzięki adaptacji części korytarza, realna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi około 41 m2. To dodatkowa przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Giżycka, wrocław | blisko Odry, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł28 m² 16 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij