dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 998 999,90 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,03m od strony południowej - pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł43 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

AM Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Buforowej. Powierzchnia 43,44 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym kuchnia w pełni wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu (muchobór Wielki). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

617 555 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł27 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja inwestycyjna: nowe mieszkanie na Szczepinie z dużym balkonem w promocyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Stysia we Wrocławiu - tuż obok Sky Tower. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł49 m² 14 555,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, 48,78 M2, balkony,loggia, miejsce postojowe, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 48,78 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49,07 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m , położona w Jeleniej Górze, w dzielnicy Zabobrze przy ul. Karłowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

558 000 zł68 m² 8 155,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 68,42 m2 + piwnica, strych, garaż Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł44 m² 13 295,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,3 m2, położone na 1. piętrze z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Zakrzów! Zakrzów to spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jest przestronne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na ulicy Ostródzkiej na wrocławskich Maślicach. Możliwy termin przekazania lokalu nowym nabywcom to pczątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł58 m² 11 556,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,41 m z tarasem. Dodatkowym atutem budynku jest wewnętrzne patio, które wprowadza przyjemną atmosferę do wspólnych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł37 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży mieszkania wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł36 m² 14 776,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka, 35,8 m , balkon, krzycka, komórka lokatorska Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , zlokalizowana na 1. piętrze w budynku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom premium w prestiżowej i pożądanej lokalizacji na południu Wrocławia. Powierzchnia: 120m + poddasze 28m (poddasze do własnej adaptacji) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 247 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 354,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

495 000 zł78 m² 6 316,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w sercu uzdrowiska - Szczawno-Zdrój o powierzchni 74 m2, położone na I piętrze w kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł72 m² 13 769,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł41 m² 20 121,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 284,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane w prestiżowej części Wrocławia - na osiedlu Borek, przy ul. Powstańców Śląskich u zbiegu z Jaworową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zesłańców Sybiru

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

415 000 zł45 m² 9 173,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 45,24 m , wykończony "pod klucz" (bez zabudowy kuchennej), położony na parterze nowoczesnego kompleksu Slavita Park w centrum Kudowy-Zdroju. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

548 990 zł44 m² 12 588,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł50 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

słoneczne 3 pokoje / garaż / tereny spacerowe Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice inwestycja ukończona zostały ostatnie dwa takie mieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,65 m ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij