dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Głogów

Głogów,dolnośląskie

690 000 zł103 m² 6 683,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament z tarasem- 103,24 m2 - Ruszowice, ul. Rubinowa - 710 000 zł Jeżeli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania z tarasem, które daje komfort domu i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł52 m² 13 805,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul.Gajowickiej, w pobliżu Parku Langiewicza, w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł32 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12m2 (realnie 38m2) znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Haukego-Bosaka, niedaleko Galeri Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł42 m² 8 313,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowa nieruchomość w kamienicy usytuowana na Osiedlu Stare Miasto w Głogowie. To idealna inwestycja dla osób ceniących mieszkania, gdzie wszędzie jest blisko. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

573 000 zł35 m² 16 324,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone przy ul. Czartoryskiego we Wrocławiu. Nieruchomość obecnie jest wynajmowana z możliwością kontynuacji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Lubin,dolnośląskie

539 000 zł63 m² 8 501,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego o powierzchni użytkowej 63,4 m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł47 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania wyjątkowe, ciepłe i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m na osiedlu Olimpia Port jednej z najbardziej lubianych i najbardziej zielonych inwestycji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 528 279 zł80 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

La Vue Apartments elegancja w sercu Karłowic W przedsprzedaży - nowa, kameralna inwestycja premium przy al. Boya-Żeleńskiego 19a we Wrocławiu. La Vue to połączenie ponadczasowej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z dużą loggią. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł44 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie rozkładowe położone na IV piętrze budynku, który został wybudowany w latach 70-tych przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Nad mieszkaniem znajduję się strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Rezerwacja Nowe, wykończone w wysokim standardzie, dwa pokoje na spokojnym kameralnym osiedlu obok parku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Maślicach, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 9 067,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: inwestycja Positivo to kameralne osiedle przeznaczone dla osób ceniących sobie zarazem spokój jak i mobilność z miastem. Spod osiedla jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 199 000 zł244 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł51 m² 12 021,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 063 000 zł71 m² 14 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,1 m , znajdujące się na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta - przy ul. Rynek 8. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

159 000 zł20 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie (kawalerka) w Świdnicy. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 20m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

423 819 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego apartamentu z przestronnym tarasem, idealnego zarówno na relaks, jak i inwestycję. Ten świeżo wybudowany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jawor

Jawor,dolnośląskie

394 000 zł60 m² 6 566,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na parterze znajduje się w kamienicy. Budynek został wyremontowany, zrobiono elewację, nowy dach i obróbki blacharskie. W mieszkaniu po odświeżeniu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 689 zł72 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

288 999 zł35 m² 8 186,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jagiellońska

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł84 m² 4 988,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Cena do negocjacji! Na sprzedaż 5 (4) pokojowe rozkładowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej. 84,2 m | 5(4)pokoje | łazienka | wc | 3 piętro | duży balkon | piwnica Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł53 m² 5 246,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu ul. Bankowa (róg Bankowej i Niepodległości) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,18 m , położone na pierwszym piętrze w budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł77 m² 5 948,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania 3-pokojowego? Mam coś, co może Cię zainteresować! -> dwustronna ekspozycja okien -> rozkładowe, wejście niezależne do każdego pomieszczenia -> top lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

603 875 zł48 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Poświętne, wrocław Na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Wrocławia Poświętne. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł39 m² 21 493,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc | Nowy Apartament z centralnym widokiem na rzekę | 2 pokoje 38,57m | Ul. Kurkowa 36 | balkon | wysoki standard | gotowe do wprowadzania Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 263,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na parterze w docieplonym budynku , co zapewnia komfort cieplny oraz wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Jelenia Góra,dolnośląskie

680 109 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pierwotny rynek - przestronne mieszkanie z ogrodem i górskim widokiem Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

666 764 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal A/04 to przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,61 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Rędzińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 999 zł35 m² 19 515,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł34 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 368 zł30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł64 m² 15 271,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską w cenie! Jest ono położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 607 zł32 m² 15 614,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Budynek oddany do użytkowania. Faktura vat 23% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sejmowa

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł29 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Legnica, ul. Sejmowa | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

516 999 zł60 m² 8 616,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w dobrej cenie / po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini spokojnej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

495 000 zł54 m² 9 190,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje | złota podkowa | wyposażenie W cenie | rolety elektryczne | parter Komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w najnowszej części Głogowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025