dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

448 568 zł54 m² 8 320,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł26 m² 17 789,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 25,97 m w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Odbiór: grudzień 2027 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,97 m , położona w nowoczesnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

899 990 zł79 m² 11 343,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łużycka

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł60 m² 14 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 60 m2, ogródek około 40 m2, druga część działki do zagospodarowania 30 m2 (np. warzywniak czy mały plac zabaw dla dzieci) parter, niska zabudowa, os. Różanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

569 130 zł57 m² 9 932,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, dwustronne mieszkanie obok parków. Najbardziej zielona część Oporowa. 7 km do wrocławskiego Rynku. Lokalizacja: oporów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł45 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta w rezerwacji Klimatyczne 2 pokoje | 45 m | odrestaurowana kamienica | ul. Pereca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Prezentację! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,30 m2., (w Kw 1 pokój), położone na Psim Polu przy ul. Poleskiej. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 599 900 zł150 m² 10 680,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni 66 o powierzchni niemalże 150m2. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze z dwiema windami w budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

690 000 zł69 m² 10 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie bezczynszowy apartament z ogródkiem na os. Ustronie w Lubinie. Powierzchnia nieruchomości to 68,82m2 do której przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 348 zł96 m² 8 432,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł83 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie odrębna własność z tarasem i dwoma balkonami umeblowane i wyposażone wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Wałbrzych,dolnośląskie

215 500 zł43 m² 4 965,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku w dzielnicy Szczawnieko w Wałbrzych. Tuż przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69 m² 11 085,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje bezpłatną tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

620 000 zł47 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-kondygnacyjne, 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie na 3 piętrze bez windy w budynku 3-piętrowym. Adres: ul. Ślężna 174/11 Wrocław, dzielnica Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Głogów,dolnośląskie

710 000 zł85 m² 8 311,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w nowej kamienicy z windą (2022 r.), położone na 4. piętrze w samym sercu Starego Miasta w Głogowie. To wyjątkowa nieruchomość o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do prezentacji mieszkania w kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy - powierzchnia 63,7 m2. Mieszkanie znajduje się się drugim piętrze i jest po remoncie w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam Sprzedam mieszkanie w kamienicy 4 rodzinnej. Mieszkanie- 51,89 m2 Pomieszczenia przynależne- 17,5 m2 Łączna powierzchnia - 64 m2 Lokalizacja- sobieszów Karpacz 20 min Szklarska Poręba 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ładne, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, usytuowaną na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1983 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeg Dolny,dolnośląskie

555 000 zł73 m² 7 608,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przestronne, ustawne i rozkładowe mieszkanie w boku dwuklatkowym. Lokal jasny, czteropokojowy, z osobną kuchnią z oknem (w zabudowie i z wyposażeniem) i z dużym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

721 626 zł44 m² 16 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

557 175 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na zosinku w Legnicy ( M 3.10 ) Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy. Przedział cenowy: 248 064,00 pln - 535 536,00 pln metraże: 32.64 - 74.38 m2. Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

574 400 zł46 m² 12 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mountain dream prestiżowe apartamenty W karpaczu Inwestycja, która łączy luksus, naturę i wyjątkowy potencjał Przedstawiamy Mountain Dream ekskluzyjny kompleks 23 apartamentów, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja stylowo I klimatycznie wykończone 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem! Spokojne osiedle, duża ilość terenów zielonych oraz kompletna infrastruktura usługowa w otoczeniu czynią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

694 400 zł50 m² 13 786 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

683 354 zł110 m² 6 194,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice tuż pod Kątami Wrocławskimi wyjątkowe mieszkanie w klimacie domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 110,32m2 + ogród 87,06m2 + strefa wejściowa z miejscem postojowym idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

429 576 zł37 m² 12 047,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zrealizowaną w Kotlinie Kłodzkiej. Polna Park - skierowana jest do osób pragnących komfortowego życia w pełnej udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koralowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

561 837 zł47 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Ogrody Pieniawskie to budynek, który zachwyca swoją elegancją i lekkością architektoniczną. Cechą wyróżniającą jest duże przeszklenie bryły budynku. Na właścicieli zajmujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 2-pokojowe mieszkanie 47,50 m z dużym balkonem, lubin ul. Krupińskiego ustronie Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 47,50 m , zlokalizowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | ostatnie piętro | balkon | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, wykończonego i gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł47 m² 16 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

768 000 zł52 m² 14 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,5 m , z dużym tarasem (17 m ), położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 222 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje 3 pokojowego mieszkania tuż obok Ostrowa Tumskiego. Kamienica jest w trakcie rewitalizacji Mieszkanie z klimatem i piękną wysokością poleca się do sprzedaży.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij