dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 143 ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 571 zł59,19 m² 11 599,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,50 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Mieszkanie na Kolejowej- jest akt notarialny, księga wieczysta- gotowe do kupienia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w okolicy Małej Poczty. Lokal znajduje się na pierwszym i ostatnim piętrze kamienicy. Powierzchnia mieszkalna wynosi 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 6-pokojowego znajdującego się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 15 min od C.H Marino. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe, położone w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 063 zł38,79 m² 15 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,94 m² 13 115,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w samym sercu Partynic, w nowoczesnym budynku z 2012 roku z windą. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł111,32 m² 11 219,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy eleganckie mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu w Kudowie-Zdroju, położonym w malowniczym regionie Gór Stołowych. To przestronny lokal o powierzchni 111,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy - ul. Chojnowska, legnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł65 m² 21 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prywatny ogródek w mieście | 3 pokoje | Taras | Klimatyzacja | Garaż Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z prywatnym ogródkiem (17 m ) i słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 785 zł97,89 m² 12 103,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,30 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanego mieszkania z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy ocieplonej w okolicy Małej Poczty.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładne mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, ładna kuchnia w zabudowie, zadbana łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku. Dla przyszłego właściciela są.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł33,45 m² 13 153,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,45m2 w nowoczesnym budynku z 2025 roku idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Budynek jest dwupiętrowy, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,77 m² 5 412,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Szanowni Państwo, do sprzedania stylowe, po remoncie mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 36,77 m + piwnica 3,93m2 razem powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł52,77 m² 13 359,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei? To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,99 m² 2 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 40,99m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł75,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny komfort w spokojnej części Wrocławia Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,80 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lub zamiany 3-pokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej o powierzchni 71,3 m2 usytuowane na I piętrze kamienicy (po termomodernizacji z nowym dachem). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Świdnica 73 m2, 3 pokoje 3 piętro. Kamienica. Cena 430 000 zł Do sprzedania mieszkanie do odświeżenia, składające się z trzech pokoi, kuchni. łazienki i przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł119 m² 6 210,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Groblicach przy ul. Kwiatowej, tuż pod Siechnicami. Nieruchomość położona na osiedlu budynków o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł80,72 m² 4 831,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż piękne przestronne mieszkanie w cichej okolicy miejscowości uzdrowiskowej Lądek Zdrój w powiecie kłodzkim na dolnym śląsku. Budynek położony w Strefie uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25,04 m² 5 950,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż umeblowane, komfortowe mieszkanie. Lokal położony jest na 1 pietrze w zadbanej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł91,70 m² 14 776,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

For english scroll down > zarabiaj na wynajmie jednego lub obu mieszkań od razu po zakupie. Ostatnie mieszkania Z dużymi rabatami! Na sprzedaż dwa w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,71 m² 19 848,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka | Angel Wings | Nad rzeką | Centrum Wrocławia | 27,71 m Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 27,71 m , zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Angel Wings na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu z windą, w centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł38,81 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w nieruchomość w ścisłym centrum biznesowej i turystycznej stolicy Dolnego Śląska. Wybierz z oferty kompaktowych, funkcjonalnych mieszkań 1 i 2-pokojowych. Smart.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, centrum, bolesławiec, sprzedaż. Wgn Nieruchomości, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania o pow. 44 mkw. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł71,91 m² 8 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie bezczynszowe 71,9 m z ogródkiem | Żurawiniec | bez pcc, bez prowizji Oferta deweloperska - bez dodatkowych kosztów! Możliwość zakupu przez obcokrajowców (brak konieczności uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł65,36 m² 10 097,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie- 4 pokojowe na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z : - 4 pokoi - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju - komórki lokatorskiej - balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł67,80 m² 8 097,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! Gorąco polecam mieszkania cztero pokojowe położne w gminie Czernica. Lokal mieszkalny położony na piętrze w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 159 zł110,32 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł33,22 m² 17 007,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem | Stare Miasto Розмовляємо українською, російською та польською. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,68 m² 7 390,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zarezerwowane! 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Młodych, świdnica | 47 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij