dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 340 000 zł110 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta bez prowizji od kupującego! - Prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Sąsiedzkiej 19 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

539 000 zł58 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł80 m² 8 354,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,2 m2 (87,34 razem z piwnicą), w samym centrum Wrocławia. Idealne jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

259 000 zł96 m² 2 697,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, zlokalizowane przy ulicy Chrobrego w Ząbkowicach. Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 534,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane przy ul. Tęczowej, w samym sercu Brzegu Dolnego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

389 000 zł78 m² 4 987,18 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 78m2, 3 pokojowe w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - duży i przestronny salon - 2 duże pokoje - Przestronny korytarz - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

636 539 zł53 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część nowo oddanej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard części wspólnych oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

826 000 zł58 m² 14 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super oferta 3 pokoje z tarasem i balkonem Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

338 100 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Orbitalnej w Głogowie. Opis nieruchomości: dwa osobne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł78 m² 12 608,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sygnałowa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: - nieruchomość zlokalizowana przy ul. Sygnałowej w spokojnej, cichej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. - mieszkanie usytuowane przy wewnętrznej uliczce, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowopowstałym budynku, z remontem.( aktualnie w trakcie wykonczenia, zdjęcia z podobnego mieszkania w innej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

891 135 zł72 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 72,45 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł34 m² 17 297 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Legnica,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 748,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poleca się przytulna kawalerka w Legnicy przy ul. Kazimierza Wielkiego, idealna dla singla, pary lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szkolna

Jelenia Góra,dolnośląskie

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry przy ul. Szkolnej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

821 000 zł69 m² 11 898,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł51 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 50 m Opiekun oferty: lutstel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł88 m² 4 306,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na Nowym Mieście w małej zadbanej kamienicy. Składa się z salonu, dużej kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, łazienki, wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł44 m² 7 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Gwarnej w Legnicy. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Nowe mieszkanie z tarasem i ogrodem Środa Śląska, ul. Kolejowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,83 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie w kamienicy Plac Grunwaldzki, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia w rejonie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł60 m² 13 140,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i jest gotowy do zamieszkania a dla.