dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

999 989 zł68 m² 14 727,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 052 620 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł49 m² 15 793,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru nawet w 2 tygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł50 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się W miejscowości wysoka, graniczącej Z ołtaszynem. 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem Wysoka / granica Wrocław Ołtaszyn 49,18 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł53 m² 19 520,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Duża Loggia | 6 piętro | Funkcjonalny układ | ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 23.1m2, * sypialnia główna - 11.5m2, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

777 777 zł96 m² 8 102 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

680 000 zł67 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie W siechnicach Cicha okolica | Otoczenie pełne zieleni | Rodzinna i kameralna zabudowa | Zamknięte osiedle idealnie skomunikowane z centrum miasta Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł62 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie zaprojektowany dwupak inwestycyjny: jedna nieruchomość, która w rzeczywistości składa się z dwóch niezależnych, w pełni wyposażonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

449 000 zł51 m² 8 875,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Świebodzicach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,70 m , zlokalizowanego przy ulicy Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68 m² 7 669,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach dwulokalowych w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

250 000 zł69 m² 3 601,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Piastowskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 69,41 m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie tuż obok Sky Tower | 3 pok. rozkładowe 61 m2 powierzchni Doradca klienta: tel: opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 2. piętrze kamienicy na wrocławkim Ołbinie - róg ul. Wyszyńskiego i Nowowiejskiej. To nieruchomość, która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł30 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w samym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to malownicza lokalizacja, ciesząca się dogodną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paderewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

68 000 zł15 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji. Nowe Miasto, boczna ulica - Paderewskiego w okolicach szpitala. Blisko Parku Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2, położone na 1 piętrze w bloku przy Placu Nowy Targ. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne z osobną, jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł69 m² 12 702,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do kontaktu i na Dzień Otwarty 21.03.2026! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo - usługowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł63 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie - os. Ustronie IV, lubin Na sprzedaż jasne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m 2. Nieruchomość przeszła remont (instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł67 m² 4 793,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w bloku na Zabobrzu I. Budynek po termomodernizacji, teren wokół zadbany. Mieszkanie położone jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

647 700 zł51 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Sępolnie ul. Mickiewicza 59 - przestronne, zielone otoczenie, świetna inwestycja! Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia? Sępolno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Gniechowice,dolnośląskie

420 000 zł54 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł61 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami położone przy ul. Jankiela we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Wrocław,dolnośląskie

943 750 zł94 m² 9 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 94,46 m , położoną przy Placu Grunwaldzkim, w klimatycznej kamienicy w sąsiedztwie terenów zielonych i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 233,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe 2 pokoje (42,7m ) zaledwie 450m od przystanku tramwajowego. Na podłogach zachowana oryginalna, poniemiecka deska. W cenie potężna piwnica 12m. Marzysz o prawdziwym klimacie kamienicy?.