dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 150 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Jelenia Góra, okolice Osiedla Robotniczego ***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue bez zgody ministerstwa***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie, 3 pokoje, osobna kuchnia, piwnica, komórka, strych, częściowo umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż duże i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe w Ścinawie ,przy ul. Wołowskiej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Ścinawie, przy ul. Wołowskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego. Prezentujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł73,40 m² 5 040,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie dla rodziny w Sycowie 4 pokoje, balkon, świetne doświetlenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze doświetlonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Z kominkiem - kamienna góra ul. Kościuszki - * oferta na wyłączność* Prezentuję Państwu przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,65 m² 6 617,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie z potencjałem | 1. piętro | Polkowice Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic przy ul. 3 maja. *** Lokal do remontu ***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 125 zł38,73 m² 15 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł38,20 m² 7 146,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie w Olszynie (woj. dolnoślaskie) po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy Metraż: 36,3 m + 2 m piwnica Piętro: 2 (blok ocieplony, klatka po remoncie, wymieniony pion.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,50 m² 7 271,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Zawiszow. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł33,46 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz komfortowego lub inwestycyjnego mieszkania w nowym budownictwie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,96 m² 11 945,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### poszukiwana lokalizacja Z bardzo dobrą infrastrukturą I komunikacją W każdą stronę miasta, 2 min. OD dworca pkp, idealna inwestycja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł107 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament klasy premium Osiedle Tarninów, legnica Prezentujemy unikalny, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Legnicy na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

713 000 zł43,25 m² 16 485,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament wypoczynkowy położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Karpaczu - tuż przy stoku narciarskim Karpatka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67,19 m² 6 236,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "komfort" oferuje na sprzedaż mieszkanie z tarasem w Świdnicy(dolnośląskie). Nieruchomość o pow. użytkowej 67,19m2 składa się z 2 pokoi tj. salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 400 zł64,64 m² 12 846,53 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł32,50 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,50 m , położona na parterze kamienicy w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,13 m² 12 598,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy, położony w nowym budynku z 2015 r. Lokal znajduje się na kameralnym osiedlu, w spokojnej, otoczonej zielenią lokalizacji w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,60 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję! Oleśnica, ul. Krzywoustego Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,50 m² 12 771,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam bardzo dobrą ofertę - mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w doskonałej lokalizacji! Wygodne dla 1-3 osób, idealne pod najem! Na powierzchnię 41,5 m kw. składają się dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55,27 m² 9 498,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży przestronne, rozkładowe i ustawne mieszkanie w typowym bloku mieszkalnym w Brzegu Dolnym (ok.30km od Wrocławia) z lat 80-tych. Lokal usytuowany na Ip./IVp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,60 m² 6 959,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, gorąco polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł89,34 m² 3 682,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m położone w samym sercu Wałbrzycha - Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub.

Szczegóły ogłoszenia

222 500 zł25 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł48,50 m² 8 783,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny, dopracowany styl z perfekcyjną funkcjonalnością i niezrównanym komfortem? Oto oferta, która spełnia wszystkie te oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

695 100 zł84 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie z piękną, przeszkoloną werandą i klimatyczną altaną w ogródku! Mieszkanie w dokumentach ma powierzchnię 70,88 m2, dodatkową powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł60,62 m² 16 496,19 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż wynajęte pod studio tatuażu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 099 zł34,79 m² 13 454,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł102,30 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie | wojszyce To mieszkanie jest już gotowe odbierasz klucze i urządzasz je po swojemu! Lokalizacja: wrocław Wojszyce - Spokojna, zielona okolica z niską zabudową. -Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,06 m² 13 421,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

ul. Połaniecka, grabiszyn Przestronne, w pełnym rozkładzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,40 mkw. z loggią w kamienicy z 1940 roku na Grabiszynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł76,20 m² 12 204,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Własne gniazdko w garażu to w dzisiejszych czasach większy luksus niż złote klamki. Podczas gdy inni uprawiają shopping-tourism pod ładowarkami, ty po prostu wpinasz kabel i idziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 839 zł39,01 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 664 712 zł160 m² 10 404,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament przy parku grabiszyńskim! Otwarta przestrzeń umożliwiającą swobodną aranżację i wydzielenie 4/5 niezależnych pokoi. Zaledwie 6 km od Starego Miasta. Wysokie sufity 3,28.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,23 m² 10 391,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Młodych! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62,30 m² 5 216,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność 4-o pokojowe mieszkanie w Lubaniu przy ul. Mieszka I. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu. Mieszkanie na III.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł67,30 m² 5 898,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z balkonami o powierzchni całkowitej 67.30m2 usytuowane na pierwszym piętrze kilkurodzinnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: przestronny apartament z basenem i wyjątkowym tarasem z widokiem na marmurowy krąg Norweska Dolina, szklarska Poręba Marzysz o miejscu, które łączy luksus, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,70 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicach Zabobrza. W skład powierzchni użytkowej 55,70 m2 wchodzą; trzy pokoje,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij