dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

698 999 zł81 m² 8 609,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji!/ Cena promocyjna! Gotowe do odbioru! 4 pokoje/ 2 łazienki,/ powierzchnia użytkowa : 81mkw Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł72 m² 4 558,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł35 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka Z balkonem | muchobór wielki | po remoncie 2020r. | gotowa do zamieszkania Cena: 484 000 zł Powierzchnia: 34,62 m Piętro: parter Rok budowy: 2006 Czynsz: ok. 460 zł Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł49 m² 14 920,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m , wykończone w podwyższonym standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Tarnogaj przy ul. Międzyleskiej, na osiedlu Lokum Di Trevi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Biały Kamień w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 59,44m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 900 zł55 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł58 m² 10 223,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance. W skład mieszkania wchodzi: * 4 pokoje * kuchnia * łazienka * toaleta * korytarz Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

592 344 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piława Górna,dolnośląskie

209 000 zł52 m² 4 019,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie Górnej Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

444 703 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest niezwykłe mieszkanie 57 m2 , znajdujące się w czterorodzinnym budynku. Do mieszkania przynależy zadbany ogród ( 140m2), do którego jest wyjście z każdego pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł49 m² 14 041,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy, wyposażony lokal z dużym balkonem Prezentowany lokal to propozycja dla osób, które szukają połączenia górskiego klimatu , przestrzeni i funkcjonalności , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł66 m² 9 863,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem, w świetnej lokalizacji na Grabiszynie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł42 m² 21 473,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z charakterem gotowy do wprowadzenia Wysoki standard | Balkon | 5. piętro | Klimatyzacja | Budynek z 2024 r. | gotowe do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłoszyce,dolnośląskie

382 000 zł66 m² 5 761,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w Miłoszycach Możliwość zakupu na raty lub zamiany na inną nieruchomość. Istnieje możliwość rozłożenia części ceny na raty przy pierwszej wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł33 m² 5 360,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do remontu. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w okolicy stadionu miejskiego - boczna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

447 270 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł76 m² 9 328,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 6. piętrze w budynku z wielkiej płyty przy ul. Kolistej 28 we Wrocławiu (kozanów) Lokal idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, nieopodal Sky Tower. Mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń, oddzielną kuchnią i dwustronną ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mostowa

Środa Śląska,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie 5 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

849 000 zł99 m² 8 597,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie 98,75 m | 4 pokoje | Mędłów | ul. Mieszka I Klimatyczne, przestronne, dwupoziomowe wnętrze o powierzchni 98,75 m (+ komórka lokatorska 2,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

419 900 zł42 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku w Sobieszowie. Lokal o powierzchni użytkowej 42,16m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ostrów tumski! wymarzona lokalizacja - Dla kogoś kto O takiej lokalizacji marzył. To jest właśnie ta nieruchomość! ( Jak określają Rzeczoznawcy Majątkowi, że lokalizacja to główny atrybut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 Pok, 60 mkw, 2 piętro w 7 piętrowym bloku na Podzamczu, ul. Basztowa, 2 piwnicę. Ogródek rod Podzamcze - niedaleko z wiatą. Miejsca parkingowe pod domem. Wspólnota i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł39 m² 13 544,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z oddzielną sypialnią 39 m | Szczepin | Stare Miasto | ul. Legnicka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na osiedlu Szczepin, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

749 997 zł75 m² 9 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia - Podwale | widok na fosę Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Podwale we Wrocławiu, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68,8 m2, w centrum miasta, spokojna ulica, wysoki parter, dwa duże, ustawne pokoje (z możliwością przerobienia na trzy), kuchnia, weranda, przedpokój, łazienka z oknem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

743 458 zł84 m² 8 820,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

To mieszkanie łączy w sobie autentyczny klimat kamienicy, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Idealne, jeśli szukasz przestrzeni z duszą w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij