dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Różanka! Różanka to dobrze rozwinięte osiedle Wrocławia z bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł75 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowane na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł70 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Super oferta Przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - ul. Sudecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,20 m2 plus piwnica 3,30 m2, położone na drugim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

452 232 zł42 m² 10 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Niemcza,dolnośląskie

120 000 zł46 m² 2 613,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ogłoszenie Uniwersytet Wrocławski ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku położonym przy ul. Piastowskiej 13 w Niemczy, gm. Niemcza, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mikrokawalerka inwestycyjna ul. Sołtysowicka 21, wrocław. Powierzchnia: 17,72 m Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym + łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, wc) Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

360 998 zł34 m² 10 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wrocław, psie Pole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze 10-piętrowego budynku z windą z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 470 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-3, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: ul. Krynicka to jeden z najlepiej skomunikowanych punktów na mapie Wrocławia. Mieszkanie znajduje się tuż przy głównym węźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

613 481 zł44 m² 13 857,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,27mkw zlokalizowane na 1 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł60 m² 13 331,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Biskupinie o powierzchni 60 m2. W bliskiej okolicy Park Biskupiński oraz piękne tereny spacerowe nad Odrą. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe 49 mk2, wysoki parter - Wolne od zaraz! Idealne pod inwestycję np. : najem okazjonalny, mieszkanie służbowe, zamieszkanie. Blok został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Wrocław,dolnośląskie

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 2 pokoje z balkonem - świetny układ, który daje prywatną sypialnię i wygodny salon z aneksem. Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 749 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 94,61 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Plac Jana Pawła II 3 pokoje okazja/gotowy biznes! Polecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni wc, balkon Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

649 777 zł53 m² 12 259,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie będzie idealnym wyborem dla: par i singli, którzy szukają komfortowego lokum w nowym budownictwie, w spokojnej i zielonej okolicy, rodzin z dziećmi dzięki pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w bocznej ulicy salon jadalnia z aneksem kuchennym 2 sypialnie łazienka z wc Mieszkanie po remoncie , nowa stolarka drzwiowa i okienna, nowe instalacje. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brama Trębaczy

Trzebnica,dolnośląskie

369 000 zł37 m² 9 842,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 1 pokojowe w centrum Trzebnicy tuż przy Rynku, do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 3-pokojowe mieszkanie z klimatem! Na sprzedaż wyjątkowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Leśna,dolnośląskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Leśna, ul. Orzeszkowej Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł104 m² 9 491,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 104,3 m2 (powierzchnia użytkowa 85 m2) położone na spokojnych i zielonych Maślicach we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

928 534 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament W centrum wrocławia Nowoczesne mieszkanie | Prestiżowe Osiedle Quorum Apartments | Mieszkanie nad Odrą ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z otwartą kuchnią - 21,59 m2, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł50 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, ciepłe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Gubińskiej - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

970 123 zł77 m² 12 597,40 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: 4 pokoje + 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

775 000 zł70 m² 11 011,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70,38 m, usytuowane na 2. piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 863,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w pobliżu najważniejszych punktów na mapie miasta Placu Dominikańskiego, rynku oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł71 m² 9 783,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,53 m , położone na I piętrze kameralnego budynku przy ul. Partynickiej 39 we Wrocławiu w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

524 989 zł45 m² 11 578,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe | Inwestycyjne | Kameralne osiedle Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość, która dzięki dobrze rozwiniętej miejscowej infrastrukturze oraz bliskości Wrocławia zyskała na popularność wśród swoich mieszkańców - codzienne życie będzie tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum miasta. Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wynajem. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł40 m² 11 807,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy w sercu miasta! Mieszkanie o powierzchni 39,72 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy z 1934.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z balkonem, rozkładowe, dwustronne, znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej kamienicy. Wysokość sufitów w pomieszczeniach 2.8 m. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 11-piętrowym budynku z windą z 2021 roku - Wrocław Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m z balkonem, z którego rozpościera się widok na zieleń. Usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij