dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

275 000 zł35,70 m² 7 703,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Lokal o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowany przy ul. Sinapiusa w Oleśnicy. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 786 zł70,73 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla mieszkań: a1/a, a1/b, a2/a, a2/b, a3/a, a3/b, a4/a, a4/b, a5/a, a5/b, a6/a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 202 zł70,84 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 586 zł70,36 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Lokal o pow. 44 m2 zlokalizowany przy ul. Rycerskiej z pięknym widokiem na Bramę Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,70 m² 12 359,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 51,70 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Wrocławia, przy ul. Zagony. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł66 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na zadbanym, kameralnym osiedlu we Wrocławiu Jagodno. Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł42,51 m² 6 069,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem! Osiedle Świerczewskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m , położone w Centrum miasta Lubina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Malownicza Południe w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Malownicza Południe w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 377 zł51,72 m² 9 520,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduję się w inwestycji Malownicza Południe w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,38 m² 11 634,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,38 m w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, w bezpośredniej bliskości Dworca pkp Wrocław Główny. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł98,41 m² 11 980,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł61 m² 12 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł67,41 m² 14 241,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Masz dość ofert, które są jak meble z sieciówki niby ładne, ale zawsze brakuje jednej śrubki i musisz dokupić instrukcję? W Lokum viva na ostatnim piętrze czeka na Ciebie 60-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł86,82 m² 11 506,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie do adaptacji w centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym kamienicy. Powierzchnia mieszkania 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł41,30 m² 2 372,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort w Świdnicy zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Nowej Rudzie. Szczegóły oferty: powierzchnia: 41,3 m Pomieszczenia :2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie kawalerka na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 27m2 składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 35 m2 składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 644 zł64,28 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,26 m² 9 169,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 57,75m , położonego w centrum Chojnowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze bloku w poszukiwanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł29,50 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż kawalerkę w Szczytnicy. Oips mieszkania: mieszkanie o powierzchni 29,5 m2 położone jest na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,20 m² 8 398,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 51m , położonego przy rynku w Bolesławcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 74 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w centrum Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł58,40 m² 11 986,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, położone na Zakrzowie w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej! Nasza rekomendacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł80 m² 16 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ładne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, w budynku z lat siedemdziesiątych, w doskonałej lokalizacji, osiedle Gajowice- tradycyjne Krzyki. Blok stoi w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,40 m² 7 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Mieszkanie o powierzchni 82,4 m na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada cztery pokoje, balkon(taras), dwie piwnicę oraz pomieszczenia użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 195 zł66,19 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 66,19 m z prywatnym ogrodem 42 m , położony w prestiżowej inwestycji Ogrody Tumskie II przy ul. Sienkiewicza 28/30, tuż przy Ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

596 600 zł50 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 49,7m2 na 2 piętrze, wśród zieleni, z dala od hałasu, blisko komunikacji miejskiej, dobry wyjazd na Hallera! Dorota Panasiuk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,41 m z tarasem. Dodatkowym atutem budynku jest wewnętrzne patio, które wprowadza przyjemną atmosferę do wspólnych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,70 m² 20 408,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Apartament o powierzchni 71,44 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w dwupiętorwym kameralnym budynku apartamnetowym na wrocławskim Ołtaszynie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,84 m² 23 146,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament o powierzchni użytkowej 38.84m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, na 3 piętrze apartamentowej kamienicy (rewitalizacja zabytkowego budynku byłego Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 42m2 z wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie. Zapraszam do obejrzenia nowego mieszkania o pow. 42m2 świeżo wykończonego, z piękną podłogą, dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena! Jasne 2 pokoje (44 m ) do własnej aranżacji | Nowa elektryka | Polkowice, ul. Kmicica Nowa Cena: 299 000 zł (6 795 zł/m ) tylko U nas oferta na wyłączność! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł73,80 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 73,8 m znajduje się na drugim piętrze bloku z 2007 roku. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij