dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,1 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze zadbanej, pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,94m2 (w tym 1,5m2 komórki lokatorskiej) znajdujące się na wysokim parterze, cichego osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,54 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku z lat 90. Dużym atutem nieruchomości jest bardzo dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,10 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką i wc, o powierzchni 77.1m2, na 3 piętrze (bez windy) kamienicy z około 1940.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam, głogów, mieszkanie 28m2, 215 000zł Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Głogowie przy ulicy Przemysłowej. Nieruchomość składa się z: - przedpokoju, - pokoju, - łazienki, - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61,50 m² 12 764,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko Stadionu Olimpijskiego - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

987 950 zł66,48 m² 14 860,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania przy ul. Zawidowskiej, położonego w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 66,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł111 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie czteropokojowe położone w przedwojennej kamienicy, w jednej z najpiękniejszych wrocławskich lokalizacji, w sercu wrocławskich Krzyków (ul. Wandy);.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz małej kawalerki tuż obok Placu Ratuszowego z przepięknym widokiem na góry i nie przeszkadza Ci IV piętro bez windy w kamienicy to ta oferta może Cię zainteresować. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio: piękne, wyremontowane mieszkanie 38m w odnowionej kamienicy z parkingiem Boguszów-Gorce! Najważniejsze informacje: miejscowość: boguszów-Gorce Powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,55 m² 12 977,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem Kiełczów, ul. Makowa. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i możliwość codziennego kontaktu z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

724 600 zł36,73 m² 19 727,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.73.

Szczegóły ogłoszenia

1 423 000 zł67,78 m² 20 994,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy jednej z uliczek bezpośrednio dochodzących do wrocławskiego Rynku jednej z najbardziej klimatycznych i historycznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, bez prowizji! Mieszkanie w stanie podwyższonym deweloperskim położone na parterze w willowym budynku 1- piętrowym w centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Parkowej. 3.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,31 m² 12 109,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31m2, położone przy ul. Wesołej we Wrocławiu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

40,17 m | 2 pokoje | 2021 r. | winda | niski koszt utrzymania Gotowe mieszkanie w Środzie Śląskiej. Bez remontu. Bez dopłat. Kupujesz lokal, do którego wnosisz rzeczy i mieszkasz. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 17.52 m2, - Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,08 m² 14 806,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 32,08m2 znajdującej się na Osiedlu Lokum Porto przy ulicy Długiej 57D we Wrocławiu z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł67,70 m² 4 534,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne, jasne mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal o powierzchni 67,70m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,10 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska | 39,1 m | idealne pod inwestycję Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,1 m z dodatkową piwnicą (3,05.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 977 zł42,60 m² 11 314,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na IV piętrze w budynku po termomodernizacji w atrakcyjnej części dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie dwustronne, na powierzchnię 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m , zlokalizowane na bardzo popularnym osiedlu Podzamczu. Czteropokojowy układ oraz dogodna lokalizacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej w Środzie Śląskiej, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł44,30 m² 15 575,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: anna Hudak tel.   Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m, położone w doskonałej lokalizacji przy Placu Bema we Wrocławiu, tuż przy Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł77,30 m² 13 699,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław, stare Miasto 4 pokoje 77,30 m2 | balkon 4,17 m2 | garderoba | gotowe od ręki | Osiedle Porto Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie blisko zieleni nad Odrą? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 54,4 m2: - salon 16,5 m2 (z wyjściem na balkon) - jasna kuchnia z oknami 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

782 951 zł61,90 m² 12 648,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum toplokalizacja! ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

538 770 zł25,61 m² 21 037,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesny projekt mieszkaniowy o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70,30 m² 14 935,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Polecam na sprzedaż nowocześnie urządzone 4 -pokojowe mieszkanie przy ul. Menniczej we Wrocławiu, w ścisłym centrum Starego Miasta - 250m od rynku. Gotowiec inwestycyjny - roi 8%. Właścicielka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł56,20 m² 8 665,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Malownicza podwrocławska miejscowość, tylko 6,4 km do granicy miasta Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 4,2-metrowym balkonem, na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,40 m² 6 450,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, na parterze II piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Małomickiej. Lokal posiada 1 przestronny pokój, widną i ustawną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,10 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

267 500 zł53,49 m² 5 000,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,49 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na popularnym osiedlu Różanka przy ul. Bezpiecznej. Powierzchnia: 80,3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł99,60 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ścisłe Centrum, kilka kroków do Rynku, jednocześnie cicha i spokojna okolica parku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, na II piętrze. Czysta klatka schodowa, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

303 576 zł36,05 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,61 m² 12 793,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,61 m , zlokalizowanego przy ul. Kościuszki 44 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij