dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

667 364 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w spokojnej, zielonej okolicy. Trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł25 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka w samym Rynku we Wrocławiu o powierzchni 25m2. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycje pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Salon * Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

562 274 zł40 m² 13 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla obcokrajowców Na sprzedaż nowoczesne mieszkania powstające w zielonej i spokojnej części Lutyni, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 14 860,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji oaza | ul. Nyska, wrocław Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,47 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego osiedla Oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Podzamczu 2 pokoje jasna kuchnia łazienka z wcv przedpokój balkon Mieszkanie ciepłe i słoneczne z pięknym widokiem na panoramę gór. Lokal do niewielkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 019 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru. Klucze już w marcu. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 56,6 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Karpacz,dolnośląskie

663 300 zł40 m² 16 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 699 000 zł410 m² 9 021,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1995

Opiekun Oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie. Mieści się na osiedlu Karłowice-Różanka w dzielnicy Psie Pole, całkowita powierzchnie 410m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł50 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Idealne mieszkanie dla rodziny + miejsce w garażu podziemnym w cenie! A dodatkowo rower elektryczny! Wrocław - Zakrzów | 3 pokoje | 49,81 m + ogródek | nowe | 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

239 900 zł48 m² 4 977,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana! oferta również dla obywateli ukrainy - spółdzielczo własnościowe Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł49 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bardzo jasne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3m , położone na 4 piętrze bloku z windą na wrocławskich Gajowicach. Zakup tą nieruchomość i ciesz się funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

377 500 zł29 m² 13 017,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | Bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 29,29 m , położone w spokojnej i zielonej części Krzeptowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum- licencjaserdecznie polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł51 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł43 m² 15 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie nad Odrą - idealne miejsce do życia lub inwestycji Adres: wrocław, ul. Władysława Reymonta Metraż: 43 m Rozkład: 2 pokoje z opcją wydzielenia trzeciego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł59 m² 13 639,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe, trójstronne mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską (3,77 m2) (płatna dodatkowo 34 tys. zł), która mieści się obok mieszkania i 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie w nowej części nowoczesnego osiedla Tarnogaj we Wrocławiu. Znajduje się na 3/4 piętrze w budynku z cichobieżna windą. 2011 rok budowy Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy parku Klecińskiego. Parametry nieruchomości: -powierzchnia: 50 m (faktycznie 55 m po przeróbce) -liczba pokoi: 2 (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł20 m² 17 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nowoczesna kawalerka w topowej lokalizacji pewna inwestycja i komfortowe życie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo ekonomiczna kawalerka w rejonie ul. Hallera (krzyki) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

170 000 zł60 m² 2 823,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży mieszkanie położone w atrakcyjnej części Zagórza Śląskiego, u podnóża Zamku Grodno. Głównym atutem nieruchomości jest jej przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku X piętrowym. Nieruchomość z korzystnym układem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marsa na os. Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł107 m² 21 435,20 zł/m²

 

Piętro:15/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 107,3m2 w budynku Skytower z południową oraz północną ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dogodnym połączeniem z centrum miasta - gotowe do zamieszkania. Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. | tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż mieszkanie w inwestycji z 2014 roku, w bloku z windą, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł71 m² 14 859,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy Uniwersytecie komfort i styl życia w sercu Wrocławia Marzysz o życiu w tętniącym sercu miasta, nie rezygnując z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

560 000 zł45 m² 12 332,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,41 m , usytuowane na drugim piętrze w nowym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Komórka lokatorska, ogródek i dwa miejsca postojowe w cenie! Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w malowniczej miejscowości Żurawiniec koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w centrum Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 950 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł51 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na drugim piętrze budynku z 2008 roku, na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul. Łubinowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

676 000 zł52 m² 13 022,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 r. na Starym Mieście ( ul. Tęczowa ). Układ salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł63 m² 5 197,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena: 329.000 zł. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 63,3 m z balkonem i piwnicą Os. Kopernik, głogów. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i wygodę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

790 000 zł82 m² 9 608,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Małe Wilczyce (niedaleko Wrocławia) - Powierzchnia: 82,22 m - Typ zabudowy: szeregowa, dwupoziomowa - Parking: miejsca postojowe przed budynkiem - Ogrzewanie: gazowe - Czynsz: ok. 250 zł +.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij