dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny apartament położony w Kiełczowie przy ul.Skowronkowej. Niedaleko szkoły, przedszkola, markety, dużo terenów spacerowych i rekreacyjnych, liczne tereny zielone. Place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł41 m² 13 004,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania komfortowe całkowicie wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Karmelkowej na Klecinie. Budynek znajduje się z dala od ruchliwej ulicy, okna od strony terenów zielonych. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł58 m² 6 013,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m , położone w centrum Głogowa. Opis nieruchomości: układ: * 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

570 180 zł34 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 33,54 m , położony w nowoczesnym kompleksie Green Park w Szklarskiej Porębie. To doskonała propozycja zarówno jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

803 022 zł68 m² 11 833,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne, dwustronne, z południową ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,9 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Home&invest Oddział Wrocław tel. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe, os. Sobieskiego ul. F. Chopina, oława Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 399 850 zł108 m² 12 964 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni całkowitej 107,98m położony na działce o powierzchni 161,11m na ul. Wierzyńskiego, osiedle Krzyki-Wojszyce we Wrocławiu. Położenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

939 560 zł75 m² 12 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami, na I piętrze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 234/5 Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

287 000 zł37 m² 7 756,76 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w bloku - Podzamcze (ul. Basztowa) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 35m 2 składa się z: -salon z balkonem -kuchnia -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

530 000 zł100 m² 5 289,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania dwupoziomowego w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. W skład mieszkania 100,2 m2 wchodzą: -Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

561 500 zł40 m² 13 864,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub pod wynajem. 0% prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

708 104 zł63 m² 11 186,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament klasy premium w sercu Wrocławia prestiż, styl i komfort życia w najlepszym wydaniu. Zamieszkaj w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

340 000 zł69 m² 4 956,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w bloku przy ul. Grodzkiej. Powierzchnię 67,50 m2 tworzy obecnie p rzestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 902,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 59.62 m.kw. położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Probusa. Mieszkanie w bardzo dobry stanie technicznym. Wymieniona instalacja elektryczna, okna pcv, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 003 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł41 m² 12 530,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe: dwa niezależne pokoje z balkonem i samodzielna kuchnia z oknem Licencja16128 Serdecznie polecam Idealna oferta dla singla, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł61 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja jest nie do przecenienia! Mieszkanie jest do generalnego remontu, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i szansę na stworzenie wymarzonego lokalu pod siebie lub pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł60 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 025 500 zł73 m² 14 048 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł31 m² 15 290,30 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży jednopokojowe , odświeżone do wprowadzenia , przestronne mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze ,lokal położony w wysokim 13piętrowym bloku na 9 piętrze oddalonym od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 856 zł52 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł51 m² 10 375,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica gajowice/grabiszyn. Centrum miasta, tylko 2,5 km do głównej płyty Rynku. Mieszkanie dwustronne, mierzące 51,08m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 800 600 zł72 m² 25 008,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy Parku Szczytnickim - wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - tuż przy jednym z najpiękniejszych parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 50 m2 | 1 piętro | Niski czynsz Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Grudziądzkiej. Lokal jest środkowy, ciepły i w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł40 m² 18 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci pcc | nowy apartament przy Odrze | wykończony pod klucz | 2 pokoje 40m | ul. Michalczyka | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego 2-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

84 000 zł33 m² 2 516,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Do sprzedania kawalerka mieszcząca się w ścisłym centrum Boguszowa - w okolicach Rynku. W pobliżu znajdują się wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł42 m² 4 742,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na parterze- osiedle Śródmieście w Głogowie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41.96 m2, w którego skład wchodzi: - pokój (szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

558 600 zł70 m² 7 990,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Translate with x English Arabic Hebrew Polish Bulgarian Hindi Portuguese Catalan Hmong Daw Romanian Chinese Simplified Hungarian Russian Chinese Traditional Indonesian Slovak Czech Italian Slovenian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

732 221 zł62 m² 11 831 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m2 z ogródkiem 173 m2 oraz wystawą południową i wschodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 429,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 100 m Do zamieszkania | Parter | Spokojne osiedle Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł49 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyobraź sobie lato w sercu miasta, ale z własnym kawałkiem raju. Twój balkon w literę L to przestrzeń, w której naprawdę można żyć. Po jednej stronie mini ogród pachnący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni, położone na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2006 roku w zielonej i spokojnej dzielnicy Partynice we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł48 m² 4 137,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

e opis Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone przy ulicy polnej 2 w Świebodzicach. Znajduje się ono na II piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł49 m² 14 532,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna ul. Arbuzowa opis: na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (2016 r.) z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Karpacz,dolnośląskie

1 999 000 zł165 m² 12 115,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Willa o powierzchni 165m2 podzielona na cztery niezależne apartamenty. Położona w spokojnej, zielonej dzielnicy Karpacza. Willa znajduje się na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij