dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

599 391 zł48 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego na wirtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m , balkon, osiedle Młodych - Świdnica Zadbane, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

431 904 zł38 m² 11 511,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z tarasem na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

45 000 zł50 m² 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny na sprzedaż Szymanów | 50 m | 45 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , położony w miejscowości Szymanów. Stan techniczny: lokal przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowa Wieś Legnicka

Nowa Wieś Legnicka,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 243,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja co sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku. Cena: 280 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m przy ul. Gorlickiej, w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga remontu gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

544 000 zł38 m² 14 410,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem, położone na 4 piętrze, na Promenadach Wrocławskich! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

259 000 zł44 m² 5 846,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta, położone na parterze, idealne dla młodych osób lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 44,30 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł50 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,4m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Pawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w zielonej dzielnicy Wrocławia - Maślice. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, w którym od razu możesz zamieszkać - bez stresu, bez remontów i bez użerania się z fachowcami. To 3-pokojowe, wykończone mieszkanie na Psim Polu daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Oława,dolnośląskie

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji! Na sprzedaż ostatnie mieszkanie o metrażu 77m2 z balkonem z pięknym widokiem na malutki lasek. Nieruchomość położona w Stanowicach pod Oławą. Osiedle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł47 m² 10 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! drzwi otwarte - mieszkanie we wrocławiu przy ul. Hermanowskiej 13 grudnia 2025r (sobota) Godzina 12:00-15:00 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

926 760 zł64 m² 14 555,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 965 375 zł Widok na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Leśna,dolnośląskie

22 000 zł66 m² 332,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Leśna - ul.Kochanowskiego * mieszkanie o pow. 66,10m2 + pomieszczenie przynależne o pow. 10,40m2 * mieszkanie do remontu * cena zostanie ustalona w wyniku przetargu Cena wywoławcza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł90 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na płycie Rynku - w samym jego centralnej części. To wyjątkowe mieszkanie położone w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do remontu o powierzchni 57,5 m , które usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z lat 90. Mieszkanie to świetny wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

421 163 zł36 m² 11 817,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł63 m² 9 577,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 63 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1900 roku. Lokalizacja - Krzyki - Przedmieście Oławskie- okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 059 973 zł68 m² 15 610,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 104 139 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł41 m² 15 371 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone jest na 9 i pół piętrze, w 11-piętrowym budynku! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

549 000 zł68 m² 8 097,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogród! promocyjna cena! Gorąco polecam mieszkania cztero pokojowe położne w gminie Czernica. Lokal mieszkalny na parterze usytuowany w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4 pokoje | 92 m | Wrocław - Huby, ul. Dawida 13 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 88,98 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

722 939 zł47 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł51 m² 5 035,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone w obrębie Pełcznicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 44 m2 składają się dwa niezależne pokoje, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł48 m² 16 082,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m Wrocław Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Orkana

Legnica,dolnośląskie

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja, lokal usługowy na sprzedaż z pewnym najemcą. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy loft o powierzchni 80 m , zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

430 650 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Oława 2 pokoje-kuchnia III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach W budynku winda Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 17- wolne do sprzedaży Powierzchnia mieszkania - 43,50 m2 Salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

446 985 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oława mieszkanie 2 pokoje-kuchnia II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach W budynku winda Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 16- wolne do sprzedaży Powierzchnia mieszkania - 45,15 m2 Salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

408 375 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-po odbiorach W budynku winda Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 24- wolne do sprzedaży Powierzchnia mieszkania - 41,25 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

399 110 zł37 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_k.lokatorska Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szymanowskiego

Oława,dolnośląskie

390 000 zł62 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oława 3 pokoje_ii piętro_rozkładowe_parking_okolice mcdonald's mieszkanie zarezerwowane Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Oława pl. Karola.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij