dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morelowa

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie bliźniaczej - ul. Morelowa, wałbrzych Lokalizacja, która daje spokój. Dom, który daje wszystko inne. Szczegóły oferty: powierzchnia użytkowa: ok. 89 m (całkowita 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

2 699 000 zł152 m² 17 774,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz duża Loggią W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł54 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Śródmieście, ołbin, ul. Barlickiego Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54 m z dodatkową przestrzenią użytkową pod skosami, położone w pięknej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

639 000 zł51 m² 12 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Home&invest Oddział Wrocław tel. 3-pokojowe mieszkanie 51 m w Kiełczowie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł54 m² 11 174,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m położone na spokojnym i zielonym osiedlu. Lokal znajduje się na 4. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł95 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

474 000 zł39 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu, osiedle Podzamcze Nowy budynek - 474 000zł mieszkanie urządzone gotowe do zamieszkania. Parametry mieszkania: - powierzchnia całkowita:39m - Balkon:8,16 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł63 m² 6 041,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Ustronie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie , gładzie na ścianach , panele i terakota na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

486 000 zł32 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Centrum, okolice ul. Traugutta/krakowskiej/ nowy Apartamentowiec 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł63 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie- 3-pokojowe z dużym balkonem, klimatyzacją, garażem podziemnym i komórką lokatorską- wysoki starnard wykończenia! Jedno z lepszych mieszkań na rynku wtórnym we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 240 zł43 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

384 624 zł27 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z tarasem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

58 m, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze kamienicy w sercu Wrocławia, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł128 m² 5 003,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prestiżowe bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe z ogródkami - Żurawiniec pod Leśnicą 0% prowizji | 0% pcc | Oferta dostępna również dla obcokrajowców Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 685,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu to wyjątkowa przestrzeń z niepowtarzalnym klimatem i dużą ilością naturalnego światła. Układ na dwóch poziomach zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

1 279 000 zł67 m² 19 166,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Idealne pod inwestycję krótkoterminową | średnioterminową Dwupoziomowy apartament w centrum Wrocławia | Śrutowa 8 | 66,73 m Na sprzedaż w pełni wyposażony , obecnie wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł98 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 98 m , usytuowany na II piętrze w kamienicy przy ul. Podwale. Lokalizacja, która mówi sama za siebie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Oława

Oława,dolnośląskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie Bezczynszowe z Fotowoltaiką, ogródkiem i Parkingiem. Dwadzieścia mieszkań umiejscowionych na prywatnym osiedlu "liliowa Park" w urokliwych Stanowicach przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł47 m² 17 623,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wkurzają Cię ciągłe dojazdy do centrum? Stare kamienice przerażają Cię niczym te z rodziny Adamsów? Nie chcesz użerać się z ekipami remontowymi, które pracują kiedy im się podoba? Znam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł66 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na cenionym Osiedlu Młodych w Świdnicy. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 064,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Jagiellońska w Głogowie. Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w bloku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 209 999 zł72 m² 17 649,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze w ciągu 2 tygodni. To idealna propozycja dla inwestorów oraz osób, które szukają nowoczesnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

687 000 zł72 m² 9 488,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc | bez prowizji oferta deweloperska Oferta dostępna również dla obcokrajowców zakup bez konieczności uzyskania zezwolenia na nabycie gruntu! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

579 800 zł61 m² 9 458,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy ulicy Tyrmanda - osiedle Muchobór Wielki. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Pieprzna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 368 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

**rezerwacja** Mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie - blisko lotniska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 28,04 m 2 , która mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 500 zł54 m² 12 486,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych remontów? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,42 m na wrocławskich Stabłowicach będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

739 000 zł54 m² 13 559,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament tuż przy kolei gondolowej! Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 54,5 mkw salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie przestronna łazienka z prysznicem taras i duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

380 000 zł45 m² 8 485,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Rocha 7, centrum Miasta, blisko parku miejskiego : : O nieruchomości : : okna na dwie strony (na ul. Św. Rocha oraz na podwórko) - pokój ok. 9,50 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabobrze

Bolesławiec,dolnośląskie

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 73,83m2 na piętrze ,lub na parterze o pow. 68 m2 zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41m , położone na 1. piętrze w budynku z 2017 roku, na zamkniętym osiedlu (wrocław - Oporów). Układ pomieszczeń *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim ul. Marii Rodziewiczówny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, mieszkanie dla pary, rodziny lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

470 000 zł50 m² 9 343,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,30 m2 na II piętrze znajdujące się przy ul. Chopina w Oławie. Mieszkanie w pełni umeblowane, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł45 m² 3 880,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,10 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji na Osiedlu Górniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł69 m² 8 731,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław - Śródmieście. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się przy ul. Mikołaja Reja we Wrocławiu. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł63 m² 11 693 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i piwnicą. Lokalizacja: popowice ul. Białowieska Ilość pokoi: 3 Metraż: 63,20 m2 Piętro: 4 bez windy Piwnica: ok 3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

849 900 zł150 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Połowa Willi w Samym Sercu Szczawna-Zdroju - 150 m , Ogród, taras, garaż Lokalizacja: park Szwedzki, szczawno-Zdrój Powierzchnia użytkowa: 150 m + taras ok. 30 m (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

678 600 zł57 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, jasne 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m na wrocławskich Żernikach. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon ***sypialnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij