dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 866,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legnicy! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum Legnicy, przy ul. Złotoryjskiej, co zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

947 019 zł97 m² 9 747 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 424,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie na Krzykach, przy samym Sky Tower. Wszystko blisko na miejscu : Centrum handlowe restauracje, siłownie, spa i komunikacja miejska Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

604 000 zł37 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

371 000 zł30 m² 12 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Enklawa Cieplice Z przyjemnością prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o zachodniej wystawie okien oraz z pięknym 6-metrowym balkonem. Salon z aneksem kuchennym o metrażu 23,19m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł72 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wojszyce/ Jarosława Iwaszkiewicza Metraż: 72,42 m ( metraż w kw łączny z komórką lokatorską o metrażu 2,12m ), kuchnia: dobrze doświetlona, aneks kuchenny, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

We speak English - call for more details! Oferta na wyłączność. Dwupokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję 34,58 m + komórka 3,48 m - ul. Prądzyńskiego, wrocław Informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

432 864 zł38 m² 11 530,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł54 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie, 54 m ul. Idzikowskiego Funkcjonalne, wysokie mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł43 m² 15 443,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Dąbrowskiego Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,06 m2 położone przy ul. Dąbrowskiego w dzielnicy Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł34 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - mieszkanie 34,50 m | Wrocław, ul. Inżynierska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na II piętrze wieżowca przy ul. Inżynierskiej. Układ mieszkania: > 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

239 900 zł46 m² 5 212,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na wałbrzyskim osiedlu Piaskowa Góra, w bloku usytuowanym przy ulicy Głównej. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 669 zł87 m² 12 607,90 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Blisko Magnolia Park - wygodne zakupy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł56 m² 10 811,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Weigla (na wysokości ul. Ślężnej), , 5km do Rynku, niedaleko sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie, szpital. Miejsce idealnie skomunikowane z całym miastem, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

992 405 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiż i komfort w sercu miasta Marzysz o mieszkaniu, które łączy elegancję, wygodę i dostęp do udogodnień na najwyższym poziomie? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł111 m² 8 301,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie 110,70 m Traugutta 85, wrocław idealne pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Traugutta w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż komfortowe, w pełni odświeżone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 przy al. Marcina Kromera we Wrocławiu Karłowice! Otoczenie nieruchomości: kromera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty!miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł32 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

624 999 zł49 m² 12 752,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Kłodzko,dolnośląskie

390 000 zł65 m² 6 042,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe w niezawodnej lokalizacji Kłodzka, ul. Rodzinna. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 64,54m2 składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 2. piętrze w odnowionym budynku z lat 60. przy ul. Birmańskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

846 777 zł72 m² 11 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mysłakowice,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Możliwa zapłata części ceny w ratach! Poszukujesz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, otoczonej naturą, z dobrym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pięknymi widokami, położone na dziesiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia przestronnego, jasnego mieszkania położonego na wysokim parterze na zielonym terenie nad Odrą. Ulica Na Polance - w pobliżu sklepy i pełna infrastruktura. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

698 259 zł67 m² 10 404,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,11m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł41 m² 15 371 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

569 000 zł49 m² 11 609,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Kiełczowie- komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie - do odświeżenia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł41 m² 5 341,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Piaskowa Góra, wałbrzych Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w sercu dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 288,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie o powierzchni 45,42 m2 znajduje się na wysokim parterze w budynku przy ul. Klasztornej. W budynku znajduje się winda z poziomu "0" - można nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

**okazja! Dobra inwestycja. Ceny prawdopodobnie wzrosną po zakończeniu budowy w grudniu** Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 56 m Balkon z widokiem na zieleń Mówię również po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

1 110 000 zł69 m² 16 012,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu krzyki/klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł38 m² 8 992,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla inwestora lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

346 000 zł63 m² 5 518,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 62,70 m2, z balkonem, na VIII piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal dwustronny, rozkładowy, dający spore możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 032 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie - ulica Żelazna - okolice ulicy Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł45 m² 16 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,13 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.